Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 14 godzin temu

Kupowanie gier przez VPN Steam

Siemka, przychodzę z takim pytaniem, czy ktoś wyjaśni, lub ma jakiś sprawdzony poradnik do kupowania taniej gier przez VPN (i jaki jest do tego wystarczający) na steam?

Interesuje mnie jedna gra, ale szkoda mi wydawać na nią tyle pieniędzy. Uprzedzając, tak wiem, że na Internecie są różne poradniki, ale szczerze jest ich tak dużo, że trochę się w tym gubię.
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika remkac96
    Z tego co wiem to Steam wprowadził w biednych krajach $ I kupno gier z innych regionów nie jest już opłacalne. Możliwe że na Ukrainie jeszcze tego nie zablokowali ale żeby kupić grę w innym regionie to trzeba dużo fikołków robić a i tak możesz dostać blokadę środków/konta.
    Awatar użytkownika mrowka
    No obecnie to chyba zostało jedynie kupno kart tf2 i potem ich odsprzedawanie tylko nie bardzo jest już jak przenieść konto bez karty z danego kraju więc zostaje nowe konto a na takim jeszcze trzeba też czekać parę tygodni na odblokowanie możliwości sprzedaży tych tf2 itp. No i obecnie najtaniej chyba wychodzi Ukraina odkąd Argentyna i Turcja ma ceny w $. Plus dość często wywalają ostatnio z innych regionów podobno choć raczej jak się za duzo razy chce go zmieniać (Edytowano)