Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
70°
Opublikowano 21 listopada 2023

Robot Odkurzający i Mop Zestaw 3 w 1 HONITURE G20 Pro

436,05zł459zł-5%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Redjevel
Dołączył w 2018
76
1 409

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Odkurzacze

Znajdź więcej okazji Odkurzacze

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

 • 【Rewolucyjna poprawa wydajności】 Robot odkurzający G20 Pro poprawił swoją wydajność w oparciu o G20. Ssanie jest zwiększone do 4500 PA, wyposażone w akumulator o dużej pojemności 3200 mAh, zapewniający wysoką wytrzymałość 180 minut. Jednorazowo może wyczyścić powierzchnię 200 metrów kwadratowych. Gdy sprzątanie zostanie zakończone lub poziom naładowania baterii będzie niski, robot sprzątający automatycznie powróci do stacji ładującej i przygotuje się do kolejnego sprzątania.
 • 【Ulepszona nawigacja i unikanie przeszkód】Unikalny inteligentny system nawigacji robota odkurzającego G20 Pro podąża wydajną, zygzakowatą trasą czyszczenia, unikając wielokrotnego czyszczenia i poprawiając skuteczność czyszczenia o 50%. Robot zamiatający wyposażony jest w 23 czujniki, które inteligentnie identyfikują schody i przeszkody, upewniając się, że nie spadnie ani nie zderzy się. Pomaga to zapobiegać uszkodzeniom mebli i ścian.
 • 【Wszystko w 1, odkurzanie, mopowanie i zamiatanie】 Odkurzacz automatyczny G20 Pro łączy w sobie funkcje zamiatania, ssania i mopowania. Pojemnik na kurz i zbiornik na wodę można zainstalować jednocześnie, bez konieczności ich ponownej wymiany. Możesz wybrać tylko zamiatanie, tylko mopowanie lub jedno i drugie, co znacznie poprawia skuteczność czyszczenia i radzi sobie z każdym rodzajem brudu, niezależnie od tego, czy jest to kurz, gruz czy ciecz.
 • 🌀 【Kompaktowy korpus, duża pojemność】 Robot odkurzający ma kompaktowy korpus o długości zaledwie 7,6 centymetra, który można łatwo wcisnąć w wąskie przestrzenie, takie jak łóżko i sofa, w celu dokładnego odkurzenia bez pozostawiania zapomnianych kątów. Pojemnik na kurz o pojemności 450 ml może pomieścić dużą ilość kurzu, a technologia potrójnej filtracji HEPA zapobiega ponownemu przedostawaniu się małych cząstek kurzu do powietrza. Dodatkowo elektryczny zbiornik na wodę o pojemności 250ml posiada możliwość regulacji 3-stopniowego natężenia wypływu wody.
 • 🦠[Aplikacja, Alexa i pilot] Wystarczy wykonać trzy proste kroki, aby połączyć się z aplikacją. Nawet jeśli jesteś na zewnątrz, możesz zdalnie sterować odkurzaczem robota, zaplanować czas sprzątania i wybrać różne tryby czyszczenia, takie jak czyszczenie krawędzi, czyszczenie punktowe i czyszczenie losowe. Dodatkowo robot odkurzający można podłączyć także do Alexy i Google Home i wyposażony jest w wygodny pilot zdalnego sterowania. Należy pamiętać, że można go podłączyć wyłącznie do sieci o częstotliwości 2,4 GHz.
 • 💧 【Automatyczne wspomaganie dywanu i paski ograniczające】 Koła napędowe odkurzacza robota G20 Pro automatycznie opadną w przypadku natrafienia na dywan, umożliwiając robotowi nadepnięcie na dywan, jednocześnie zwiększając ssanie w celu dokładnego czyszczenia. Dodatkowo robot zamiatający wyposażony jest w 2-metrowy pas ograniczający, który pomaga w określeniu obszarów, które nie nadają się do sprzątania. Należy pamiętać, że przed czyszczeniem dywanu należy zdjąć uchwyt mopa.
 • 🐋 【Co otrzymasz】 Zestaw zawiera robota odkurzającego (ze zbiornikiem na wodę/pojemnik na kurz/filtr HEAP/szczotkę rolkową/nóż do czyszczenia/akumulator), stację ładującą, zasilacz, 2 szczotki boczne, 1 uchwyt na mopa (w tym mop) , pas ograniczający o długości 2 m, opaski o długości 5 m, pilot zdalnego sterowania, instrukcja obsługi, instrukcja szybkiego uruchomienia.

752131_1.jpg
752131_1.jpg
752131_1.jpg
752131_1.jpg
752131_1.jpg
Allegro Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika eXe
  Ktoś coś jakaś opinia?
 2. Awatar użytkownika dave_dave
  Dużo tych tanich robotów nie wiadomo co wybrać