Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
-70°
Opublikowano 16 godzin temu

Projektor LED Alexa z gwiaździstym niebem, Galaxy Light, projektor Galaxy z pilotem zdalnego sterowania @Amazon

126,58zł187zł-32%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Kogulec
Dołączył w 2018
1 171
2 670

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Projektory

Znajdź więcej okazji Projektory

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Informacje o tym produkcie
 • Aplikacja pilot zdalnego sterowania i sterowanie głosem: Projektor LED z gwiaździstym niebem można sterować za pomocą Alexy. Smartfon może służyć jako pilot zdalnego sterowania, łatwy w obsłudze kolor światła, jasność, swobodne wyłączanie, timer itd. i spełnia Twoje potrzeby w zakresie inteligentnego sterowania. Wskazówka: Wyposażony w kabel USB o długości 1,8 m, projektor obsługuje włożenie napędu flash USB, nie ma zasilacza.
 • Realistyczne efekty obrazu 3D i wbudowany głośnik Hi-Fi: projektor gwiaździstego nieba alexa może wyświetlać efekty świetlne w różnych prędkościach, na przykład nocne niebo pełne gwiazd, jasne galaktyki, ulice mlecznej, światło polarne, chmury LED i wiele innych. Technologia 3D lampy w połączeniu z muzyką taneczną lub muzyką wyczaruje bajeczne gwiaździste niebo. Gra kolorów i harmonia są super i poprawiają humor na więcej.
 • Simulator gwiaździstego nieba z 16 milionami trybów kolorystycznych: Dzięki połączeniu gwiazd i mgiełki, oświetlasz pokój za pomocą nieblaknących gwiazd laserowych i obracających się projekcji fal. Jasność mgły i lasera można sterować oddzielnie. Możesz ustawić ulubione kolory (zielony, czerwony i niebieski, oraz sześćdziesięciu opcji oświetlenia) oraz wyświetlić je, zmieniać estetykę pokoju i urozmaicić uspokajającą atmosferę.
 • Cicha praca i timer: projektor gwiaździstego nieba może włączać lub wyłączać, z powoli ruchomym gwiaździstym niebem, obserwuje punkty świetlne, może się zrelaksować i zasypiać szybciej, niż pomyślano. Gwiezdne niebo alexa nie emituje hałasu i wygląda bardzo pięknie w świetle i w ciemności. Możesz cieszyć się muzyką i dostosować gwiaździste niebo podczas relaksu na łóżku lub sofie.
 • Optymalny prezent dla dzieci i dorosłych: gwiaździste niebo Smart Home tworzy przyjemną i romantyczną atmosferę, wyświetla świecące gwiazdy pod sufitem i sprawia, że koc pięknie rozbłyśnie. Gwiezdne niebo firmy Kedemas idealnie nadaje się do dekoracji domów, kin domowych, pokojów gamingowych, romantycznej randki lub pokoju dziecięcego. 90 dni zwrotu pieniędzy i 1 rok gwarancji, wymiana / zwrot pieniędzy w przypadku problemów z jakością.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Kamiloooooo
  Na allegro 70 zl
  Awatar użytkownika Paulina_Renata
  Link poproszę
 2. Awatar użytkownika FLANC
  Nadaje się to do czegoś?