Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
57°
Opublikowano 7 godzin temu

Słuchawki bezprzewodowe Sony WF-1000XM5 Srebrne

899zł1 099zł-18%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Markkoo
Dołączył w 2022
36
6

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Słuchawki bezprzewodowe

Znajdź więcej okazji Słuchawki bezprzewodowe

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Słuchawki bezprzewodowe Sony WF-1000XM5 SrebrnePoznaj Sony WF-1000XM5 – prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z najnowszą technologią gwarantującą najwyższą jakość dźwięku, najskuteczniejszą na rynku redukcję hałasu* i najlepszą jakość połączeń w historii firmy Sony**. Technologia ta eliminuje dźwięki otoczenia w szerokim zakresie częstotliwości – od niskich po wysokie. Słuchawki WF-1000XM5 pracują pod kontrolą dwóch zintegrowanych procesorów, które umożliwiają redukcję hałasów zewnętrznych skuteczniej niż kiedykolwiek.

Nowy, innowacyjny przetwornik, podwójne mikrofony sprzężenia zwrotnego i nowatorskie wkładki douszne z lepszą izolacją pasywną, zapewniają komfort i stabilne dopasowanie. Dźwięki zewnętrzne możesz optymalizować w czasie rzeczywistym, aby uzyskać najlepszy efekt w zastanym otoczeniu i w ten sposób uzyskać optymalne wrażenia akustyczne w każdym środowisku.

Te słuchawki z redukcją szumów tła korzystają z technologii Multi Noise Sensor. Potrójny system mikrofonów w każdej z wkładek z dwoma mikrofonami wewnętrznymi ułatwia eliminację hałasów o niskich częstotliwościach. Są to słuchawki Sony o największej jak dotąd skuteczności w kategorii słuchawek z redukcją hałasu, a tym samym, dzięki którym dźwięki otoczenia są przetwarzane jeszcze dokładniej.

*Stan na 10 kwietnia 2023 r. według badań przeprowadzonych przez firmę Sony Corporation. Zmierzono zgodnie z wytycznymi JEITA na rynku prawdziwie bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów.

**Stan na 26 czerwca 2023 r. w prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach.
x-kom Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika maalekkk
    Koniec