Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
2605°
396
Opublikowano 2 kwietnia 2023

CCleaner Professional za 1 zł - licencja na rok

1zł79zł-99%
Awatar użytkownika Jurek_Ogórek
Opublikowane przez
Dołączył w 2018
17
1.110

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

EDIT2: Okazuje się, że sposób ze zmianą waluty był błędem, i obecnie ceny pokazują się już prawidłowo w każdej walucie. Także bez kombinowania można dalej kupować, ale za rodzimą złotówkę

EDIT: Okazuje się, że cenę można zbić jeszcze bardziej, bo aż do czterech groszy! Należy zmienić w tym celu walutę ze złotówek na jeny japońskie

Z góry proszę o nie wchodzenie w szczegóły - jak to zawsze pod tego typu okazjami bywa - czy program jest przydatny czy nie. Są użytkownicy, którym przyda się roczna licencja za drobną złotówkę.

Okazja znaleziona na:
benchmark.pl/testy_i_recenzje/ccleaner-pro-optymalizacja-pc-promocyjna-wersja-platna.html

Bezposredni link do sklepu:
secure.ccleaner.com/502/uurl-491fe5dxaz

Przechodzi jednorazowa karta Revoluta bez żadnych problemów. Sam w zeszłym roku kupiłem w tej samej cenie, również przez ten sam portal, licencja działała bez problemów nawet na wielu PC (choć nie wiem, czy jednocześnie). Ze swojej strony polecam. Odpowiednio skonfigurowany na komputerze mniej technicznych osób pozwala zautomatyzować kilka procesów. Myślę, że w tej cenie można wypróbować

Po zakupie należy odpiąć kartę z konta, gdyż po roku subskrypcja naliczy się automatycznie w kwocie 79 zł.

Aby uzyskać cenę 4 gr (bez przewalutowania), należy zmienić walutę ze złotówek na jeny japońskie:

6313419451680443846.jpg

Krótki opis zalet wersji PRO - dla leniwych:

 • Health Check - integruje pod jednym przyciskiem narzędzia darmowej wersji, czyli usuwanie plików śledzących, niepotrzebnych danych z dysku (tylko w wersji 6.1 listę wspieranych aplikacji rozszerzono o 23 nowe pozycje), z dostępnymi tylko w wersji Professional narzędziami do znajdowania zbędnych wpisów w systemowym autostarcie i skuteczną wyszukiwarką aktualizacji oprogramowania.

 • Optymalizator wydajności - narzędzie, które zadba, by komputery o przeciętnej specyfikacji, a takich jest w naszych domach najwięcej, w miarę upływu czasu zachowywały swój początkowy wigor. Poprawa dotyczy płynności działania komputera, która sięga nawet 34%, a także czasu działania na baterii, który może również wzrosnąć o prawie jedną trzecią, w przypadku komputerów sprzed dwóch lat. Działanie optymalizatora polega na uśpieniu, a nie deinstalacji, tych komponentów oprogramowania, które nie muszą być stale aktywne. Nie przeszkadza to w uruchomieniu aplikacji, gdy jest ona potrzebna, a jednocześnie odciąża komputer, gdy z niej nie korzystamy.

 • Aktualizator sterowników - stale aktualizowana baza aplikacji (obecnie ma 50 milionów pozycji) i skuteczne wykrywanie zainstalowanego oprogramowania, pozwala liczyć na efektywną aktualizację elementów decydujących o sprawności działania komputera.

 • Inteligentne czyszczenie w czasie rzeczywistym - w darmowej wersji CCleaner spora część narzędzi wyłącznie sygnalizuje problemy do naprawy, takie jak potrzeba wyczyszczenia historii czy obecność niepożądanych plików, w CCleaner Professional możemy zdać się na automatyczne aplikowanie zmian w czasie rzeczywistym, tak by w minimalnym stopniu odczuć problemy z komputerem. CCleaner Professional w porównaniu z wersją darmową wyposażono w lepsze mechanizmy skanowania zawartości komputera. Program wykrywa więcej zbędnych plików i niepotrzebnie aktywowanych narzędzi, dzięki czemu procedura oczyszczania i optymalizacji działania peceta jest skuteczniejsza niż w wersji bezpłatnej.

Więcej info w linkach wyżej lub na stronie producenta
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika ciajus
To jest subskrypcja roczna, z automatycznym odnowieniem za 79zł po roku. Obowiązuje od momentu zakupu przez rok. Warto od razu anulować, inaczej za rok będziecie mieć niespodziankę

Jak anulować?

