oszustwa

lis 23. 2023
Czeka mnie kilka dni sraczki i podniesionego ciśnienia, bo najpierw okazyjnie zamówiłem (i zapłaciłem kartą debetową 300 zł) Reeboki ES22 ze zniesławionego sklepu reebok.eu a dopiero wczoraj, 2 dni po zakupie doczytałem przy wstawce, że sklep zalatuje scamem, że prawdopodobnie jakiś ciul na sortowni wyjmuje buty z paczek i dociera sam karton i jest magiel z nagrywaniem unboxingu, zgłaszaniem tego na bagiety, przepychanki żeby odzyskać chargebackiem kasę za niedostarczony/skradziony w drodze towar.

Próbowałem odnaleźć wątek podobnej mini-afery z amazonem polskim i nożykami do kartonu zamiast dysków m2, ale nie mogę nigdzie w wyszukiwarce znaleźć - czy ktoś mógłby podlinkować proszę?

#buty #scam #zakupy #reebokeu
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mrowka
  Ona chyba też działa pod domeną reebok.pl. No i patrząc na opinię to nie wygląda to za ciekawie.

  opineo.pl/opi…-pl
  ceneo.pl/skl…923
  pl.trustpilot.com/rev…com

  No ale już niestety nic nie zrobisz zostaje walka aby odzyskać kasę. Chyba że płaciłeś paypalem to można chyba próbować przez niego odzyskać.

  A z amazonem nie słyszałem o akcji z nożykami głównie ostatnio przy zwrotach o blokadzie konta po oddaniu sprzętu bez zwrotu wpłaty na zagranicznych
 2. Awatar użytkownika Maciej.Wojciechowski
  To jest oficjalny sklep Reebok czy co?
  Awatar użytkownika ITguy_pl
  Autor
  Po wpisaniu reebok.pl przekierowuje na reebok.eu wiec wnioskuje ze tak (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika ŚniadanieJadamNaKolację
  Chargeback?
  Awatar użytkownika ITguy_pl
  Autor
  Na razie się wstrzymuję bo dopiero mija druga doba od kliknięcia i zakupu, ale zanim zacznę ewentualny chargeback to pewnie będę musiał wykazać jakieś maile, korespondencję lub rozmowy nagrane ze sprzedawcą, że próbowałem polubownie odzyskać towar lub środki.
 4. Awatar użytkownika leeloo
  bez przesady i paranoi. wiadomo ze zawsze tylko negatywne komentarze sie pisze, prawie nikt nie dodaje ze dostal paczke i jest ok. jak kurier da paczke to przeciez po wadze bedzie wiadomo czy pusty karton i odmowa przyjecia czy nie.
  Awatar użytkownika ŚniadanieJadamNaKolację
  Dokładnie. Olewajmy negatywne opinie. Kupujmy od oszustów bez obaw.
Awatar użytkownika