Problem z Payback i Shopee- przekierowanie aplikacji, naliczanie punktów

gru 8. 2022
Czy ktoś z was może borykał się z podobnym/ tym samym problem, mianowicie: Gdy chce zrobić zakupy w Shopee z naliczeniem punktów w Payback otwieram aplikację Payback, po czym wybieram kupon Payback> po naciśnięciu użyj online zamiast aktywacji kuponu i przejścia dalej, pojawia się 1 pkt za 3 zł (jakbym w ogóle nie aktywowała kuponu) i " idź do sklepu"> po naciśnięciu " idź do sklepu" następuje przechodzenie do przeglądarki, potem do aplikacji Shopee, przy jednoczesnym wyjściu z aplikacji Payback/ braku niebieskiego tła Payback, przez co oczywiście nie następuje naliczenie punktów. Nie mam problemów z innymi aplikacjami/ stronami internetowymi, gdy używam aplikacji Payback, tylko z Shopee występują jakieś problemy.
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika sakreble
  sakreble
  Mam podobny problem z Letyshops/ Shopee. Apka Letyshops przekierowuje mnie do strony Shopee w przeglądarce, a wszystkie inne sklepy otwierają się w aplikacjach.
  Awatar użytkownika aga.zet
  aga.zet
  Na Lety trwa to już sporo czasu, pisałam do nich od razu, ale nie przewidują tego zmienić. Zamawiam przez Goodie, tam wchodzi normalnie.