Niestety, ta okazja wygasła 6 lipca 2023.
3582°
Opublikowano 4 lipca 2023

Xbox Game Pass Ultimate - 14 miesięcy za 66zł lub 36 miesięcy za 162zł (bez VPN, przy użyciu tureckiej karty)

66zł
Opublikowane przez
Wutter
Dołączył w 2019
1
1

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Xbox Game Pass Ultimate

Znajdź więcej okazji Xbox Game Pass Ultimate

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Podwędzone od kolegów z mydealz. Będzie długo, ale cebulasto więc zapinamy pasy i jedziemy!

Działa dla nowych lub powracających użytkowników bez aktywnej subskrypcji. Jeśli ktoś posiada obecnie subskrypcję i nadal chce skorzystać z okazji to może anulować subkrypcję z poziomu ustawień konta lub skontaktować się z supportem Microsoftu, aby ją anulowali (w tym przypadku jest szansa na zwrot środków).

Nie jest wymagany VPN, ani zmiana regionu MS. Potrzebujemy rachunku bankowego z możliwością przelewów międzynarodowych (może być Revolut), tureckiej karty płatniczej (zrobimy sobie wirtualną w tym poradniku) i tureckiego adresu (Google Maps pomoże).

0. Przygotujmy się z kosztami:

1. Turecka karta płatnicza:
 • Ściągamy aplikację OlduBil - w uproszczeniu to taki turecki Revolut (możliwe są też inne alternatywy dla tej aplikacji, tu jednak nie wymagany jest żaden dokument tożsamości). W aplikacji rejestrujemy się podając prawdziwe imię i nazwisko i podając Polskę jako kraj zamieszkania oraz polski numer telefonu.
 • Od razu po zalogowaniu dostępną mamy wirtualną kartę, przy pomocy której zrobimy zakupy. Musimy jednak zasilić najpierw powiązany z nią rachunek.
 • W aplikacji wchodzimy w menu Deposit Money > Deposit via Bank Transfer / EFT - tu mamy dane potrzebne do wykonania przelewu, którego dokonamy z Revoluta lub innego rachunku. Przelew ten zasili nasz turecki rachunek. Pierwszy punkt na tym ekranie to tytuł przelewu, który jest zarazem numerem naszej wirtualnej karty z Oldubil. Należy go wpisać bez żadnych spacji. Drugi punkt to nazwa odbiorcy naszego drogiego (ale taniego) Pana Turka - nie ma większego znaczenia. Trzeci punkt to numer rachunku bankowego, na który dokonamy wpłaty - wybór jest spory i również nie ma większego znaczenia, pierwszy bank z listy da radę. No to korzystając z tych danych zróbmy przelew.

2. Zasilenie tureckiego rachunku:
 • Lecimy do Revoluta - za nasze ciężko zarobione pieniążki kupujemy liry tureckie w odpowiedniej ilości dla 14 lub 36 miesięcy zgodnie z wyliczeniami w punkcie 0 tego poradnika (425 lub 1190).
 • Robimy przelew na rachunek z punktu 1. W Revolut wchodzimy w zakładkę Przelewy, dodajemy nowego odbiorcę podając odpowiednie dane zaczerpnięte z OlduBil (jeśli potrzebujemy adresu to podajemy jakikolwiek turecki z Google Maps) - najważniejszy tu jest numer rachunku rozpoczynający się od TRXX. Musimy sprawdzić też kod SWIFT / BIC dla banku, który wybraliśmy. Jeśli był to Akbank to kod to AKBKTRISXXX. W przypadku innych banków poratuje nas Google.
 • Dokonujemy przelewu w tytule wpisując numer naszej wirtualnej karty z OlduBil bez spacji (zgodnie z instrukcjami wykonania przelewu z OlduBil). Przy podaniu kwoty Revolut zabierze sobie na tym etapie ok. 3,5%.
 • Czekamy. Przelew może zająć dzień lub dwa - w moim przypadku przy zleceniu przelewu około południa, przelew został wykonany następnego dnia rano i zaksięgowany w OlduBil około 7 godzin od otrzymania maila z Revolut o przyjęciu polecenia przelewu (w sumie ok. 20 godzin oczekiwania). Na naszym rachunku OlduBil wyląduje kwota pomniejszona o ok. 6,25%.
 • Mamy hajs, można iść na zakupy!

