Następca P30 do 1500zł

lis 3. 2023 (20 g, 55 min)
Szukam telefonu do 1500zł. Czy w tej cenie kupię coś zauważalnie lepszego niż dotychczasowy Huawei P30? Nie patrze na cyferki w testach, nie gram w gierki. Zwykle użytkowanie typu dzwonienie, przeglądanie internetu, youtube, mail i sporo zdjęć. Fajnie jakby bateria nie rozładowywała się w oczach.
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika NickVolt
  Chyba nie ma. Albo jakaś Nova (ale bez Google), albo jakiś Honor (może coś wybierzesz), albo jakieś realme 11 lub Xiaomi coś (średni pomysł) albo dopłacić do A54 - jeśli chodzi o foty. Pewnie ktoś poleci jakieś wynalazki jak Pixel 6a, ale ja bym nie kupił. Ktoś inny poleci Edge 40 - też nie bardzo (czytaj opinie w sieci). Od biedy Edge 30 Fusion, ale to stary sprzęt ze wsparciem na wylocie. Generalnie P30 ciężko zastąpić w tym budżecie z naciskiem na fotki. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika cervandes
  Moja pani przesiadła się z P30 na Oppo Reno 6 Pro, to będzie kwota podobna. Poprawny telefon, wyświetlacz jaśniejszy, aparat lepszy, wydajność dużo lepsza. Jedynie wada jaka występuje względem P30 to pod dużym obciążeniem i w pełnym słońcu telefon się mocniej rozgrzewa. Używam obu jako wyświetlacza do drona i P30 się sprawdza tu lepiej, bo jest dłużej chłodny i nie throttluje.

  Ogólnie Reno 6 Pro jest wart swojej ceny.
  Awatar użytkownika yenfnbqee
  Masz jakieś nocne zdjęcia z tego Reno 6 Pro? z chęcią zobaczę