Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Od niedzieli RTV EURO AGD nie przekazało towaru kurierowi - co robić?

lis 23. 2023 (7 g, 5 min)
W niedzielę zamówiłem ps5 na stronie RTV EURO AGD i wybrałem dzień dostawy na wtorek. Od poniedziałku widnieje status "pakujemy sprzęt". Wydzwaniam do RTV euro AGD codziennie, oni ponoć proszą magazyn o informacje i ich nie otrzymują. Co robić? Czekać aż łaskawie mi prześlą? Jeżeli anuluje to zanim bank zwróci kasę to minie ten tydzień...
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Tylko_Na_Karte
  Ja kupuję na euro za pobraniem lub z zamówieniem do sklepu płatność w sklepie. . Warunki są takie same. Co do sprzedaży na odległość.
 2. Awatar użytkownika Dmnoiik
  Autor
  Rozwiązane. Pojechałem do sklepu i wyhaczyłem lepszą okazję...nigdy więcej zamówień przez internet w rtv
 3. Awatar użytkownika tayjkt
  Kolega zamawiał xbox-a i też miał problem nawet dopłacił za dostawę na weekend i nic to nie dało tylko zwrot kasy i zakupił w lokalnym sklepie.
  Możesz jedynie iść do Rzecznika Praw Konsumenta i on będzie się kontaktować w tej sprawie i jak by tak każdy zgłosił to Rzecznik by mógł coś zrobić, ale większości nie będzie się chciało i taka firma tym się nie przejmuje.
 4. Awatar użytkownika ŚniadanieJadamNaKolację
  W necie towar idzie z magazynu centralnego a może nawet z magazynu Sony Poland. Nie mają wpływu na zatowarowanie, widocznie zabrakło sprzętu, dostawa w drodze, itd. Sklep stacjonarny ma swoje własne promki i magazyn, więc wszystko się zgadza.

  Napisz jaką okazję wyhaczyłeś stacjonarnie i jak to się miało do oferty z netu.
Awatar użytkownika