Pixel 7 Pro eSIM Play

lip 21. 2023
Hej. Chciałem się zapytać czy ktoś z Was korzysta z eSIM na telefonie z tytułu, lub innym Pixelu (bo żadnej nie znajduje się na liście wspieranych urządzeń przez Play). Chciałem zmienić SIM na eSIM przez apkę Play24, jednak dostaję błąd. Pisałem na chacie i mi mówią, że telefon nie jest wspierany. Muszę zajechać do salonu i spróbować na miejscu, ale chciałem się dowiedzieć zawczasu czy ktoś miał podobny problem.
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika janasxx
  Autor
  Ok, załatwiłem temat w salonie. Dostałem kod QR i przeszło. Co ciekawe odcięli mi SIM zanim zdążyłem aktywować eSIM mimo, że w smsie było napisane co innego (że dopiero po aktywacji). Przy okazji, uwaga dla innych, próbowałem aktywować kod QR w nocy i wyskoczył mi błąd, myślałem że będzie lipa bo można go użyć tylko raz. Na szczęście rano poszło ok i chyba nie da się aktywować od 22:00 do 8:00. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika asimply
  Pixele od dość dawna wspierają eSIM.
  Awatar użytkownika janasxx
  Autor
  To, że Pixele wspierają to wiem, bardziej chodzi mi o Play, który nie umożliwia mi uruchomienie eSIM przez ich aplikację.
 3. Awatar użytkownika Nathan_Drake
  Ja na początku roku zmieniłem sim na esim w swoim pixel 7 pro, wszystko działa jak należy w play. Dostałem wszystko mailowo wraz z instrukcją i kodem do zeskanowania. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Waleczny
  a czy esim ma wpływ na zużycie baterii? testowałeś może?
 4. Awatar użytkownika Peter_Tiel
  W orange esim działa na Pixelu 7 choć się obsługa klienta migała, że nie będzie. Zeskanowałem QR i poszło.
  W playu nie próbowałem esima bo używam fizycznej simki, nawet nie próbowałem.
Awatar użytkownika