wrz 30. 2022
Potrzebuję jak najtańszego numeru telefonu, który będzie służył tylko do dzwonienia (ok. 200 min/mies.) i czasem SMS-owania (ale jak w pakiecie nie będzie SMS-ów to trudno). Z internetu na tej karcie nie będzie korzystane. Ja mam numer w Orange i głównie do dzwonienia na numery z Orange będzie służył ten numer.

Moja opcja: Orange - pakiet 200 minut i 200 smsów za 14zł/mies. - Doładowania mogę realizować poprzez Przelew SMS 5zł/tydzień, dzięki czemu na jednej karcie mieć internet z doładowań, a na drugiej same rozmowy.

Inne propozycje?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Według pracowników z salonów Play oraz konsultantów na czacie, to Fakt Mobile już nie ma, a informacje na stronie są nieaktualne.
  Chciałem przenieść tam numer, żeby mieć rok ważności konta, ale się nie dało.
 2. Avatar
  Autor
  Wybrałem Virgin Mobile - 300min+300sms za 9zł/mies., choć wybrałbym Orange, tylko szkoda, że Przelew SMS zlikwidowali, bo tak miałbym za 14zł 200min+200sms+ 60GB na drugiej karcie.
 3. Avatar
  A2 za 12,90 - no limit w dzwonieniu i smsowaniu.
  Avatar
  A nie podskoczyło tam ?:)
 4. Avatar
  Przelew SMS już nie działa
  Avatar
  Autor
  Kurde, dopiero teraz się dowiedziałem, a już mam cykliczny przelew tak zrobiony i ciągle pobiera, więc nie wiedziałem, że zepsuli. Dobrze, że w lipcu go aktywowałem. No nic, trzeba będzie wziąć Virgin Mobile
Avatar