Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
146°
Opublikowano 8 marca 2024

Populous II: Trials of the Olympian Gods @ Steam

9,96zł
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
10 283
4 231

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Dziecię Zeusa! Pokonaj najpotężniejsze bóstwa greckiego panteonu i zajmij należne ci miejsce na szczycie Olimpu. Naucz się rozdzierać niebo błyskawicami i zalewać ziemię morzem ognia. Przywołaj bohaterów, by pomogli twojemu ludowi, oraz plagi, by zdziesiątkowały wroga. Zagraj w kolejną wspaniałą grę polegającą na „zabawie w boga” stworzoną przez twórców Black & White i udowodnij, że zasługujesz na miejsce wśród najpotężniejszych bóstw.

Najważniejsze cechy:

  • Używaj dziesiątków boskich mocy. W grze Populous 2 masz do swojej dyspozycji jeszcze więcej niesamowitych mocy, dzięki którym przejmiesz władzę nad ziemią, wiatrem, wodą, ogniem, roślinnością i – co chyba najważniejsze – ludźmi. Chroń swoje najważniejsze osady straszliwymi trzęsawiskami, twórz śmiercionośne tornada lub otocz główne zabudowania wroga pięknym lasem... po czym go podpal.
  • Przywołaj dawnych bohaterów. Odyseusz, Herakles, Perseusz i wielu innych czeka na twoje rozkazy – każdy ze swoją niepowtarzalną specjalną zdolnością. Pobłogosław ich swoją łaską i wykorzystaj dobrze ich umiejętności, aby pokonać wroga.
  • Podbij olbrzymi świat. Ponad tysiąc różnych map sprawi, że nie zabraknie ci okazji do sprawdzenia się w starciu z wymagającymi przeciwnikami. Pokonaj rywali na wszystkich mapach (czasem zdecydowane zwycięstwo na jednej pozwoli pominąć kilka kolejnych), aby zostać najpotężniejszym z bogów.
Steam Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika obi
    Szkoda że Populous The Beginning nie doczekało się kontynuacji albo remastera albo cokolwiek.
    Jedna z moich ulubionych gier, mega klimatyczna dzięki muzyce MDK a grafika nawet na te lata nie jest najgorsza (biorąc pod uwagę z le to strategia i z jakich lat jest ta gra).
    W ogóle Bullfrog to był fenomen w tamtych latach (Edytowano)