ikauf66

wrz 28. 2023
To tak. Zamówiłem, wiedząc, że ryzykuję od ikaufa telefonik przez pośrednika. Bodycar1 mogę polecić, bo raz, że zamówienie już kiedyś mi ładnie wysłał, a dwa - ważą paczki i od razu informują o próbie oszustwa. Także nic mi nie wysyłali, tylko odmówili odbioru i mnie poinformowali - także dobra robota.

Chciałem zapytać o dalsze kroki, czy ktoś przez nie przechodził. W pierwszej kolejności wysłałem ebayowi wiadomość, że artykuł nie przyszedł i żądam zwrotu. Oni zablokują mi konto? I potem paypal i powinienem uzyskać zwrot, tak?
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika stachnowak
  I jak się sprawa zakończyła? 
  sprzedawca ten ma zaskakująco dobre ceny.
  Awatar użytkownika Humhum
  Autor
  eBay początkowo przyznał mi rację, by zmienić zdanie w momencie, gdy pieniądze powinny wpłynąć na konto. Moje konto na eBay zostało zbanowane, a po wymianie paru maili (wszak sami początkowo przyznali mi rację) menedżer wyższego szczebla napisał, że nie będą już ze mną rozmawiać i żebym udał się na policję. Ja sprawę opisałem paypalowi, załączyłem ładne zdjęcia i po półtora tygodnia miałem kasę na koncie. Tyle, że PayPal żeby móc otworzyć spór wymaga wcześniejszego kontaktu z ebayem, więc w sumie zszedł prawie miesiąc.