Opublikowano 13 marca 2024

Projektor "Blaupunkt" 1 szt

allegro.pl/ofe…843

W Biedronce też jest za 999,00.
Jest to rebrebding znanego chińskiego projektora.

Smart projektor BLAUPUNKT F-Stream to rozmiar rzucanego obrazu nawet 100 cali w rozdzielczości Full HD (1080p). Nie potrzebujesz wielkiego TV w domu, aby cieszyć się kinowym obrazem. Wystarczy włączyć projektor! Natywna rozdzielczość 1080p zapewnia czysty i wyraźny obraz. Od wciągających filmów po dynamiczne prezentacje, ostry jak brzytwa obraz Full HD zapewni precyzję i bogactwo detali.

Zanurz się w niezliczonych godzinach rozrywki i prezentacji, bez obaw o pracę urządzenia. Dzięki pyłoodporności projektora BLAUPUNKT nie musisz się stresować chcąc odtwarzać filmy na zewnątrz. Do lampy nie dostaną się żadne pyły ani kurz, dzięki czemu obraz będzie zawsze czysty i ostry. Przesyłaj strumieniowo filmy do projektora ze smartfona i jednocześnie odtwarzaj ich dźwięk z głośników lub słuchawek Bluetooth.

Wejdź w świat niekończącej się rozrywki i płynnego działania projektora, dzięki Android TV 10. Projektor BLAUPUNKT oferuje nieskończony wybór aplikacji, gier i usług streamingowych, bezpieczeństwo, łatwą nawigację, sterowanie głosem, spersonalizowane rekomendacje i Asystenta Google. Dzięki wbudowanym głośnikom stereo o mocy 2 x 8 W. Projektor BLAUPUNKT nie potrzebuje dodatkowych głośników. Twoja rozrywka będzie z Tobą zawsze tam, gdzie nasz projektor. Obraz będzie zawsze wyraźny i we właściwych proporcjach. Korekcja geometrii w zakresie +/- 45 stopni zapewnia perfekcyjny obraz z każdego kąta, powierzchni i miejsca rzucania.

Przesyłaj swoje ulubione filmy oraz media łatwo i prosto ze smartfona na duży ekran. Nie zwlekaj i zamów smart projektor BLAUPUNKT F-Stream już teraz na Biedronka Home!
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika LucaS_82
    Pytasz się czy chwalisz bo nie rozumiem?