Polowanie zakończone!

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Do zobaczenia wkrótce!

PS5 -> kuubczan I Xbox Series S -> Piter.Piter, ja_kaZxH, geffer I voucher Amazon.de 100€ -> Hunt, Pan_Troleq, PiotrN I voucher Zalando 300zł -> mariusz.bartczak, Monika_B26, oneknife, anja_xyz, Jan.nowak099, ArturKaczanowski, M000nk, Ewa_eM, Alberto66, Pawel_Karcz I voucher Netflix 120zł -> Michal_Jas, pawel_kolata, Mono, damian.kulesza, Peterg, impact, ejziomek, nkotb2, orprybsztal, Jannaj, knight_rider, Robson90, pawelciszewski_., Łukasz_Szyszka, Tahoe, tomek128p1, Gohans, luk-as777, dawidkornec, Aaaaaaaaa9a I voucher Amazon.de 20€ -> Goleo, DominikN, RF_RefLeX, MelancholicMan, juniores, Aurgelmir, Tales_Toinu, jake.brenner, ino500, Water_Melon, Dziady3akt, kwik, TommyLeeJ, Dod_o, albioza, sabath21, Vendeur, maj3r, grzmik, Mewet I voucher Allegro 50 zł -> nextlevel, bysiu3, Piotr4s, Yoss, Didymos234, ekhm, Spokojnie_Andrzeji, dredjack, Samsuguj, Cebulowy, pmkX, Trx, Greengoo, wiki121, 41.800, Krzysiek_KtAU, Robert1983, eszczep, Yvel, konjak20, NightMare, VaBene, Proton78, Cobularz, dr.drozd I pluszak Ognisty Renifer Yeti -> majakajak, Ram, garfi4, arek6996, Kozo, zbynio.tomala, agata33, droo, Mikkk, AloneInTheDark, Dadi11, Cybul, vooy, cebulazmlekiem, czesiu89

Najbardziej świąteczne polowanie roku

To już ten czas, gdy znów przejmują stery,
tak zgadliście, wracają Ogniste Renifery!
Konsole, vouchery, piękne pluszaki,
wystarczy złapać te niesforne zwierzaki.

Zasady gry

Od 10/12/2020 16:00 do 15/12/2020 16:00 Ogniste Renifery będą wędrować po całej stronie Pepper.pl pojawiając się losowo w ciągu dnia i nocy. Nie ograniczaj się tylko do strony i szukaj dodatkowych wskazówek obserwując nas również na Facebooku, Telegramie oraz subskrybując Okazje Dnia w naszej aplikacji.

Jeżeli już znajdziesz Ognistego Renifera, kliknij go szybko, aby złapać! Złapane Renifery będą automatycznie dodawane do Twojej kolekcji. Niektóre z nich nabierają wartości dopiero w stadzie (3 Renifery). Biały jest dość powszechny, więc spotkasz ich wiele. Srebrne są rzadsze, a złoty to Twoja przepustka do wygranej (wystarczy posiadanie jednego białego i jednego srebrnego renifera danego typu, aby mieć szansę na złapanie złotego).

Możesz polować na Ogniste Renifery również w naszej aplikacji. Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji. Gdy Ognisty Renifer zostanie złapany w aplikacji, zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pepper.pl, aby zobaczyć swoją kolekcję.

Z pozdrowieniami, Pepper

Jak zauważysz, zatrzymaliśmy niektóre Ogniste Renifery dla najbardziej aktywnych użytkowników. Oczywiście wiele nagród wciąż może być zdobytych przez wszystkich, ale w ten sposób chcielibyśmy podziękować tym, którzy pomagają nam w budowaniu społeczności! Nie przejmuj się, jeśli dopiero dołączyłeś: nawet nasi weterani zaczynali tak jak Ty - kontynuuj swój udział w społeczności, a będziesz miał dostęp do wszystkich kolekcji w przyszłym roku!

Wymiana

Najbardziej doświadczeni myśliwi mogą wymieniać się Ognistymi Reniferami z innymi członkami społeczności i dzięki temu uzupełniać swoją kolekcję. Nie możesz wymieniać się Reniferami za pomocą oficjalnej aplikacji, ale otrzymasz powiadomienie, gdy ktoś poprosi Cię o wymianę. Możesz następnie wyświetlić transakcję na stronie internetowej.

Uwaga:

Publikowanie okazji ze słowami Ognisty Renifer lub nadużywanie przycisków do głosowania nie zwiększy szans na wygraną. Ciągłe odświeżanie strony również nie pomoże. Nasze Renifery są raczej wstydliwe więc musisz trochę poczekać, aby jeden z nich się pojawił.

Zwiększ swoją szansę na wygraną!

Dołącz do nas na Facebooku, Telegramie oraz zasubskrybuj Okazje Dnia w naszej aplikacji, aby uzupełnić kolekcję Ognistych Reniferów!

Natychmiastowe wygrane

Złap te Ogniste Renifery, aby otrzymać jedną z nagród natychmiastowych.

Wygraj 1 z 300 voucherów Allegro 20 zł!Złap Ognistego Renifera Pospolitego, aby WYGRAĆ!
Wygraj 1 z 25 voucherów Allegro 50 zł!Wymagana odznaka: Arbiter
Wygraj 1 z 20 voucherów Amazon.de 20€!Wymagana odznaka: Cicha woda
Wygraj 1 z 15 pluszaków Ognisty Renifer Yeti!Wymagana odznaka: Bomba Atomowa

Zbieraj i wygrywaj nagrody

Zbierz 3 Ogniste Renifery, aby wygrać jedną z tych nagród:

Wygraj konsolę PS5!Zbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Choinka, aby WYGRAĆ!
Wygraj 1 z 2 konsol Xbox Series S!Zbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Ornament, aby WYGRAĆ!
Wygraj 1 z 20 voucherów Netflix 120zł!Zbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Brodacz, aby WYGRAĆ!
Wygraj 1 z 10 voucherów Zalando 300zł!Zbierz wszystkie 3 Ogniste Renifery Cukierek, aby WYGRAĆ!

Kolekcja Specjalna i Nagrody do zdobycia

Tylko dla najbardziej aktywnych użytkowników – przepraszamy, nie możesz jeszcze na nie polować. Pozostań aktywnym członkiem naszej społeczności i spróbuj ponownie za rok!

Wygraj konsolę Xbox Series S!Wymagana odznaka: Konsument
Wygraj 1 z 3 voucherów Amazon.de 100€!Wymagana odznaka: Konsument

Regulamin:

1. Tylko dla zarejestrowanych członków społeczności Pepper. 2. Odznaki wymagane przy niektórych kolekcjach muszą zostać zdobyte przed rozpoczęciem gry. 3. Oszustwo? Spam? Trolling? Wypadasz z gry. 4. Skontaktujemy się ze zwycięzcami i ogłosimy ich na stronie. 5. Przeczytaj pełny regulamin naszej zabawy.

Regulamin