Apple i RTV euro AGD

lis 15. 2023 (21 g, 58 min)
Kupiłem ładowarkę do iPhone w RTV euro AGD.Odebralrm ja wczoraj i dziś podszedłem do stacjonarnego sklepu z wydrukowaną faktura .Produkt nowy nieodpakowany.Kietownik powiedział że nie można zwrócić produktu Appla .Czy to zgodne z prawem ? To tylko ładowarka za 100zl ,a jakbym kupił tel za 8tys zł to bym się zdziwił .Czy to zgodne z prawem ,ktoś miał jakieś doświadczenia?
Aktualizacje społecznościowe

14 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika 5MBD
  Kierownik g... się zna. Rozumiem problem przy zwrocie aktywowanego iPhona, ale nawet jakbyś rozpakował telefon i go nie aktywował to masz prawo go zwrócić.
  Wróć do sklepu i poproś go o podanie przepisu lub punktu regulaminu, który zabrania zwrócenia nieodpakowanego produktu.
  Awatar użytkownika drakodrako1
  Autor
  Zrobiłem już zwrot przez internet,ale teraz dochodzi 20zl przesyłka ,więc dam sobie spokój i zostawię już żonie ta ładowarkę :/ W media expert zawsze bez problemu przyjmują zwroty w sklepie stacjonarnym.NajlepsE jest to że oni powiedzieli że nie można w ogóle tego zwrócić .Udało mi się zrobić zwrot przez stronę i po 3 telefonie na infolinie w końcu trafiłem na osobę która powiedziała mi że oczywiście mogę odstąpić od umowy kupna na odległość.
 2. Awatar użytkownika wadam
  Kupiles stacjonarnie czy online? Ja bralem kiedys ladowarke magsafe online z ich outletu i sie okazalo ze to prawdopodobnie podrobka (ktos chyba kupil, podmienil na chinczyka i zwrocil). Odeslalem i bez problemu zwrocili kase