Niestety, ta okazja wygasła 3 minuty temu.
2937°
Opublikowano 20 lipca 2023

Poradniki dla Mężczyzn 1.ROZWÓD, Podział Majątku , Jak uczciwie podzielić się dorobkiem życia / ALIMENTY 15,31 zł , ROZWÓD 45,46 zł.

15,99zł
Awatar użytkownika travollone
Opublikowane przez
travollone Lider Okazji
Dołączył w 2021
219
4 424

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej eBooki

Znajdź więcej okazji eBooki

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

𝗢𝗸𝗮𝘇𝗷𝗮 𝗱𝗹𝗮 𝗼𝗴𝗿𝗮𝗻𝗶𝗰𝘇𝗼𝗻𝗲𝗷 𝗴𝗿𝘂𝗽𝘆 𝗼𝗱𝗯𝗶𝗼𝗿𝗰𝗼́𝘄! Sprawdź szczegóły w opisie poniżej.
Podział Majątku - Poradnik dla Mężczyzn
Mężczyzno, Myślisz, że ciebie to nie dotyczy? Tak myślał każdy facet, który stracił majątek, dobre imię i dach nad głową...
To jedyny poradnik, który bez lukrowania rzeczywistości uzbroi cię w niezbędną, praktyczną wiedzę, co robić, a zwłaszcza CZEGO NIE ROBIĆ?, aby uczciwie podzielić się majątkiem dorobkowym. A wiedz, że naszych realiach nie jest to prosta sprawa.


Dowiesz się m.in: dlaczego bez podzielenia się majątkiem, wyrok rozwodowy często jest nic nie wartym świstkiem papieru? - co to jest majątek wspólny, a co osobisty? - kiedy zaczyna i kończy się tzw. wspólnota majątkowa? - jaki jest najlepszy, a jak najgorszy - sposób podziału majątku dorobkowego? - dlaczego mężczyźni i kobiety zupełnie inaczej rozumieją słowa "sprawiedliwie"? - jak przebiega i ile trwa proces sądowy o podział majątku? - jak się przygotować do procesu o podział? - jak biegli-rzeczoznawcy wyceniają składniki majątku wspólnego? - jak radzić sobie z nierzetelnymi wycenami biegłych? - czy sąd może podzielić wspólny majątek nierówno? - co z długami po rozwodzie? - kto spłaca wspólny kredyt mieszkaniowy po rozstaniu? - co robić, gdy w czasie długiego rozwodu małżonek nie chce rozdzielności majątkowej? I wiele innych, co pozwoli ci odnaleźć się się w trudnej sytuacji i nie przegrać życia. Kim jestem? I dlaczego możesz mi zaufać? Przez dwadzieścia lat byłem etatowym dziennikarzem sądowym i śledczym, dlatego od podszewki poznałem rzeczywistość polskich sądów, prokuratur i komend policji. Publikowałem w prasie regionalnej, m.in. Nowinach i ogólnopolskiej, m.in. Prawie i Życiu, Rzeczpospolitej i Polityce. Za swoje publikacje śledcze byłem wielokrotnie nagradzany, a bohaterowie moich tekstów ośmiokrotnie pozywali mnie do różnych sądów. Wszystkie procesy o rzekome zniesławienie wygrałem! Z wykształcenia jestem prawnikiem, ale nigdy nie byłem i nie będę członkiem prawniczych korporacji. Dlatego, mogę pisać szczerą prawdę, bez pudrowania rzeczywistości i obawy, że koledzy po fachu, np. adwokaci lub sędziowie, postawią mnie przed sądem dyscyplinarnym albo przestaną odpowiadać na moje dzień dobry. Sam przeszedłem przez trudny rozwód, i wiem, że gdybym wówczas mógł zdobyć wiedzę z tej książki, nie popełniłbym wielu błędów i oszczędziłbym sobie mnóstwo nerwów, czasu, zdrowia i pieniędzy. Nie zwlekaj, bo "później" zwykle znaczy "za późno". Nie przegraj życia.