3. Kupno Game Passa:
 • Będziemy łączyć różne subskrypcje - najważniejsze, żeby kupno Xbox Game Pass Ultimate było ostatnim krokiem. Dzięki temu każda wcześniej zakupiona subskrypcja ulegnie przekonwertowaniu na Ultimate. Np. mając 13 miesięcy zwykłego Game Passa, kupując 1 miesiąc Ultimate otrzymujemy 14 miesięcy Ultimate. Osobno, każda z subskrypcji kumuluje się maksymalnie do 13 miesięcy, stąd ich łączenie w opisany niżej sposób.
 • Aby możliwe było kupowanie kolejnych miesięcy subskrypcji konieczne jest anulowanie rozliczeń cyklicznych. Po każdym kupnie wchodzimy w ustawienia konta MS, do zarządzania daną subskrypcją i anulujemy rozliczenia cykliczne. Kup subskrypcję, anuluj rozliczenia, kup subskrypcję, anuluj rozliczenia itd. Dla opcji z 36 miesiącami będzie to prawie 30 osobnych zakupów więc i 30 anulowań rozliczeń cyklicznych! Ale dla Polaka to nie jest wyzwanie!
 • Przy pierwszym zakupie dodajemy naszą kartę z OlduBil z prawdziwym imieniem i nazwiskiem ale tureckim adresem z Google Maps. Nie jest potrzebna zmiana żadnych ustawień na koncie Microsoft, ani nie jest wymagany VPN. Wystarczy tylko link do tureckiego sklepu.

3a. 14 miesięcy:

3b. 36 miesięcy:

Uff... to tyle!
Microsoft zapowiedział, że od 06.07.2023 podniesie ceny Game Passa. Warto się więc pospieszyć.
Xbox Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

1408 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika shadowman7kd
  Jeśli ktoś chce sobie podwyższyć poprzeczkę trudności, to jest opcja, żeby zrobić to natychmiastowo bez czekania na przelew, ale to zwiększa ilość kroków. Trzeba skorzystać z tej instrukcji pepper.pl/share-deal-from-app/693961 W skrócie założyć drugą aplikację FUPS, której kartą można doładować natychmiastowo OlduBil. Jednak, wymaga to zakupu wirtualnego nr na Turcję do aktywacji, zakupu karty prepaid do dodania do FUPS. Podniesie to cenę gdzieś o około 30 zł realistycznie. I potem można po prostu doładować kartę FUPS natychmiastowo przelewem na kartę Revolut, a potem OlduBil natychmiastowo kartą FUPS. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Kamil_Kociolek
  cześć,
  założyłem FUPS ale jedyną opcją doładowania jest konto bankowe, zrobiłem przelew z Revoluta ale pieniądze przyjdą dopiero jutro. Z tego co widzę opcja doładowania kartą wymaga identyfikacji tureckim dowodem. Czy ja coś źle robię?
 2. Awatar użytkownika Valdgeer
  Źródło: expatguideturkey.com/mic…ce/

  Xbox Game Pass Raised Its New Türkiye Price
  Game Pass Ultimate Price: 120.99 TL instead of 44.99 TL.
  Game Pass Console Price: 79.99 TL instead of 29.99 TL.
  Game Pass PC Price: It has not been announced yet, but it is most likely expected to be 79.99 TL
  Awatar użytkownika Adam1717
  Ceny wzrastają, ale dalej będzie to super cena patrząc na złotówkowe ceny
 3. Awatar użytkownika Arl3n_33
  Dla wszystkich którzy czekają za kasą na oldubil już z tydzień proponuję pisać na support ja napisałem drugi raz i za radą innych użytkowników z peppera podałem numer karty wirtualnej jako temat napisałem też odrazu numer telefonu jedynie co od siebie dodałem to to że popełniłem błąd przy wpłacie i przelew poszedł jako osoba fizyczna a nie jako firmowy chcieli ponownie dowód wpłaty i przelali kasę na wirtualną
  Z swojej strony dodam że poradnik został trochę źle skonstruowany i gdyby to porządnie zostało zrobione dzisiaj nie mielibyśmy takich problemów Bo jak inni pokazywali wpłata powinna dojść nawet w jeden dzień a nie tydzień jeśli oczywiście wszystko było dobrze zrobione

