Wymiana ramki w Samsung S23

paź 16. 2023 (19 g, 43 min)
Witam. Uszkodziłem plecki i ramkę w Samsungu S23.
O ile wymiana plecków nie generuje większych kosztów bo około 250 zl.
Tak z ramką robi się już większy problem. Po konsultacji z kilkoma serwisami dostałem informację, że aby wymienić ramkę w telefonie trzeba też wymienić wyświetlacz. Wtedy koszt za samą ramkę robi się już ponad 1000zl.
Jednak znalazłem dwa serwisy gdzie zaoferowano mi naprawę telefonu za 500 zl. Wtedy będzie odklejony wyświetlacz od ramki I przyklejony na nowo.
Dlatego chciałbym zapytać forumowiczów czy w takiej naprawie może coś pójść nie tak? Czy telefon będzie działał normalnie? Czy nadal będzie wodoszczelny?
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika grzesiek666
  Wg mnie nigdy nie będzie już tak idealnie jak w fabryce. Najlepiej sprzedaj i kup nowy jak Tobie to przeszkadza.
 2. Awatar użytkownika TrollZakupowy
  A co.w ramce się uszkodziło? Może da się z tym żyć?
  Awatar użytkownika Lubelszczak
  Autor
  Na każdym rogu jest ukruszona. W etui nie widać, że telefon jest uszkodzony ale świadomość, że jest w takim stanie trochę nie daje spokoju. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Matemes
  Bo ramka jest zdaje się ważnym elementem konstrukcyjnym telefonu, a odklejenie od niej ekranu tak by go nie zniszczyć jest dużym wyzwaniem. Więc pewnie są dwie opcje, bo albo mało robocizny i przełożenie telefonu do nowego zestawu ekran-ramka. Albo dużo robocizny, by nie płacić za ekran. Co ostatecznie niekoniecznie musi się opłacić, jak coś pójdzie nie tak.
  Dużo zależy od umiejętności serwisanta. Również w kwestii wodoszczelności.
Awatar użytkownika