karta podarunkowa biedronka - płatność odrzucona

wrz 7. 2023
Karta kupiona przez plente. Płacę dziś w biedzie. Komunikat "karta zablokowana"
Ktoś się z czymś takim spotkał?
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika bab-gadar-i-dadkany-noz
bab-gadar-i-dadkany-noz
35470_1.jpg"Transakcja odrzucona
Powód: Karta zastrzeżona"
przy próbie płatności kartą podarunkową z AleRabat

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika erutere
  erutere
  O planetplus zmienił nazwe i nadal leci w h.
  Spokojnie, zaraz kolejna zmiana nazwy, akcja promocyjna i nowe stado oszukanych.
 2. Awatar użytkownika Herushingu
  Herushingu
  Na pewno dobrze wprowadziłeś? Tudzież wygenerowałeś prawidłowy kod, i prawidłowo go zeskanowałeś?

  Plente przestało wypłacać cashbacki, co może sugerować problemy z płynnością finansową, ale te karty są przepłacone, zatem wydaje się mało prawdopodobnym, by nie miały pokrycia... Chociaż od dłuższego czasu unikam ich kart, oraz ich serwisu, zatem nie mam doświadczenia z pierwszej ręki w tej kwestii. Może faktycznie nie zapłacili za te karty. I zostały zablokowane.

  Możliwe też, że to jakiś chwilowy błąd systemu w biedronce. W każdym razie raczej nikt ci tu nie pomoże, spróbuj się skontaktować z biurem obsługi biedronki w tej kwestii, powinni wiedzieć dlaczego karta została zablokowana jeśli rzeczywiście jest zastrzeżona. W przypadku plente raczej nie liczyłbym na uczciwą odpowiedź. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Ratatam.Ratatamowicz
  Ratatam.Ratatamowicz Autor
  Wprowadzałem 3 razy, ten sam komunikat. Zapłaciłem w końcu kolejną i przeszło. Nie wiem co jest z tamtą, napisałem do biedy, zobaczymy co odpiszą.

  PS. Faktycznie mam wiszącą od lipca wypłatę z plente (o której zapomniałem (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Ratatam.Ratatamowicz
  Ratatam.Ratatamowicz Autor
  Inna karta zadziałała, infolinia biedry twierdzi, że mają modernizację i nic mi przez tel nie jest w stanie sprawdzić, stąd pewnie nie działa saldo. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Ratatam.Ratatamowicz
  Ratatam.Ratatamowicz Autor
  to jest kpina - biedronka umywa ręce, każą się kontakotwac z plente. Nie podają żadnej konkretnej informacji w tej sprawie.
  Awatar użytkownika DonSimon
  DonSimon
  No u mnie wciąż nie działa sprawdzanie salda nie działa w ogóle na stronie biedronki też chyba napisze do plente
 5. Awatar użytkownika Herushingu
  Herushingu
  Nie wiem czy widziałeś, ale w innych tematach potwierdzono problemy, i zablokowanie kart biedronki, ale rzekomo inne portale z kartami podarunkowymi rozsyłały nowe karty na maile... Zatem bym sprawdził maila. Może dostałeś.

  link do tematu: pepper.pl/com…904

  Ale znając sytuacje z plente mało prawdopodobne, że dobrowolnie je rozesłali xD Możesz próbować składać u nich reklamacje, oraz informując, że biedronka wydawała nowe karty, bo mimo wszystko te wszystkie karty podarunkowe powinny być przepłacone, zatem nie ma powodu dla którego nie mieli dostać nowych kart, bo żeby je dostać musieli za nie zapłacić. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Ratatam.Ratatamowicz
  Ratatam.Ratatamowicz Autor
  niestety od plente samo nic nie przyszło. Czekam na jakąs odpowiedz od nich
 6. Awatar użytkownika bab-gadar-i-dadkany-noz
  bab-gadar-i-dadkany-noz
  Mam karty kupione na alerabat z 31 sierpnia i 5 września, obie od 6 lub 7 września są zablokowane, na starszej zostało chyba kilkadziesiąt złotych, na nowszej pełne 200. Na samoobsługowej odrzuca je z komunikatem "Transakcja odrzucona Powód: Karta zastrzeżona", niezależnie którą kartę zeskanuję, na jakiej kasie, w jakiej biedronce. Raczej nie miałoby to sensu, ale ręczne wpisanie kodu zamiast zeskanowania kodu kreskowego też nic nie zmienia. Nie wiem, czy jakbym kupił teraz nową kartę, to czy zadziała i na razie raczej się wstrzymam z kupowaniem u nich kart.

  Liczyłem, że może sami coś widzą, wiedzą i rozwiązują, ale wczoraj nadal miałem ten problem, więc dzisiaj zgłosiłem do alerabat, wybierając "Zgłoś reklamację" w opcjach pod trzema kropkami, dla obu kart w panelu "moje konto">"karty podarunkowe":
  15179029-w4CKD.jpg15179029-cSHVh.jpg15179029-DlVkY.jpg
  Nie dostałem na razie nawet potwierdzenia mailowego o przyjęciu zgłoszenia. Jak się odezwą, to dam znać.

  EDIT: Zabawny komunikat Peppera przy próbie wrzucenia tego komentarza (w pierwszej wersji miałem wklejony link do alerabatowego panelu z kartami): 15179029-EzxOO.jpg
Awatar użytkownika