Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
331°
Opublikowano 8 maja 2024

The Callisto Protocol Global Steam

17,60zł
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
10 625
4 290

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

W tym opartym na narracji, ujmowanym z perspektywy trzeciej osoby horrorze surwiwalowym, którego akcja rozgrywa się w oddalonej o 300 lat przyszłości, gracz wciela się w Jacoba Lee – nieszczęśnika wtrąconego do Czarnego Żelaznego Więzienia, zakładu o zaostrzonym rygorze położonym na księżycu Jowisza, Kallisto. Gdy więźniowie zaczynają przepoczwarzać się w przerażające bestie, miejsce niewoli ogarnia chaos. Walczący o przetrwanie Jacob musi przedrzeć się do bezpiecznego schronienia, aby zbiec z zakładu, odkrywając przy okazji ponure i budzące grozę tajemnice skryte pod powierzchnią Kallisto. Jacob, w unikalny sposób łączący prowadzenie ognia z walką w przestrzeniach zamkniętych, będzie musiał zmieniać stosowaną taktykę, mierząc się z podlegającymi błyskawicznej ewolucji istotami. Przeszukując otoczenie w celu uzyskania dostępu do nowych broni, sprzętu i umiejętności, spróbuje wygrać wyścig z rosnącym zagrożeniem i uniknąć potworności Martwego Księżyca Jowisza.

833567-gG1le.jpg
Gamivo Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

24 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Miiki
  Trochę czasu od premiery minęło. A dalej są problemy z grafiką jak na załączonych obrazkach. Tekstury się potrafią nie załadować w ogóle i wygląda to jak gra 2005roku. Dramat a taki był hype na tą grę.
  18502352_1.jpg18502352_1.jpg (Edytowano)
  Awatar użytkownika mrowka
  Ciekawe przechodziłem ją na premierę na xbox series X i nic nie zauważyłem. Chwilę potem na PC i też zero problemu. Niedawno przechodziłem ponownie na PC i nadal 0 problemów z grafiką. Ale kto wie może po prostu ślepy jestem hehe (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Heniek_z_wawy
  Minus. Kupiłem ale gamivo to jakaś piramida finansowa, uruchomila się jaka płatna subskrypcja i nie wiem jak ja usunąć.
  18495595-aT5xb.jpg
  Awatar użytkownika Fotbez
  Że ludzie nie czytają w co klikają xD
 3. Awatar użytkownika Inferno_o
  Na steam 274 zł a tutaj po 17? :/
  Awatar użytkownika Fotbez
  kody z humble bundle
 4. Awatar użytkownika Bartoello
  To cena szybko spadła z krzesełka
 5. Awatar użytkownika Ketiw
  Gram od tygodnia bardzo fajna gra 😁
 6. Awatar użytkownika KrólRyszard
  Ta gra generalnie na początku wydaje się spoko, ale później staje się tak męcząca przez system sterowania i takie bezsensowne przedłużanie. Fabularnie jest ciekawe, więc polecam sobie walkthrough na yt obejrzeć (Edytowano)
  Awatar użytkownika mrowka
  A mi tam podobała się od początku do końca jedynie nie grałem ciurkiem a po trochu. DLC do niej też jest całkiem ok bo dopiero tam mamy finalne zakończenie gry w zasadzie. Bardziej mi się podobała niż Dead Space remake (w inne nie grałem) mimo że to w sumie jej klon tylko z pałką (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika peperek99
  W ogóle z ciekawości porównałem jak to wypada w porównaniu z wersją PS5 i nawet na starej 1080ti obraz żyleta, lepsze kolory i mniej przycięć (ultra settings 1440p 21:9), nie sądziłem że taka różnica będzie, PCMR (Edytowano)
 8. Awatar użytkownika pmon
  Jeżeli nie jesteś fanem serii DeadSpace - to polecam przejśc na najniższym poziomie trudności (bardzo powtarzalny schemat walki nie będzie wtedy tak męczący). Bardzo ciekawa i fajnie zapodana fabuła.
 9. Awatar użytkownika Robert_Beerbant
  Oferta-widmo - najtaniej niemal 21zł. Aktualnie nieco taniej na Kinguinie (z kodem GG12DEALS).
 10. Awatar użytkownika rgr1
  Fajna gra, ale robi się męcząca i powtarzalna. Ile można chodzić korytarzami z metalu...
Awatar użytkownika