ALIMENTY e-book 15,31 zł
Trzeba wchodzić przez ten link bo wyskoczy inna, wyższa cena.


upolujebooka.pl/ofe…tml

700424_1.jpg
upolujebooka.pl/ofe…tml


Ebook + audiobook w niższej cenie w pakiecie


Podział majątku:

Poradnik dla Mężczyzn – Zestaw: audiobook + ebook
25,99 zł
rozwod.eu/ksi…tku

Alimenty 25,99 zł
Ebook i audiobook

rozwod.eu/ksi…ty/Ebook Rozwód 45,46 zł
700424_1.jpg
upolujebooka.pl/ofe…tml
Ebookpoint Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

598 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika MacIT
  Z alimenciarzy to mam zawsze bekę, zawsze, nie oszczędzam nikogo. Jak ktoś tam zaczyna swoje historie nt jak to nie wyszło itd to kieruje na kozetkę do psychologa. Bez względu jakie to Kobiety nie są to i tak mają u mnie pierwszeństwo. To ja wybieram, decyduję, jak się nie podoba to spadam. Domeną ludzi Dorosłych jest WYBÓR.
  Awatar użytkownika Cebulowy_Mike
  Stary jak byś miał taką babę jak mój znajomy to też nie płacił byś alimentów. Dziwię się że ona dostała prawa a nie ziomek który jest dla Dzieci 1000 razy lepszy niż ona! Nawet dzieci mówiły że chcą zostać przy ojcu a sąd i tak swoje
 2. Awatar użytkownika Odolan
  Dlatego facet w ogóle nie powinien brać pod uwagę czegoś takiego jak ślub. Żeby być razem nie trzeba państwowego łańcucha. A jak się partnerce nie podoba zawsze może poszukać innego jelenia.
  Awatar użytkownika WelcomeToCollinwood
  Facet nie powinien brać pod uwagę rozwodu.

  Jakby dawał od samego początku sygnał, że to do końca, życia to by Żona inaczej to widziała, a nie jako prostą drogę do zgarnięcia hajsu.

  Ale do małżeństwa trzeba dorosnąć obustronnie.
 3. Awatar użytkownika RobertJa
  Otwórzcie sobie der Onet, gdzie programowanie p0lek tra w najlepsze, taka karyna czyta że zdrada na wakacjach to nie zdrada, albo jak facet ciągle w pracy (na utrzymanie domu na obrzeżach miasta i spłacie kredytu) to ona może popuścić szpary. Eh, żal, ale wszelkie moralne wartości zostały podgrzane, dzisiaj wyzwolone karyny robią co chcą. Szkoda tylko simpów, beciaków itp. nieogarniętych gości co myślą że biorąc ślub złapali Boga za nogi, a tak naprawdę pogrążyli się na dosyć dużą część życia. Laska jak urodzi dziecko nie potrzebuje niż tak słabiej jednostki jak facet, poza jego hajsem.
  Awatar użytkownika RobertJa
  Tu się prawdziwe piekło rozpięta się rano, jak:
  1. wstaną madki p0lki i zobaczą, że ktoś prawdę pisze o ich maturze (bez urazy, tak to biologicznie wygląda i jest uwarunkowane, tego nie zaprzeczycie, chociaż na co komu nauka?!)
  2. Wstaną lewaccy feministyczni admini, kasowanie będzie na potęgę, bo nie będzie zgodne to z ich chorymi przekonanami.
 4. Awatar użytkownika cyrkolwa_cebula
  Idealnie… 05.08 biorę ślub
  Awatar użytkownika perezes
  Wsiadłbyś do samolotu, gdybyś wiedział, że tylko dwa na trzy lądują? W Polsce już 38% małżeństw kończy się rozwodem.
  Nie mówię się rozstawiać, ale po co ślub?! Mężczyzna ma ogromne problemy w razie rozwodu. Wymiar sprawiedliwości jest stronniczy na korzyść kobiet.
  Przemyśl to jeszcze i odwołaj!
 5. Awatar użytkownika holymoly
  I sami barany bierzecie udział w tym "niszczeniu moralności" będąc miekkimi pipkami i pieprzac o programowaniu polek przez onet itp itd.
  To właśnie facetom spada na przestrzeni lat testosteron, jest coraz więcej miękkich fajek, nie umieją się odnaleźć w życiu. Za to kobiety stają się coraz bardziej zaradne, samodzielne.