  14507255_1.jpg (Edytowano)
  Awatar użytkownika ŁukaszX
  To podpowiedz co trzeba zrobić inaczej żeby było dobrze przelane
 4. Awatar użytkownika marcin.talaga
  Już nie powiem ze jest łatwiejszy sposób zasilania rachunku tureckiego czy jakiegokolwiek innego niż kombinowanie w adresy tureckie xD, a dwa można taniej w Argentynie ale trzeba poszukać sobie w sieci sposobu
  Awatar użytkownika Novacorp
  Bardzo pomocny wpis. Serio. Poszukamy sobie.
 5. Awatar użytkownika tomekspoko
  Można jakoś ten przelew z Revolut na aplikację przyśpieszyć?
  Awatar użytkownika gucio
  Chyba nie da rady. Dodatkowo pewnie sporo osób rzuca się na oldubil bo termin goni z podwyżką cen.

  Próbowałem dzwonić do Erdogana żeby pośpieszył Oldubila ale zobaczył, że to ja dzwonię i nie odebrał.
 6. Awatar użytkownika lukasz.mizgalski
  co ciekawego można kupić za te liry z oldubil teraz?
  Awatar użytkownika shadowman7kd
  Gry w sklepie Xbox. Sprawdź sobie "Turkey Xbox promo" na Google i stronka xbdeals.net. Teraz jest promocja na np. AC Valhalla z dodatkiem za 28 PLN z hakiem. Możesz kupić subskrypcję Disneya na rok, Netflixa na co miesięczna. Ja mam Netflixa z Turcji, to jest teraz około 22 zł miesięcznie za 4K UHD. Spotify 4 PLN miesięcznie. (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Sp3ctr4_
  Oprócz peppera i mydealz jest jeszcze jedna stronka, może ktoś podać nazwę?
  Awatar użytkownika mRx-z3d
  Wejdź na pepper.com, tam są wszystkie stronki z różnych krajów
 8. Awatar użytkownika markos17
  Komuś udało się przejść proces? W komentarzach niektórzy mówią, że bez tureckiego konta nie uda się, więc nie wiem czy próbować..
  Awatar użytkownika shadowman7kd
  Po prostu nie rozumieją ludzie dlaczego tam można wybrać z wielu banków, żeby zrobić ten przelew. I myślą, że trzeba mieć konto w jednym z nich, a to chodzi o to, że jak się jest faktycznie Turkiem, to Turek sobie może wybrać doładowanie z banku w jakim posiada konto, aby kasa była natychmiast. Dla nas to nie ma znaczenia jaki bank wybierzemy. Można zrobić na ten nr konta przelew z Revoluta. Ważne tylko, żeby w tytułem przelewu zrobić tak, jak pisze w instrukcji przelewu w aplikacji.
 9. Awatar użytkownika lubiezimnepiwo
  Plusik za chęci.
  W 1/3 czytania już mnie głowa rozbolała
  Awatar użytkownika c.ad
  W czasie kiedy miałbym to czytać i ogarniać zarobię na opcję bez promocji
 10. Awatar użytkownika Usunięty215678
  Mam od marca tą apke i polecam do kupowania gier i subskrypcji. Nie trzeba nawet uruchamiać VPNu, żeby kupić coś z tureckiego sklepu Xboxa. Pełen lux (Edytowano)
  Awatar użytkownika michalez
  Dzieki ze od marca sie podzieliles info
 11. Awatar użytkownika K_G8
  Doszedłem do "Czekamy. Przelew może zająć dzień lub dwa." - powodzenia w zdążeniu do podwyżki cen GP
 12. Awatar użytkownika Rafal_CyVdx
  Nie rozumiem skąd wziąć w oldubill mój nr rachunku, posiadam tylko nr karty gdzie przez revolut nie mogę zrobić przelewu na nr karty...
  Awatar użytkownika sebku1
  Opis. Punkt 1. Podpunkt
  W aplikacji wchodzimy w menu Deposit Money > Deposit via Bank Transfer / EFT - tu mamy dane potrzebne do wykonania przelewu, którego dokonamy z Revoluta lub innego rachunku. Przelew ten zasili nasz turecki rachunek. Pierwszy punkt na tym ekranie to tytuł przelewu, który jest zarazem numerem naszej wirtualnej karty z Oldubil. Należy go wpisać bez żadnych spacji. Drugi punkt to nazwa odbiorcy naszego drogiego (ale taniego) Pana Turka - nie ma większego znaczenia. Trzeci punkt to numer rachunku bankowego, na który dokonamy wpłaty - wybór jest spory i również nie ma większego znaczenia, pierwszy bank z listy da radę. No to korzystając z tych danych zróbmy przelew.
 13. Awatar użytkownika Darek_Gwi
  To wydaje mi się że jest osobne konto.
 14. Awatar użytkownika dragon71321
  EDIT: W przypadku turcji niestety jest wymagana zmiana regionu sklepu.

