Opublikowano 8 kwietnia 2024

Typo - gra za darmo - Steam

store.steampowered.com/app…PO/


TYPO to gra typu sidescrolling oparta na łamigłówkach. Znajdź drogę przez tajemnicze laboratorium testowe, wpisz i odtwórz to, czego potrzebujesz, aby przetrwać w tym ręcznie wykonanym świecie rozwiązując dziesiątki unikalnych zagadek.
O GRZE:
Surowa, minimalistyczna architektura. Tylko dźwięk twoich kroków, gdy przemierzasz korytarze. To początek TYPE : jesteś sam..., zdezorientowany... Dlaczego nikt nie patrzy? Jaki jest sens testów? Kto tutaj dowodzi?
W świecie pełnym stu unikalnych, ręcznie wykonanych puzzli musisz połączyć swoją wiedzę ze swoimi umiejętnościami, aby móc się rozwijać. Znajdź sekrety i przejdź na kolejny poziom laboratorium. Masz kontrolę nad wynikami testu. Tylko **TY** możesz przez to przejść!

O MECHANICE
Główna koncepcja TYPO opiera się na używaniu komputerów do tworzenia przedmiotów, które pomogą Ci rozwiązać zagadki. Problem polega na tym, że na każdej klawiaturze aktywnych jest tylko kilka klawiszy.
Od wykorzystania wiatru do dotarcia do niedostępnych miejsc, po zmianę grawitacji i wiele więcej, elastyczność, jaką zapewnia ta prosta mechanika, pozwoliła zespołowi twórców opracować dziesiątki unikalnych wyzwań, bez ograniczania się restrykcyjną pętlą rozgrywki. Każda łamigłówka jest inna i opiera się na tym, czego gracz już doświadczył, testując swoje umiejętności na różne sposoby.
Systemowy projekt puzzli: Drewniane pudełka pływają, metal nie. Wykorzystaj to na swoją korzyść i znajdź najlepsze podejście do każdej sytuacji.
Wąskie platformówki: przejdź przez laboratorium i wykorzystaj swoje umiejętności do granic możliwości. Skacz, unikaj przeszkód i dotrzyj do końca testu.
Sekretne pokoje i sekcje opcjonalne: odkryj tajemnice otaczające laboratorium.
p.s. Gra była dotąd płatna. W tej chwili można ją przypisać do swojej biblioteki za darmo
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika M2nsTEr
  F2p
  Awatar użytkownika adam.wierzchnicki
  Jak F2P to pewnie typowy 'rak'? (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika aaaa
  szkoda ze nie zrobiles z tego "okazji"
  Awatar użytkownika yac68
  Autor
  udostępniłem jako okazja. Moderator zmienił na dyskusję