Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
555°
Opublikowano 17 kwietnia 2024

Otwarcie wystawy "Historia Polskiego Lotnictwa Wojskowego po 1945 roku" - Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie >>> bezpłatny wstęp

ZA DARMO10zł
Stacjonarnie: Lubelskie
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
3 219
2 968

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Muzeum

Znajdź więcej okazji Muzeum

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie zaprasza na otwarcie nowej części wystawy stałej pn. "Historia Polskiego Lotnictwa Wojskowego po 1945 roku" oraz premierę przewodnika turystycznego "Miejsca pamięci i zabytki Dęblina".

Stworzona na nowo część wystawy stałej zapozna Państwa z głębokimi przemianami jakie przeszło polskie lotnictwo wojskowe od zakończenia II WŚ, przez proces formowania struktur pokojowych, funkcjonowanie w Układzie Warszawskim, po pierwsze próby współpracy z armiami NATO i ugruntowaną 25 letnią obecnością pozycję w strukturach tego Sojuszu.

Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie premiera publikacji “Miejsca pamięci i zabytki Dęblina” wydawnictwa Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie przygotowanego z okazji 70-lecia nadania praw miejskich miastu. Publikacja w formie przewodnika opisuje najważniejsze z punktu widzenia historii naszej miejscowości formy jej upamiętnienia, podając zwięzłe informacje o ludziach, ich czynach i ważnych wydarzeniach im towarzyszących. Przewodnik autorstwa pracowników MSP, powstał dzięki wsparciu Urzędu Miasta, wypełniając lukę wydawniczą.

Serdecznie zapraszamy 25 kwietnia 2024 r. o godz. 14:00 na otwarcie wystawy w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, ul. Lotników Polskich 2. Zachęcamy do dołączenia! Wstęp wolny!
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Stefano_Mariano
    Chyba po 1989 bo tak to Sowieckie rozkazy były.
  2. Awatar użytkownika Maniek_Siudym
    Super