Najłatwiej to w emailu w którym dostałeś klucz licencji trochę niżej pod kluczem masz "podsumowanie subskrypcji". Jest tam link do zarządzania subskrypcją. Klikasz, przechodzisz na stronę i tam bez problemu anulujesz odnawianie.
33191-Uh0Ow.jpg33191-cRi8L.jpg33191-CbGQI.jpg

396 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Jurek_Ogórek
  Autor
  Uwaga, można przycebulić jeszcze bardziej zmieniając walutę ze złotówek na korony czeskie, wtedy wyjdzie nas ok. 20 gr.

  13390304-N3lHK.jpg
  Awatar użytkownika Kamil_Sularz
  SŁABO!! Wybierzcie JPY (jen japoński) Koszty 4 GROSZE Cebula hard
 2. Awatar użytkownika asceus
  Nie wiem dlaczego ktoś z własnej woli chce instalować program, który tyle raz się skompromitował.

  Od odradzania użytkowania go przez Microsoft, ze względu na przypadki uszkadzania rejestru.
  Przez dorzucenie funkcjonalności zbierania danych, której "przez błąd" nie dało się wyłączyć.
  Po zhackowanie CCleanera, dorzucenie trojana i podpisanie go zaufanym podpisem cyfrowym tej firmy (tak oficjalny instalator był zainfekowany!), co spowodowało, że 2 miliony użytkowników otrzymało taką wersję programu... (reuters.com/art…0R9)

  Ten program jest bardziej niepotrzebny i potencjalnie szkodliwy, niż pliki które ma czyścić...
  Awatar użytkownika KasiastyBidok
  o no i ten post powinien dostać najwiecej pochwał, bravo
 3. Awatar użytkownika Żniwiarz
  Przypominam, że wokół tego programu było pełno afer związanych z naruszeniem bezpieczeństwa danych użytkowników.
  Awatar użytkownika NickVolt
  Możesz podrzucić? Bo ja słyszałem o jednej. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika voodoo69
  Co premium robi więcej oprócz ściąganie aktualizacji z automatu?xd Minus XDD Naciąganie na premium, które za wiele więcej nie daje xD To jak płacić za Winrar xD (Edytowano)
  Awatar użytkownika maciekk_p_27x
  Ccleaner się zepsuł pełno dodatków zbędnych nie polecam
 5. Awatar użytkownika ciajus
  Ważna informacja: To jest subskrypcja roczna, z automatycznym odnowieniem za 79zł po roku. Obowiązuje od momentu zakupu przez rok. Warto od razu anulować, inaczej za rok będziecie mieć niespodziankę
  Awatar użytkownika Mniesienalezy
  Gdzie to się wyłącza 13391316-RUnZn.jpg
 6. Awatar użytkownika Zdziszek
  W 2019 roku CCleaner trafił na tzw. czarną listę Microsoftu, a rok później Microsoft Defender zaczął go oznaczać jako potencjalnie niechcianą aplikację. Jest 2023, ale smród pozostał.
  Już lepiej 1 zł zostawić w wózku na zakupy jak wam zbywa, ktoś się ucieszy chociaż.
  Awatar użytkownika rrr
  Właśnie nie wiem po co aplikacji czyszczącej konto użytkownika w chmurze
 7. Awatar użytkownika _Sig_
  Ten program miał sens w czasach Windowsa XP. Dziś już nie. Nie tylko z powodu samego Windows 10/11, ale też tego jak bardzo hardware się zmienił - SSD, RAM, silne CPU itd., to wszystkie "optymalizacje" dadzą (o ile dadzą cokolwiek, przy SSD niekoniecznie) jakiś ułamek wydajności, a mogą nabruździć. Nie warto.
  W zasadzie jedyna w miarę fajna funckcja jaką z niego pamietam (co pewnie jest też w darmowym i są alternatywy) to bezpieczne czyszczenie dysków (wybór ile razy komórki mają być nadpisane, żeby danych "nie dało" się odzyskać).
  A i chyba miał (choć tu już sięgam w otchłanie swojej pamięci) też możliwość łatwego edytowania co ma być wmenu kontekstowym, cos czego Windows nie może się dorobić od lat, a w 11 "genialnie" zdecydowali po prostu schować większość wpisów z menu pod "więceje" xD. Dało się to edytować bez wchodzenia w rejestgr z poziomu aplikacji, no ale i na to są pewnie alternatywy. (Edytowano)
  Awatar użytkownika lockheed
  W ogóle Windowsa nie warto.
 8. Awatar użytkownika damian_ck
  Jak wywalić subskrypcje?
  Awatar użytkownika Ania_P
  W mailu jaki dostaniesz po zakupie masz link do zarządzania subskrypcją
 9. Awatar użytkownika Mroq
  Tak czytam i niektórzy to się zatrzymali w czasach Windowsa XP a najpóźniej to 7. Jakieś regularne formaty, czyszczenie rejestru i instalowanie aplikacji lewego pochodzenia jakby dziś to miało jakiś sens. Jeszcze tylko poczekajcie na promocję na jakiś defragmentator dysków i będzie komplet
  Awatar użytkownika DonVitoLDZ
  Oraz programy magicznie przyspieszające internet
 10. Awatar użytkownika Oligarcha
  Ktoś przypomni nazwę programu który pozawalał przed zainstalowaniem czegoś w systemie włączyć "nagrywanie" i gdyby nam to uszkodziło lub chcielibyśmy powrócić do stanu poprzedniego klikało się wstecz i przywracało nam w kilka nawet sekund system bez wylogowywania.
  Awatar użytkownika panikula.boryszesz
  "klik i robisz co chcesz" z 2006 r. Ale nie wiem czy działa na Windows 10/1113390766-HFTxi.jpg (Edytowano)
 11. Awatar użytkownika wojciech.ziebaHLo
  Ten program to śmieć. Czyszczeni rejestru absolutnie nic nic nie daje, do tego możecie sobie uszkodzić rejestr. Mało tego program wykrada dane. Jedyna jego przydatna funkcja to spokój jaki daje głupim użytkownikom bo cieszą się, że mają "pożądek".
  Awatar użytkownika did4skalia
  Ummm - masz jakieś dowody na owe wykradanie danych?
  Bo jak tak, to może to gdzieś zgłoś - uratujesz miliony nieświadomych użytkowników tego programu, zamkną ten projekt i firmę za nią odpowiedzialną, a ty będziesz w TV i może jeszcze jakąś sowitą nagrodę $$$ dostaniesz?
  A jak nie, to co najwyżej twój komentarz to śmieć.
  Ja go używam, czyszczę nim rejestr raz na jakieś 2-3 miesiące i nic się nie wykrzacza, poza tym ma lepszy dostęp do autostartu niż ten ogólnik w windowsie, dzięki czemu np. pousuwałem jakieś dziwne autostarty i zaplanowane działania związane z przeglądarką Brave, kiedy ją odinstalowałem jakiś miesiąc wcześniej...
 12. Awatar użytkownika marcin.talaga
  Nie rozumiem połowy użytkowników tutaj piszących że program rozwala system i trzeba coś robić czy naprawiać.

