Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
350°
Opublikowano 2 dni temu

Muzeum Mazowieckie zaprasza na bezpłatne zwiedzanie w Płocku

ZA DARMO10zł
Stacjonarnie: Mazowieckie
Opublikowane przez
Hunt
Dołączył w 2015
3 306
3 027

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Muzeum

Znajdź więcej okazji Muzeum

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

10 i 11 maja, w ramach XI edycji ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2024, wystawy w oddziałach Muzeum Mazowieckiego obejrzymy za darmo. Tym samym muzeum włącza się w obchody 20. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej. Akcja jest poświęcona promocji projektów zrealizowanych przy wsparciu finansowym z Unii Europejskiej.

Muzeum zaprasza na ekspozycję art déco, do Skansenu Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim, Spichlerza, na wystawę „X wieków Płocka" w kamienicy przy Tumskiej.

11 maja o godz. 13.00 w kamienicy przy Kolegialnej 6 odbędzie się otwarcie nowej wystawy czasowej „Ofiary zbrodni w Ponarach pod Wilnem 1941-1944”. Ekspozycję przygotował Przemysław Namsołek, członek Zarządu Głównego i Wiceprezes Oddziału Pomorskiego Towarzystwa Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej i wiceprezes Stowarzyszenia Rodzina Ponarska.

Wystawa składa się z 15 plansz. Są wśród nich fotografie ofiar zbrodni: żołnierzy Armii Krajowej, członków Związku Wolnych Polaków, zakładników zamordowanych 17 września 1943 r. i innych polskich ofiar. Na wernisażu wysłuchamy wystąpień: Marii Wieloch, prezeski Stowarzyszenia Rodzina Ponarska pt. „30 lecie istnienia Stowarzyszenia Rodzina Ponarska” oraz Przemysława Namsołka.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Torre
  Muzeum płockie ma wspaniałą, wybitną kolekcje secesji, wyrobów ze szkła Emila Gallè , ultra ciekawą kolekcje art deco. Byłem, widzialem, z serca polecam
 2. Awatar użytkownika simon.idas
  Tak żeby nie szukać, to w Płocku.
  Awatar użytkownika Hunt
  Autor
  Dodane
 3. Awatar użytkownika Kamil_Oździński
  zmień plz województwo na mazowieckie
  Awatar użytkownika Popaj
  Geografia trudna sprawa.
 4. Awatar użytkownika tab_mobile
  Dodatkowo wszystko to w pięknie świeżo wyremontowanych kamienicach z ciekawą aranżacją wnętrz. Aż miło pospacerować nawet jak ktoś nie jest fanem tych estetyk.
Awatar użytkownika