Realme 7 pro problemy

wrz 1. 2023
Witam,
Bym prosił o pomoc, zakupiłem powyższy telefon przez olx za ich przesyłka, to mam trochę czasu by oddać i mam pewne dylematy, problemy.

Dolny pasek nawigacji ma tylko przycisk cofania, mimo, że w ustawieniach wybieram potrójny. Załączone zdjęcie. Do tego nie mogę ściągnąć z góry paska powiadomień oraz ustawień. Ustalenie mogę jak telefon jest zablokowany. On tak ma, czy ten mój model ma jakieś wadliwe oprogramowanie?

r
715932-mkGKC.jpgAndroid 12, Realme ui 3.0. Napisałem do sprzedawcy, to czekam na info. Osobiście mam dostęp do Realme 6 oraz GT Neo 3 i nie ma takich problemów.
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika MarinesJ
  MarinesJ
  Mam ten model i jest normalnie. Sprawdź czy nie ma ustawionego trybu obsługi jedna ręka
 2. Awatar użytkownika Krodzango
  Krodzango
  Ustaw vpn na Indie lub Hong Kong często mają wcześniej okulizacje.
  aktualna najnowsza RMX2170_11_f.24 (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Lukasz_K..
  Lukasz_K.. Autor
  Dzięki za informacje, region nie pomaga. A czasem przy resecie ustawień nie powinien wrócić do Android 10? Patrzę po specyfikacji i taki jest według internetu. A u mnie zostaje 12. Coś czuję, że ktoś kombinował z softem i ma błędy, a w realme to jeszcze nie wiem jak to się robi. W Xiaomi 10 ostatnio się udało, ale to sporo info na internecie.

  Sorry, ale chyba się zrobiło, wystarczyło włożyć kartę i wszystko działa dobrze , nie spodziewałem się tego. Dopiero Żona wróciła i włożyłem jej kartę sim i wszystko działa pieknie. (Edytowano)
Awatar użytkownika