Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
127°
Opublikowano 9 kwietnia 2024

URAQT Lampa biurkowa, przenośna lampa USB, 3 tryby światła

26,62zł
8,99zł ·
Opublikowane przez
Trema
Dołączył w 2022
1 792
1 153

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Lampy

Znajdź więcej okazji Lampy

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

821681_1.jpg
 • Długi okres użytkowania: Ta bezprzewodowa lampa biurkowa jest wyposażona w akumulator wewnętrzny 1200 mAh, który może być używany wszędzie bez martwienia się o ograniczoną liczbę gniazd zasilania. Po pełnym naładowaniu czas pracy wynosi od 3 godzin (maksymalna jasność) do 8 godzin (minimalna jasność). Za pomocą adaptera do telefonu / zasilania mobilnego / portu komputera USB można ładować różne metody ładowania. Może zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie oświetlenia.
 • Regulacja 360°: Ramię lampy do czytania jest idealnie złożone i zawsze uzyskuje najlepszy kąt. Prosta i wąska konstrukcja, sztyft lampy z żelu krzemionkowego można obracać pod dowolnym kątem. Lampa do czytania ma doskonałą wydajność środowiskową i może zmniejszyć rachunki za energię elektryczną nawet o 75% w porównaniu z tradycyjnymi lampami biurkowymi.
 • 3 poziomy kształtu: Lampa biurkowa została zaprojektowana z czujnikiem dotykowym, wybiera odpowiedni tryb do czytania lub nauki, jest wyposażona w wyłącznik obwodowy, który można wyłączyć, gdy nie jest używany. Zapewnia miękkie oświetlenie, bez migotania, bez odblasków, bez szkody dla oczu, bez promieniowania.
 • Ochrona oczu: Miękkie światło symuluje naturalne światło rano i nie oślepia ani nie ma podwójnego obrazu. 20 diod LED, równomiernie rozmieszczone, wszechstronne oświetlenie, duża powierzchnia, niewielka waga, zmniejszenie stresu i niepokoju, może chronić oczy przed podrażnieniami i jasnym światłem. Jest idealny do czytania, pracy lub nauki.
 • Idealny prezent: Nasza lampa biurkowa ma długą żywotność i wystarczającą jasność. Bardzo nadaje się do czytania, pracy, nauki, rozrywki, malowania, hobby, rękodzieła itp. Jest to najlepszy prezent dla dzieci, studentów, przyjaciół lub osób starszych.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

18 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika arko11
  Drogo. Na aliexpres kupilem kiedys za 10zl. Poza tym mialem po niej problemy ze snem
  Awatar użytkownika martini
  To też drogo, teraz jest tam za 8 zł.
 2. Awatar użytkownika michal.smuda
  Elektrograt, 70 lumenów deklarowane a realnie jeszcze mniej.
  Awatar użytkownika Paranojamojazbroja
  Nie pitol. Bardzo mocno świeci, mam salon 40m² i jak wywaliło prąd to dwie takoe dałem po rogach i było super jasno. Przestań być malkontentem, życie jest za krótkie.
 3. Awatar użytkownika Da06Je
  Czy można z niej korzystac podczas ladowania?
  Awatar użytkownika Paranojamojazbroja
  Można, mam taką tylko z klipsami, wszystko hula, dzieciakom w bazie w pokoju do powerbanka podpinam:>
 4. Awatar użytkownika Ibanez
  Można odkręcić ją do góry? Szukam lampki do golenia
  Awatar użytkownika arko11
  kup se golarke
Awatar użytkownika