Opublikowano 1 sierpnia 2022

Projektor UST Xiaomi Laser Cinema 2 vs Fengmi T1

Cześć, posiadam 75xh9096 ale coraz częściej zastanawiam się nad zmianą na projektor UST. W pierwszej fazie na pewno będzie bez ekranu.

avsforum.com/thr…70/

Tak na pierwszy rzut oka obraz T1 wygląda lepiej, ale cały czas wspominają na forum avs, że Xiaomi działa na zasadzie plug and play wyciągasz podłączasz i się cieszysz obrazem.
TEST Xiaomi Cinema 2 - Przeglądałem test Xiaomi Cinema 2 i jest on tam polecany chociaż nie widzę u nich testu T1 więc nie ma odniesienia. Fajny jest input lag (35ms) wiec może nawet by się dało w jakąś gierkę przyciąć na Xiaomi.

Będzie to mój pierwszy projektor i zastanawiam się czy w ogóle jest to opłacalne (chodzi o jakość/cena) żeby brać tak drogi sprzęt z Chin z wątpliwą roczną gwarancją Banggood. Czy nie lepiej coś z półki niżej typu Fengmi C2 czy inne wemaxy w okolicach 6 tys. Co myślicie? Jakieś rady?
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika D3xrr
  I co kupiłeś?
 2. Awatar użytkownika woziu
  Autor
  Nie, na razie się wstrzymałem z zakupem. Na chwilę obecną nie chcę wieszać ekranu i nie wiem czy ma to sens bezpośrednio na ścianie plus porównanie t1 z formovie theather pokazuje że to nie tylko różnicą w wersjach global i cn a jakość obrazu też jest inna.
 3. Awatar użytkownika VergilSpardas_.
  Jest jeszcze Optoma CinemaX D2. 120cali z 65cm i niski input lag
Awatar użytkownika