Iphone 15 - kiedy kupić?

wrz 12. 2023
Witajcie, moi drodzy!

W tym roku po raz pierwszy zamierzam nabyć iPhone'a 15. Zastanawiam się, czy warto wybrać model Pro Max ze względu na jego wydajną baterię. Jednak mam pewne wątpliwości co do terminu zakupu. Czy lepiej jest go nabyć już we wrześniu, czy może poczekać jeszcze miesiąc czy dłużej? Czy ktoś może mi doradzić, jak kształtowały się ceny iPhone'ów po premierze w przeszłości? Czy po premierze zazwyczaj następował szybki spadek cen, czy raczej utrzymywały się na stałym poziomie przez dłuższy czas? Z góry dziękuję za odpowiedzi i wskazówki.
Aktualizacje społecznościowe

16 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika el_marinar
  Poszukaj w starych promocjach na pepperku kiedy zaczęły wyskakiwać oferty na 14 Pro Max np. z różnych Amazonów.
 2. Awatar użytkownika BenyL
  Ceny iPhone'ów nie spadają za bardzo. Możesz liczyć co najwyżej do kilka stów w pierwszym roku. Dopiero później mogą się pojawiać jakieś promocje.
  Nie wiem czy będzie można kupić Pro Max (lub Ultra) dość szybko. Premiera tego modelu może być przesunięta o miesiąc lub dwa jeżeli plotki o problemem z komponentami się potwierdzą.

  Do tego obstawiam, że na premierę będzie ciężko kupić nowe iPhone'y. Zmiana wtyczki na usb c może spowodować ogromny popyt i braki w magazynach.

  Sam się nastawiam na Pro Max, ale w zależności jak bardzo przesadzą z ceną, to mogę zakup przesunąć o kilka miesięcy.
  Awatar użytkownika Devmeister_
  Autor
  No właśnie też zależy od ceny bo jak poleci ostro w górę to nawet nie mam co o nim myśleć. A ty w jaką cene byś strzelał na początek? A co do premiery Pro Max dzisiaj powinniśmy się dowiedzieć wszystkiego?
 3. Awatar użytkownika NickVolt
  Jak jesteś zdecydowany, to po co czekać i ile? Poczekasz pół roku by oszczędzić 500 zł? Bez sensu.
  Awatar użytkownika Devmeister_
  Autor
  Tez wlasnie tak mysle...Zobaczymy jak to bedzie wyglądać cenowo.
 4. Awatar użytkownika wadam
  Ostatnio wiele osob czekalo z nadzieją że na premierę modeli 14 spadną ceny 13. I co? Po konferencji ceny 13 skoczyly w górę. Przypomnę że konferencja apple na ktorej zaprezentują 15 bedzie dzis
 5. Awatar użytkownika DeaDHanter
  Ceny w Polsce nowych iPhonów to podobno 15 4699, plus 4299, pro 5299, i pro max 6+ i sam sie zastanawiam czy za 3800 nie kupić 14 plusa bo cena 3800 nówkę idzie znaleść
Awatar użytkownika