  Nie trzeba nawet bawić się z płatnością przez tego OlduBila i czekaniem na zaksięgowanie wpłaty z innego banku.

  Wystarczy że wchodząc przez turecką stronę xboxa doda się nową metodę płatności i poda dane swojej karty Revolut i do niej jakiś dowolny adres z turcji (ja wpisałem adres losowego domu w miejscowości Bursa). Wtedy przy kupnie gamepassa bezpośrednio z konta revolut jest ściągana odpowiednia ilość pieniędzy (na przykład na podstawie przelicznika PLN - TRY, jeśli ma się ustawione złotówki) w walutcie która jest ustawiona na koncie revolut. A xbox store dostaje taką walutę jaką potrzebuje, w tym wypadku liry tureckie.

  Tak samo robiłem, jak było sea of thieves deluxe na węgierskim xbox store za 15zł, tylko wiadomo - zamiast tureckiego adresu podałem jakiś węgierski.
  W zasadzie jedynym ograniczeniem tego sposobu są waluty obsługiwane przez revoluta. Także polecam spróbować tej metody, zwłaszcza że od jutra są podwyżki i nie wiadomo w ogóle czy do tego czasu jeszcze przyszedłby przelew na te konto OlduBil.

  Mam nadzieję że dzięki mnie uda się komuś zaoszczędzić hajs na tym xgp póki jeszcze się da (Edytowano)
  Awatar użytkownika MirBarPL
  Piszesz o Turcji czy o Węgrach? Na Węgrzech możesz zapłacić revolutem, w Turcji nie... Stąd te kombinacje.
 15. Awatar użytkownika Sefcio
  Wiadomo może od której godziny wchodzą podwyżki GP?
  Awatar użytkownika chlopaczek
  Od 6 lipca czyli najprawdopodobniej w Turcji nowy cennik wskoczy o 23:00 czasu polskiego.
 16. Awatar użytkownika gucio
  Niektórzy podają brak 3d secure na kartach płatniczych w bilubilu i fusie. W czym to szkodzi poza tym, że jest mniej bezpiecznie z płaceniem?
  Awatar użytkownika shadowman7kd
  Chyba niektóre sklepy nie obsługują płatności kartą jeżeli nie obsługuje 3D secure.

  FUPS obsługuje 3D Secure (Edytowano)
 17. Awatar użytkownika ALFikstar_
  Zapytam tu, dlaczego tak, przecież mam Ultimate?
  14435242-xyIgC.jpg
 18. Awatar użytkownika maciek.andrzejczak
  jest jakaś fajna stronka, na której można sprawdzać ceny subskrypcji w różnych krajach?
 19. Awatar użytkownika cutsur
  Wpis dla ludzi, którzy zostali oszukani i przelew nie dotarł do oldubila - moje pieniądze pojawiły się koncie 08.10.2023 a zostały wysłane 04.07.2023. Wysłałem chyba ze 100 maili do Akbanku, revoluta i oldubila. Ostatecznie podziałał u mnie mail o poniższej treści (może komuś też pomoże i dlatego daje tu ten wpis):

  "Please contact your bank - Akbank - that was listed in your Oldubill app and find my money because they can't answer to me and they will answer to you.

  Contact TURK ELEKTRONİK PARA A.Ş. and ask them where is my money.

  Then add my money to my account.

  Phone number +48XXXXXXXX + *załącznik z potwierdzeniem przelewu z revoluta.*"

  Wysyłałem na Akbank i odbiorca Turk Elektronik.

  Powodzenia chłopaki, walczcie z oszustami. 💪

  Edit: maila wysłałem na info@oldubil.com.tr Prawdę mówiąc wysłałem trzy takie same maile, bo pierwsze dwa zamknęli od razu bez żadnej odpowiedzi a na trzeci odpisali, że środki są już na moim koncie. (Edytowano)
  Awatar użytkownika pok12
  do kogo wyslales? Do oldubil tak?
 20. Awatar użytkownika kosaaa
  Ta cebula naprawde ma warstwy 😃
Awatar użytkownika