  I gadanie o tym, że kiedyś to było, były wartości. Takie były wartości że napewno niejednego tutaj komentującego dziadek pradziadek lał babcie, gwałcił córkę sąsiada i zabijał psy i koty ciesząc się przy tym.

  Chore czasy są nie tylko ze względu na to, że kobiety się psują. Chore czasy są ogólnie.
  Awatar użytkownika RobertJa
  Kobiet samodzielne, zaradne. Witam feministkę nie znającą nawet własnych biologicznych uwarunkowań. Zapomniałaś dodać o równouprawnieniu (prawdą i faktem jest to, że nie ma równouprawnienia w polszy, jest jawna dyskryminacja mężczyzn niestety).

  Obracanie kota ogonem, klasyka jak się nie ma argumentów. Właściwie to nawet nie ma co komentować, można podać 100 niepodważalnych dowodów ale typowa "julka p0lka" powie, ja wiem lepiej, bo tak mi się wydaje. Serio? Przez takie feministyczne urojenia tak wygląda nasz kraj, te laski wierzą w te głupoty, a potem w wieku 35 lat budzą się że nagle jednak chcą "misia" (beciak) same mające 30-40 partnerów seksualnych na koncie. To tzw. wyzwolenie, ale czy mówicie aktualnemu partnerowi o waszym przebiegu? I czemu nie? Skoro to nie jest złe? Hyhy.

