Jaki interfejs diagnostyczny polecacie? (Android)

10
paź 1. 2019
Potrzebuję sprawdzić błąd, który ukrywa się pod kontrolką "check engine". Samochód Skoda Fabia 2005. Złącze prawdopodobnie ELM 327, jeszcze nie kupiłem, chyba że polecacie jakieś inne.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
10 Komentarzy
Złącze to obd2, a interfejs elm327 kup jak najtańszy
@wachowski.alan w takim razie chodzi mi o program do tego na Androida.
Ja korzystałem z torque pro z chomika
Na "friendowych" portalach jest sporo takich interfejsów (soft pod win na dvd mini dołączany, także instalujesz na lapku, podpinasz kostkę i "czytasz"), o jakości tego jednak się nie wypowiem, na andka nie szukałem ale pewnie też znajdziesz,
Z najtańszymi ELM327 różnie bywa. Chińczycy czasem dają na okrojonym scalaku, ale z firmwarem oszukującym że niby wspiera wiele standardów. Do sprawdzenia interfejsu dobry jest "ELM327 identifier"

Najlepiej sprawdź na jakimś forum Skody czy ogólnie VAG jakie interfejsy i jakie softy polecają. Bo sam interfejs to tylko połowa.
Ja do Renault używam Vgate iCar3 za ok 50 pln i w połączeniu odpowiednim softem można przez niego zrobić wszystko.
@Janusz_Wonsik kupiłem vGate iCar2.
Szkoda kasy. W tych Fabiach to powszechne zjawisko. Pewno i tak dowiesz się jak wszyscy, że niby błąd mieszanki, albo katalizator.
@LordGym dokładnuie błąd mieszanki
Edytowane przez: "shymeq7" paź 10. 2019
shymeq710/10/2019 12:56

@LordGym dokładnuie błąd mieszankiJak Ci się to uda naprawić i nie zapali się ponownie po tysiącu kilometrów to daj znać co zrobiłeś.
@LordGym miałem już podobny problem. Spróbuj wyczyścić przepustnicę.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst