Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
49°
Opublikowano 25 kwietnia 2024

Odkurzacz JIGOO C300 400W 30KPa

375,06zł489zł-23%
Darmowa z Polska ·
Opublikowane przez
piotr.witek
Dołączył w 2015
2
56

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Odkurzacze pionowe

Znajdź więcej okazji Odkurzacze pionowe

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Wcześniej był dostępny w tej cenie i było duże zainteresowanie, promocja znowu się pojawiła
Jeśli ktoś kupił z poprzedniej wstawki może da znać w komentarzu jakie opinie!

Wysyłka z Polskiego magazynuOpis ze sklepu:
Odkurzacz bezprzewodowy JIGOO C300 z silnikiem 400W, mocą ssącą 30KPa, czasem pracy 45 min., zbiornikiem na kurz 1,2L
 • Moc silnika 400W i moc ssąca 30KPa
 • 7 wymiennych akumulatorów o pojemności 2000 mAh i czasie pracy do 45 minut.
 • Inteligentny ekran LED wyświetla poziom baterii i ostrzeżenia o błędach.
 • Wyposażony w szczotkę do podłóg, szczotkę do odkurzania 2 w 1 i długie narzędzie szczelinowe do użytku w wielu sytuacjach.


Potężna moc ssąca & skuteczna filtracja

JIGOO C300 poszczycić się może potężnym silnikiem bezszczotkowym oferującym wysoką wydajność, silną moc ssącą oraz doskonałą wytrzymałość. Dzięki mocy silnika 400W i mocy ssącej 30KPa eliminuje kurz wydajnie i bez wysiłku. Odkurzacz ten dysponuje również 5-etapowym systemem filtracji, który skutecznie usuwa 99,99% alergenów. Jego wielostożkowy design cyklonowy zapewnia skuteczną separację alergenów w powietrzu, zapobiegając zapychaniu się przewodu powietrza i unikając utraty mocy ssącej.

Długi czas pracy & łatwe ładowanie

Wyposażony w 7 ogniw baterii 2000mAh, odkurzacz JIGOO C300 jest w stanie pracować przez nawet 45 minut na jednym ładowaniu. A co więcej, akumulator można bez problemu wyjąć i naładować na urządzeniu lub poza nim. U osób z większym domem czas pracy można podwoić przy użyciu dodatkowego akumulatora.

Inteligentny ekran dotykowy & 3 tryby pracy

Inteligentny ekran LED pozwana na łatwe śledzenie poziomu baterii oraz ostrzeżeń o błędach, a także na płynne przełączanie między różnymi trybami za jednym dotknięciem. Odkurzacz C300 zaprojektowano z 3 trybami dla większej wydajności sprzątania na różnych typach podłóg. W przypadku dywanów możesz wybrać tryb Normalny lub Turbo dla większej mocy ssącej. Aby odkurzyć twarde podłogi, wystarczy przełączyć się na tryb Eco. Ten pomysłowy design nie tylko oszczędza energię, lecz również zapewnia wydajne sprzątanie podłóg każdego typu.

Elastyczne obracanie rury & oświetlenie LED

Metalową rurę można obracać pionowo w górę i w dół o 90° oraz poziomo w lewo i w prawo o 180°. Dzięki swemu elastycznemu mechanizmowi obrotowemu, odkurzacz JIGOO C300 jest w stanie bez problemu dotrzeć w każdy narożnik dla dogłębnego sprzątania. Dodatkowo lampa LED umieszczona na przedzie szczotki obrotowej oświetla podłogę, nie pozostawiając brudowi żadnej kryjówki.

Innowacyjne szczotki wszechstronne

JIGOO C300 zaprojektowano z innowacyjną szczotką obrotową w kształcie V, która łączy w sobie miękkie i twarde włosie, aby zapewniać optymalne sprzątanie na różnych powierzchniach i płynnie zbierać włosy bez plątania. Posiada również szczotkę odkurzającą 2-w-1, małą szczotkę czyszczącą oraz długie narzędzie szczelinowe. Dzięki licznym głowicom szczotek jest w stanie dobrze pracować nie tylko na podłogach i dywanach, lecz również na materacach, kanapach i innych meblach, co czyni go wszechstronnym i idealnym wyborem do wysprzątania całego domu.
Geekbuying.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Ka_Ma
  7 wymiennych akumulatorów ?
 2. Awatar użytkownika kulfon
  Lepszy od Dyson?
  Awatar użytkownika it-290
  8x tańszy od Dyson
 3. Awatar użytkownika G__M
  Kupiłem ostatnio i to mój pierwszy odkurzacz bezprzewodowy. Na trybie Eco jest przyjemnie cichy. Tak żeby szybko oblecieć mieszkanie i żeby było w miarę czysto jest ok. Jedynym minusem jest to, że śmierdzi plastikiem na początku.
 4. Awatar użytkownika Marcin_Dabro
  Idzie dokupić do niego jakieś akcesoria/baterie?
 5. Awatar użytkownika ArcS
  Kupiłem i do mieszkanka 43m sprawdza się ok, mam jeden dywanik w pokoju dziennym z krótkim włosem i z niego też zbiera. Czyszczenie łatwe, baterie można odłożyć i ładować pomijając odkurzacz-ciekawe czy gdzieś można dokupić dodatkową. Jak za taka cenę super i polecam, a już miałem brać dreame za kafla. (Edytowano)
Awatar użytkownika