Jan 16. 2023 (1 g, 23 min)
witam.
w związku z dość szybkim zamknięciem sklepu nie zdążyłem wykorzystać monet. wy też tak macie. Pisałem na czacie do nich i nie ma możliwości ich zwrotu w innej formie.
Myślę że to celowe działanie sklepu. wprowadzić promocje casbacku monet a później szybkie zamknięcie sklepu. Na tym straciłem ok 5tys monet czyli jakieś 50zl. Dla pojedynczego klienta to nie dużo, ale jak jest takich 1tys lub 10tys to już Tobi się 50tys lub 0.5 miliona!!!
Robimy coś z tym?
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
Skomentuj

22 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Shopee nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, zobowiązania lub szkody Uczestnika wynikające z udziału w Programie, w tym problemy z serwerem lub połączeniem internetowym, które w rezultacie mogły doprowadzić do braku działu w Programie.
  Shopee ma prawo zawiesić lub zakończyć Program w dowolnym momencie co jednak pozostanie bez wpływu na prawa Uczestników nabyte przed zawieszeniem lub zakończeniem Programu.

  Już oszczędziłem ci pracy w pisaniu pozwu
  Avatar
  Przecież oni sami nie stosowali się do własnego regulaminu
 2. Avatar
  Poza zbiorowym wylewaniem żali nie zrobisz z tym nic. Z punktami mogli robić co chcą według regulaminu.

  Ale nie da się zaprzeczyć że likwidacja platformy z dnia na dzień to środkowy palec dla sprzedających i kupujących. Wisinką chamstwa dla kupujących było wrzucenie limitu tych punktów w zależności od wartości zamówienia. Wcześniej mogłeś na każdym zamówieniu maks punktów użyć. W dniu kiedy ogłosili swoją porażkę wprowadzili limity na punkty.
  Sam ich trochę straciłem, nie chciałem już na siłę nic zamawiać, żeby tylko "ratować punkty". Bo polując gdzie indziej, wydam podobnie. A i nie chciałem robić tam wielu zamówień u nich na zatopionym okręcie. Odżałuję te punkty. Jedno zamówienie jeszcze na chemię zrobiłem z punktami i kodem, dziś odebrałem i usunąłem konto. Kij z nimi.
 3. Avatar
  Powinni Ci to oddać w Eurogąbkach.
 4. Avatar
  Składamy pozew zbiorowy, tej siły nie powstrzymacie!!!1!!1!1! (Edytowano)
 5. Avatar
  12454418-b5W84.jpg (Edytowano)
  Avatar
  Pomyliłeś kolejność na końcu
 6. Avatar
  Może na innej platformie właściciela da się odzyskać.

  Shopee dostępne jest w Singapurze, Malezji, Indonezji, Filipinach, Tajwanie, Tajlandii, Wietnamie, Brazylii, Meksyku oraz Chile.
  Avatar
  No właśnie .. ciekawe czy się da tak. Problem może być z wysyłką do Europy tylko
 7. Avatar
  No widziałem komentarze osoby co twierdzuala że jest w plecy 150 zł
 8. Avatar
  hue hue, miales chyba chwile na wydanie tego? Ja tam z kafla+ zarobilem na S, zawsze cos.
 9. Avatar
  będą to mieli w 4 literach Też przepadła mi stówka. Na koniec, kombinowali z limitami, można było wydać tysiąc na transakcje, za chwilę wcale a ostatniego dnia normalnie. Miałem obawy co do wysyłek ale jak na razie tylko 1 przesyłka czeka na nadanie. Czekamy na nową platformę do wiosny
 10. Avatar
  I dlatego na koniec zamówiłem sobie wycieraczki do auta, srajtaśme, ręczniki. Wszystko co się przyda.
 11. Avatar
  mi właśnie sprzedawca anulował zakup - prawie 40 dychy w monetach
  Avatar
  Były trzeba brać od pewnego + zapytać czy ma w planach wysyłać (Edytowano)
Avatar