Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
339°
Opublikowano 1 maja 2024

Opaski odblaskowe o wysokiej widoczności

11,39zł
8,99zł ·
Opublikowane przez
dOnutka
Dołączył w 2024
277
30

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostawa jest za darmo z Amazon Prime.

szersze z dwoma paskami odblaskowymi za 18,99
amazon.pl/gp/…NM/
830896_1.jpg
【 Materiał premium】: Regulowany odblaskowy pasek bezpieczeństwa wykonany jest z wysokiej jakości poliestru z powłokami odblaskowymi. Dobra jakość wykonania, może być używana przez długi czas. Bransoletka odblaskowa: 35*5cm, mały rozmiar jest bardzo łatwa do przenoszenia i przechowywania, można ją w każdej chwili schować do kieszeni lub torby.
【Wysoka widoczność】: Opaski odblaskowe są idealne dla tych, którzy lubią wychodzić w nocy. Paski odblaskowe zmieniają kolor na jasnosrebrny pod wpływem światła, zapewniając doskonałe odbicie i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Odblaskowa taśma pomaga być bardziej widocznym i lepiej widocznym, gdy jesteś na zewnątrz. Zwiększ bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg o zmierzchu i po zmroku.
【Regulowana taśma odblaskowa】: Opaski odblaskowe są łatwe w użyciu, z zapięciem na rzep i regulowaną długością. Łatwo przykleja się do nadgarstków, ramion, nadgarstków, łydek i kostek, z silną lepkością, wspiera powtarzające się i powtarzające się zużycie, nie traci lepkości, idealny dla entuzjastów sportów na świeżym powietrzu.
【Miękkie i wygodne】: Opaski odblaskowe mają doskonałą elastyczność, można je rozciągnąć do 40 cm w stanie rozciągniętym, pogrubioną i regulowaną dwuwarstwową elastyczną taśmą odblaskową. Wygodny do noszenia na sprzęcie sportowym i odzieży, nie będzie się poruszał podczas ćwiczeń i nie będzie przeszkadzał w aktywności na świeżym powietrzu. Zapewnij wygodne i bezpieczne wrażenia podczas każdego biegu, wędrówki lub przejażdżki rowerowej.
【Szeroki zakres zastosowań】: Odblaskowe opaski o wysokiej widoczności nadają się do biegania na świeżym powietrzu, jazdy na rowerze, motocykla, wędrówek itp. Może być używany przez dzieci, dorosłych i osoby starsze. Są również niezawodne do prac ogólnych, odpowiednie dla policji, ratownictwa, leśników i alpinistów, psów domowych i ratowniczych.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika MM999
  Ja od lat używam tylko takich. Nie ma szans, że spadnie.
  18414751-1oHnR.jpg
 2. Awatar użytkownika SneakySnake
  Na ali są dwa a tu są cztery
 3. Awatar użytkownika Pacyfist
  Kupiłem kiedyś odblaski na ali i inne w dechatlonie. Chińczyki strasznie słabo odbijały. Więc z tą "wysoką widocznością" to też ostrożnie bo może to być tylko "przeciętna widoczność". (Edytowano)
Awatar użytkownika