Opublikowano 19 marca 2024

EpicGames Turcja

Wiadomo, że przez VPN już się nie da zrobić tureckiego konta, ale czy będąc na wakacjach w Turcji, będę w stanie założyć tam konto i kupić grę w lirach?
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Dawid_M3FR
  To ciekawe pytanie. Jakbyś jechał to daj znać, chętnie bym odnowił ps plus na Turcję:D
 2. Awatar użytkownika Musti235
  Na chłopski rozum nie widzę przeszkód.
  Skoro Turek kupuje ten sam Xiaomi z tym samym Global ROMem na tym samym AliExpress i potem sobie zakłada konta jakie chce i gra.
  Jedyne na co bym zwrócił uwagę to ustawienia regionu. Żeby oprócz tego że (prawdziwe nie-VPNowe) IP się zgadza, to żeby jeszcze region na komórce/laptopie się zgadzał.
  Bo czasem niektóre rzeczy jak nawet aplikacja Burger Kinga nie pozwala się pobrać w danym kraju, dopóki nie przedstawisz regionu.
  Także nie wykluczam możliwości że tutaj też mogą mieć takie "zabezpieczenia".
  Jest jeszcze jedna potencjalna przeszkoda, bo Bing AI twierdzi że Epic Games wymaga tureckiej metody płatności (w sensie karty płatniczej).
  Niestety w liniach które podaje nic o tym nie ma, więc być może halucynacje. Ale jeśli faktycznie by tak było, to samo bycie na miejscu nie pomoże.
 3. Awatar użytkownika carnagge
  jak kupisz? Konto można założyć spokojnie przez VPN ale nie zapłacisz polskimi kartami, a giftcardów w epicu nie ma, więc będąc w Turcji to musisz sobie konto bankowe w turcji założyć.
 4. Awatar użytkownika josef03
  Nie można już kupić gier w grudniu się dało teraz wyskakuje błąd kraju maskara proszę pomocy
  Awatar użytkownika eofh
  Mi się udało wczoraj kupić farcry 6 za 30zl z tym poradnikiem

Awatar użytkownika