Opublikowano 15 marca 2022

Fotel biurowy dla osoby 190 cm i 140 kg.

poszukuje fotela biurowego jak w tytule. Oczywiście nie chciałbym aby był z eko skóry. Jeżeli jest taka możliwość chciałbym aby wyglądał możliwie jak najmniej nowocześnie - ciągła bryła bez miejsca na kurz na elementach ale też żeby był ergonomiczny.
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika raffaello
  Poszukaj fizycznych sklepów z takimi fotelami. Raczej szukaj od razu foteli ergonomicznych, z takim wzrostem i wagą nie ma co liczyć na to, że tani fotel biurowy dla przeciętnej osoby spełni Twoje oczekiwania. Wykonaj kilka telefonów. Pojedź, przymierz się. To, co pasuje jednemu raczej nie będzie pasować drugiemu.
 2. Awatar użytkownika Superhot
  Możesz spróbować Markusa z IKEA. Minus że ostatnio zdrożał, minus że ma zamknięty profil wsporników (przez co wypijają się w uda-ja korzystam bez nich), no i minus za brak regulacji odcinka lędźwiowego, co przy 190 cm może być odczuwalne na kości ogonowej.

  Na pocieszenie dodam że jestem od Ciebie wyższy i cięższy, a wybrałem Marcusa.

  No i 10 lat gwarancji
 3. Awatar użytkownika kowiesi
  Autor
  Superhot16/03/2022 23:41

  Możesz spróbować Markusa z IKEA. Minus że ostatnio zdrożał, minus że ma zam …Możesz spróbować Markusa z IKEA. Minus że ostatnio zdrożał, minus że ma zamknięty profil wsporników (przez co wypijają się w uda-ja korzystam bez nich), no i minus za brak regulacji odcinka lędźwiowego, co przy 190 cm może być odczuwalne na kości ogonowej.Na pocieszenie dodam że jestem od Ciebie wyższy i cięższy, a wybrałem Marcusa.No i 10 lat gwarancji


  A dużo czasu spędzasz dziennie na tym fotelu? Długo już go masz? Nie zniszczył się jakoś za bardzo od twojej masy? Chyba na szybko kupię markusa a w międzyczasie będę szukał czegoś bardziej dopasowanego. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Superhot
  kowiesi17/03/2022 01:13

  A dużo czasu spędzasz dziennie na tym fotelu? Długo już go masz? Nie zni … A dużo czasu spędzasz dziennie na tym fotelu? Długo już go masz? Nie zniszczył się jakoś za bardzo od twojej masy? Chyba na szybko kupię markusa a w międzyczasie będę szukał czegoś bardziej dopasowanego.


  W sumie to dopiero go złożyłem

  Z ergonomii to zauważyłem że jak nie siedzę wystarczająco głęboko zaczynają boleć uda na dole od nacisku na profil siedziska.

  Obecnie czasu spędzam na nim nie dużo ale docelowo będzie kilka godzin dziennie.

  Zapytaj za kilka tygodni zapewne będę potrafił powiedzieć coś więcej. (Edytowano)
  Awatar użytkownika brush
  I jak tam, wytrzymał? mam 130 kg wagi i się zastanawiam
Awatar użytkownika