Opublikowano 20 października 2023

Netflix Turcja - problem z odnowieniem

Ktoś zna sposób aby to teraz działało? Śmigalo dopóki nie minęła mi ważność karty, dodałem nową kartę i odnowiłem pakiet w PL.
Anulowałem członkostwo no i próbowałem po dacie subskrypcji wchodzę przez VPN i zonk - karta incognito - błędne hasło (a podaje dobre). Odświeżyłem obecną przeglądarkę z zalogowaną sesją - no i śmiga i mogę odnowić członkostwo w innej walucie. No ale weryfikacja SMS. Po przejściu na IP Polskie weryfikacji SMS już nie ma. Pomysł z czatem nie pomógł. Doszło do tego, że nawet czat mi się przestał uruchamiać i na PL IP nie dostawałem SMS przy próbie aktualizacji/zmiany numeru telefonu.
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika KrzysiekBananowski
  Właśnie też skończyła mi się karta, zastanawiam się jak dodać nową. Wchodzę na VPN Turcja, chce dodać nową kartę i błąd dodania. Myślałem o giftcard ale niby nie działają jeśli na koncie było płacone już karta.
  Awatar użytkownika Cebul
  Autor
  Odnowiłem znów na PL - przeszło bez weryfikacji. Ale teraz anulowałem i odnawiać mogę dopiero jak minie 30 dni. Czyli tak jak było dziś - na VPN wołało o SMS, dodatkowo z czatu z konsultantem mnie wyrzucało.

  Daj znać jak jakimś sposobem Ci się uda