Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
788°
Opublikowano 5 dni temu

Naucz się udzielać pierwszej pomocy w Centrum Handlowym Auchan w Wałbrzychu

ZA DARMO10zł
Stacjonarnie: Dolnośląskie
Opublikowane przez
Hunt
Dołączył w 2015
3 194
2 959

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Podczas wycieczki, w domu czy na ulicy może zdarzyć się sytuacja, kiedy ktoś będzie potrzebował naszej pomocy! Dlatego warto poznać lub przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy! Okazją do tego będą warsztaty, które odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Wałbrzych w sobotę 20 kwietnia od godziny 10.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny.

Pod okiem ratowników medycznych dorośli i dzieci dowiedzą się, jak zachować się, gdy ktoś w naszym otoczeniu ulegnie wypadkowi czy straci przytomność, przestanie oddychać lub zadławi się. Na profesjonalnych fantomach specjaliści pokażą działania, jakie należy podjąć, zanim do osoby potrzebującej przybędzie profesjonalna pomoc medyczna. Prowadzący będą przypominali, że gdy widzimy osobę potrzebującą pomocy, powinniśmy zadzwonić pod numer alarmowy, a następnie wykonać działania, których nauczyliśmy się podczas spotkania.

Dorośli oprócz nauki pierwszej pomocy, dowiedzą się, jak prawidłowo wyposażyć apteczkę do domu lub na rodzinną wyprawę, otrzymają instrukcję pierwszej pomocy, przewodnik, jak się przygotować do wycieczki oraz kartę ICE, gdzie można wpisać kontakty do bliskich, których służby medyczne mogą powiadomić w sytuacji, gdy coś nam się stanie. Z kolei dzieci, w specjalnym kąciku plastycznym wykonają prace, które pozwolą zapamiętać zdobyte informacje.

Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić, w jakiej formie jest jego organizm. Za pomocą analizatora składu ciała, który przypomina wagę, będzie można dowiedzieć się, jaki procent naszych komórek stanowią te tłuszczowe, jaka jest masa kości i mięśni oraz jak funkcjonuje nasz metabolizm.

Przygotuj się na aktywny wypoczynek

Wiosenna pogoda zachęca do aktywnego wypoczynku i wypraw do lasu lub w góry. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jak prawidłowo przygotować się do takiej wyprawy, by pozostawiła wyłącznie miłe wspomnienia. Prowadzący podpowiedzą, jak skompletować ubranie i jak przygotować się na niespodziewana okoliczności, na przykład nocleg w lesie.

Nie lada atrakcją będą okulary Virtual Reality, które pozwolą zobaczyć, jak wygląda przejazd karetką przez miasto lub wycieczka w plener.

Wiedzę zdobytą podczas spotkania będzie można utrwalić, oglądając wystawę edukacyjną w pasażu centrum handlowego.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

14 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Niedostepny
  A uczą jak udzielać pierwszej pomocy w innych centrach handlowych, czy tylko jak w Auchanie w Wałbrzychu
  Awatar użytkownika KoloManolo
  No właśnie
 2. Awatar użytkownika JohnnyBB
  Ciekawe kiedy taki kurs kosztował 10zł ? 😄
  Awatar użytkownika Hunt
  Autor
  Jedno 0 urwało albo nawet i dwa
 3. Awatar użytkownika Mirden
  A co, chodzi o ceny jakie tam są?
 4. Awatar użytkownika Interlokutor
  Co się dzieje w tym centrum handlowym, że ludzie potrzebują tam pomocy?
 5. Awatar użytkownika HTSRoss
  w Wałbrzychu to nie wiem czy bym chciał kogoś ratować
  Awatar użytkownika spekulant777
  Bo?
Awatar użytkownika