  Nie wiem czy to pech czy szczęście, ale pomijając fakt czy ccleaner nadal jest warty tego co robi jawnie lub w ukryciu za złotówkę to przez 12+ lat używania go na różnych wersjach systemów ani razu nic mi się nie działo dziwnego (Edytowano)
 13. Awatar użytkownika grzegorz.lichtanski
  Po każdym zakupie otrzymuje dokładnie taki sam klucz aktywacyjny
  Awatar użytkownika serinus
  Mistrz cebuli poprosiłby o udostępnienie klucza, skoro zawsze taki sam
 14. Awatar użytkownika Kamil_Sularz
  Wybierzcie JPY przy rewolut (jen japoński) Koszty 4 GROSZE Cebula hard
  Awatar użytkownika Usunięty719022
  Anonymous User
  Lepiej nie bo ci Japonce zrobią z dupy pearl harbor xd
 15. Awatar użytkownika Morski_Kraken
  Bezużyteczne oprogramowanie.
  Awatar użytkownika Jurek_Ogórek
  Autor
  Zależy dla kogo
 16. Awatar użytkownika sag
  Są lepsze alternatywy i to open source, np: bleachbit.org/ (Edytowano)
 17. Awatar użytkownika leinadr
  BleachBit za darmo i lepszy mi wystarcza.
 18. Awatar użytkownika rzecznik_prawdziwek
  13390831-jdUKA.jpg
  Zapomnicie za rok anulować subskrybcji i cyk - 79pln zniknie konta
  Awatar użytkownika Jurek_Ogórek
  Autor
  Płacisz jednorazową kartą z Revoluta i cyk - mogą Cię cmoknąć w pośladki
 19. Awatar użytkownika cnk989
  Warte złotówki?
  Awatar użytkownika Jurek_Ogórek
  Autor
  Złotówkę tak, 79 zł absolutnie nie.
 20. Awatar użytkownika Draco12
  Odradzam
  Awatar użytkownika Jurek_Ogórek
  Autor
  Polecam
Awatar użytkownika