Turecki Netflix na Polskim koncie?

sie 10. 2023
Przeczytałem kilkanaście tematów dyskusji i okazji na Pepperku. Temat wałkowany niby milion razy, mimo to nie znalazłem jasnej odpowiedzi jak poradzić sobie i co dokładnie zrobić w moim przypadku. Informacji jak założyć nowe tureckie konto, opłacić giftcardami i przeczekać okres karencji jest mnóstwo ale co jeśli..

..i tutaj właśnie pojawia się moje pytanie.
Od 3 lat opłacam legalnie swoje prywatne, polskie konto Netflix. Jakość produkcji strasznie spadła a cena już dawno poszybowała na 60zł/msc. Postanowiłem "przeprowadzić" się do Turcji. Ale jak to zrobić na istniejącym polskim koncie? Anulowałem obecną subskrybcję, która skończy się 14 sierpnia. I co wtedy? Czy zalogowanie się przez VPN Turecki do konta Netflix wystarczy? Czy muszę robić coś jeszcze? Czy mogę dalej opłacać go Polską kartą czy musi być to koniecznie Revolut? Czy naprawdę będę miał dostęp do wszystkich materiałów z polskimi napisami/lektorem jak teraz, a nie do tureckich seriali niczym z TVPiS? Będę wdzięczny za wskazówki bądź instrukcję krok po kroku.
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika azaber
  Musi Ci wygasnąć aktualna subskrypcja i dopiero będziesz mógł na tym samym koncie uruchomić subskrypcje turecką. oczywiście nie następnego dnia po wygaśnięciu tej polskiej, ale będzie trzeba jakiś czas odczekać.
  Jeśli masz na tym koncie już podpiętą jakąkolwiek polską kartę do płatności, to niemal na pewno będziesz jej mógł użyć do opłacania subskrypcji tureckiej.

  Czy naprawdę będę miał dostęp do wszystkich materiałów z polskimi napisami/lektorem jak teraz
  Dostępne materiały, nie zależą od tego, gdzie została wykupiona subskrypcja, ale od lokalizacji w jakiej oglądasz. Więc w Polsce zawsze będziesz miał dostępne treści przeznaczone na nasz kraj, niezależnie, gdzie wykupiłeś pakiet.
  Awatar użytkownika ciajus
  Autor
  Bardzo dziękuję! "jakiś czas odczekać" ponieważ nie da rady od razu wznowić subskrypcji przez VPN czy bardziej chodzi o bezpieczeństwo żeby nie wzbudzić podejrzeń? Jeśli konto było aktywnie używane przez tyle lat z podpiętą kartą mBanku grozi mi jakiś okres karencji i konieczność oglądania przez VPN? (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika ciajus
  Autor
  Ok, udało mi się używając apki PingMe (tymczasowe numery telefonów) potwierdzić kartę płatniczą! Pobrało mi bezpośrednio z karty mBanku ~20zł i wszystko już działa. Niestety geoblokada jest założona i bez tureckiego VPN nie da się oglądać. Cierpliwie poczekam, mam nadzieję, że za miesiąc faktycznie tę geoblokadę zdejmą. (Edytowano)
  Awatar użytkownika adrian.szymanskiqJh
  Zdejmą, spokojnie
  Mi kiedyś zdjęli po paru dniach ale to było w okresie jak to wchodziło, teraz zapewne bliżej 30 dni trzeba czekać
 3. Awatar użytkownika Jan.Kowalski338
  Podepne się. Mam tureckiego, ale zawiesili mi konto bo płatność nie przeszła. Próbowałem nową kartę Revolut na czacie dodać, lecz nie przeszła i gość mi napisał, że karta musi być z kraju w którym utworzono konto XD. Co poradzicie? Giftcardy tureckie?
  Awatar użytkownika ciajus
  Autor
  Osobiście nie mam doświadczenia, ale z tego co czytałem tutaj w różnych dyskusjach to faktycznie zostaje Ci tylko opcja z giftcardami. Najlepiej cenowo wychodzą na turgame.com. Kilka lir drożej opłaty serwisowej, ale można bez problemu zapłacić Revolutem w ich walucie więc cenowo wychodzi taniej niż eneba/g2a/etc.
 4. Awatar użytkownika ciajus
  Autor
  Może ktoś podpowie dlaczego jak loguję się na swojego Netflixa przez VPN Turecki to wyskakuje komunikat o błędnym haśle, a bez VPN loguję się normalnie? Jakieś dziwne zabezpieczenie??

  Edit: udało mi się zalogować wyłączając VPN na czas logowania i przeszło. Mam ceny w lirach, Netflix pamięta moją kartę, ale żeby odnowić członkostwo muszę podać Turecki numer, którego oczywiście nie mam, mimo że mój polski jest dodany do konta.
  14861930-20Ysr.jpg (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika Magdalena_WPAM
  Czy ktoś ma wolne jedno miejsce w rodzinie?
 6. Awatar użytkownika Heniekzkrainykredek
  Ma ktoś jedno konto tureckie i by potrzebował człowieka do podzielenia kosztów ?
 7. Awatar użytkownika tycus89
  Czy ma ktoś wolny slot w netfilx bez konieczności używania vpn?
  Awatar użytkownika adrian.szymanskiqJh
  zrób swoją rodzinkę, przebolej miesiac z vpn i pozniej mozesz sprzedawac innym
  jakbym miał miejsce u siebie to bym ciebie wziął, ale nie mam niestety już wolnych (Edytowano)
 8. Awatar użytkownika rafal.ostrowski
  Ja podobnie jak autor wątku miałem konto polskie od 4 lat i ostatnio na 1 miesiąc ustawiłem kartę z Revolut, z której pobrano 60zł. Następnie zrezygnowałem z członkostwa i teraz mam upływie wypowiedzenia mam możliwość odnowienia członkostwa. Loguje się przez HolaVPN na Turcje, wchodzę na netflixa i wybieram odnowienie. Ukazują mi się metody płatności. Wybieram kartę, pokazuje mi ceny w litrach za plan i w kolejnym kroku dane do wprowadzenia karty. Automatycznie jest przypisana karta Revolut to podaje tylko kod CCV, klikam dalej i wyskakuje mi błąd, że coś poszło nie tak. Próbowałem kartę Cinkciarza to jest to samo, próbowałem innę karty Revolut i to samo. Jak to obejść ? W załączeniu fotka błędu.15050857-2iCp3.jpg
  Awatar użytkownika adrian.szymanskiqJh
  Możesz założyć turecką kartę, ewentualnie jak 16.50 to za dużo dla ciebie to ogarnij najpierw najtańszego miesiąc giftcardem (bo i tak będzie prawdopodobnie geoblock)a później próbuj dodawać te karty przez chat
 9. Awatar użytkownika Daisy_yy
  Szybkie pytanko
  Z jakiej poczty się rejestrujecie z Gmail nie chce wejść
Awatar użytkownika