  Ps. Napisz też że ktoś musiał nas (mnie) skrzywdzić skoro tak piszemy, bo zabrakło tego.
 6. Awatar użytkownika RobertJa
  Jedni mówią że to miłość, inni że loteria, ale mając 50% szans nigdy bym się nie pchał w ślub (skala rozwodów). Zwłaszcza że ustawy typu "mieszkanie za pomówienie" mają się całkiem dobrze, a nawet wchodzą nowelizacje, że facet może być wyrzucony ze swojego domu na dużo dłużej niż 14 dni. Cuckoldy i beciaki w Disneyowskim świecie wychowani myślący że ich myszka jest inna niż wszystkie są niestety w dużym błędzie i mówimy tutaj o faktach i liczbach.
  Awatar użytkownika yrtogl
  A na koniec i tak wśród wujków padnie pytanie kiedy będzie ślub z panną. Każdy tu jest zawistny albo pusty. I chce aby ktoś inny miał przynajmniej tak samo źle jak on
 7. Awatar użytkownika travollone
  Autor
  Macie intercyzę? (Edytowano)
  Awatar użytkownika Nienozatyletonie
  Ja mam w umowie zapis że wszystko co kupione na peperze nie wchodzi w skład majątku wspólnego (Edytowano)
 8. Awatar użytkownika stefanek666
  jak masz dzieci i zostana przy madce to na uczciw podział raczej w tym kraju liczyc nie warto ^^
  Awatar użytkownika RobertJa
  90% wtopy. I te sociale typu pato500+ należy się madce. Przy ewentualnych alimentach nie jest to brane pod uwagę.
 9. Awatar użytkownika AfterHours
  Nie mam ślubu i nie planuje, chyba że na starość.
  Każdy naiwniak powinien najpierw poczytać o sprawach rozwodowych, komu przypadają dzieci i jak sądy traktują ojców.
  Możecie się zdziwić.
  o podziale majątku to nawet nie wspomnę, bo jak grozi jej obniżenie standardu życia to też możecie wybulić (Edytowano)
  Awatar użytkownika mekel
  smutne jest to że niestety mężczyźni sobie na to zapracowali na przestrzeni dekad. Wyroki sądów są jakie są ponieważ dopiero niedawno weszła moda (wymuszona przez kobiety) wśród mężczyzn na interesowanie się swoimi dziećmi bardziej niż rzucenie im jakichś odpadków ze stołu. Po rozwodach (jeszcze wtedy dużo rzadszych, które zwykle były z powodu agresywnego męża) dzieci przypadały prawie zawsze matce ponieważ jako jedyna wykazywała chęć opieki.
  Stąd bierze się właśnie ta niechęć sądów do ojców. Najwyższy czas to zmienić, tak samo jak bezsensowny jest odmienny wiek emerytalny bo "babcie" już nie będą się zajmować nieistniejącymi wnukami i równie dobrze mogłyby pracować tak długo jak mężczyźni.
 10. Awatar użytkownika MrCebul
  W szoku jestem ze pepper taki redpillowy ale widać już sporo facetów przejrzało na oczy
  Awatar użytkownika RobertJa
  Świadomych facetów coraz więcej, zwłaszcza że p0lki jadą już po bandzie na całego.
 11. Awatar użytkownika Ronnie23kb
  o pepperki red pillowe
  Awatar użytkownika RobertJa
  Tylko prawda może nas wyzwolić. Albo co niektórych obronić przed księżniczkami, które "takie nie są" ;)))
 12. Awatar użytkownika paganum
  I tak w wydziałach rodzinnych sądów, które m.in. rozpatrują rozwody i kwestię opieki nad dzieckiem, są tylko kobiety.
  Awatar użytkownika singular
  Ktore bardzo często nie cierpią innych kobiet (jak to u kobiet) wiec wcale nie jest tak źle
 13. Awatar użytkownika veg00
  Oddać wszystko żonie. To jest jedyne sprawiedliwe rozwiązanie. Powiedzcie, że nie?
  Awatar użytkownika RobertJa
  Tak. Należy jej się, zwłaszcza jak zrujnowała Ci życie.
 14. Awatar użytkownika 0e2LNuaYdkJD
  Miałem i nie polecam.
  Awatar użytkownika ostoja
  Żonę, rozwód czy te książki?
 15. Awatar użytkownika cześćjestemŁukasz
  Dzięki, biorę na prezent dla kolegi na ślub
  Awatar użytkownika V1garo
  Szkoda, że to ebook, bo też bym kupił Jak coś to polecam taką książkę
  14600706-alrc2.jpg
 16. Awatar użytkownika mattkas
  Kupię tylko by żona czuła oddech na plecach.
  Awatar użytkownika user404
  ale może ona już czuje oddech na plecach... kolegi z pracy
 17. Awatar użytkownika Kamil.Grzegorzewski
  Trzeba być niespełna rozumu by nie mieć intercyzy w dzisiejszych czasach..
  Awatar użytkownika Nienozatyletonie
  Trzeba być niespełnym rozumu żeby wiązać się z kimś komu się nie ufa
 18. Awatar użytkownika pbb
  Po co brać ślub?
  Awatar użytkownika Usunięty643795
  Aby w tym kraju mieć jakieś szanse na własne m2
 19. Awatar użytkownika blazej801
  Nie po to "uciekłem" z wypoku, żeby mieć wypok na Pepperze. Jeszcze brakuje komentarzy jak to każdy Peperek zarabia 40k (bo inflacja -15k już nieaktualne), ma kilka mieszkań w centrum Warszawy i bzika modelki. Jak każdy Wyk*pek.
  Awatar użytkownika yrtogl
  Chyba ci się coś w główce poprzestawiało jak porownujesz to do lewicowego wykopu
 20. Awatar użytkownika kasiunia_rrrrr
  Hehehehe jestem tu tylko dla komentarzy - nie zawiodłam się, pozdrawiam wszystkich - 36 latka żyjąca od 15 lat na „kocią łapę”😁😁😁😁
  Awatar użytkownika Tommy50
  Brawo, tylko żebyś za kolejne 15 lat nie obudziła się sama, gdyż samiec ucieknie do 15 lat młodszej.
  Zostanie Ci męczenie biednych kotów i proszę weź wtedy że schroniska
Awatar użytkownika