Auchan Cashback, karta skarbonka - wasze doświadczenia/problemy, Ogólny wątek dot. promocji z dopiskiem "Cashback"

sie 12. 2023
Ostatnio Auchan rozpieszcza nas coraz to nowymi edycjami promocji z cashbackiem, następstwem czego pojawiło się wiele pytań, niejasności i spekulacji. Tworzę ten wątek aby wszystkie pytania i odpowiedzi znalazły się w jednym miejscu.

1. Zamawiał ktoś was rower zaraz po północy 10.08? Postanowiłem zaryzykować, ponieważ regulamin nie mówi o konkretnej godzinie ani nie wskazuje konkretnej dedykowanej podstrony z produktami. Na stronie jest tylko baner po którego kliknięciu lista filtruje nam liste produktów, rowery do niej zostały dodane rankiem tego dnia. Wysłałem dzisiaj rano prośbę o weryfikacje mojej interpretacji regulaminu a także tego z nadchodzącej promocji 14.08. Proszę publikujcie jakie wy dostaliście odpowiedzi, porównamy i będziemy mieć podstawkę pod ewentualną walkę o swoje prawa, w kupie siła

2. Do 14.08 obowiązuje obecny regulamin karty Skarbonka, za niedługo okaże się co dla nas przygotowali.

3. Jakie macie doświadczenia z poprzednich edycji i z samego płacenia kartą za punkty z poprzednich promocji, wszystko wam zaliczyło? Wszystko wchodzi? Niektórzy twierdzą, że czasem nie nabija i całe zakupy trzeba kasować od nowa, podobno kartę najlepiej zeskanować na początku - prosiłbym o weryfikacje.

Nie brałem udziału w poprzednich edycjach i jestem bardzo ciekaw waszych doświadczeń, zaczynamy dyskusje
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika kotpot
  Odpowiedź z BOKu nt. roweru kupionego po północy (2:49)
  14853542-Ph2vG.jpg
  Awatar użytkownika maast
  Pisales z poziomu aplikacji? Chce dzis o 00.01 zrobic zakupy z promo 14.08 i od razu zweryfikowac czy sie zlapalem na promocje
 2. Awatar użytkownika Leon_Bando
  Dawno nie było nic tak klarownego, jak akcje Auchan. Zwrot na kartę, płacę od miesiąca, wszystko elegancko działa.

  Edit:
  Regulamin od 15.08 jest już znany od 1.08, kiedy to wysyłano go uczestnikom na maila. Nie umiem tutaj wrzucić pliku w pdf. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika Tahoe
  Jak kupiłeś rower po północy i znajdował się on w regulaminie to wszystko będzie ok. Ja zrobiłem tak samo. Napisałem nawet maila do BOKu i dostałem odpowiedź, że wszystko w porządku i zwrot zostanie przyznany w ciągu 21 dni.
  Awatar użytkownika Alibabsko
  Podeślij screen jak możesz
 4. Awatar użytkownika Mikołaj_0900
  Jak wygląda płatność cyfrową kartą już po zwrocie środków na kartę skarbonkę oraz czy mogę płacić tymi środkami bez jakiś dziwnych ograniczeń ?
  Awatar użytkownika kateme
  W kasie mówisz ze płacisz skarbonką i okazujesz do sczytania. Jednak chyba trzeba 1 grosz zaplacic inną formą bo nie moze byc 0 na paragonie. O ile pamiętam trzeba bylo podac pin, pani mnie troche zbila z pantałyku ale to sie ustawia przy pierwszej platnosci o ile pamietam (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika morrer
  Autor
  Jeszcze nie płaciłem punktami, ale kupiłem jedną rzecz lokalnie i skasowałem kartę na samym początku, przy wyborze metody płatności można było wybrać kartę skarbonka. Punkty nabiło poprawnie.
 6. Awatar użytkownika Megadriano_21
  Najsłabsi się wykruszyli, a ja kupiłem co chciałem, dzięki
 7. Awatar użytkownika MihooB
  7 sierpnia kupiłem on-line na zakupy.auchan.pl kilka produktów objętych promocją z cashbackiem i dziś, 29 sierpnia nadal nie mam zwrotu na Skarbonce.
  W jaki sposób te konta w aplikacji Auchan i "zakupy.auchan.pl" są połączone?
  Awatar użytkownika kateme
  Wejdź na stronę auchan.pl (bez "zakupy") i tam do sekcji Skarbonka. Zobaczysz swoją kartę, ona powinna być automatycznie przypisana do Twojego konta online. Pod warunkiem że konto online i Skarbonka sa na ten sam email
 8. Awatar użytkownika Mariollab
  Cześć, czy z akcji cashback z 14.08 jak kupiliście internetowo po północy rower to dostaliście zwrot na skarbonkę?
Awatar użytkownika