Niestety, ta okazja wygasła 4 września 2023.
716°
Opublikowano 30 sierpnia 2023

Klimatyzator Split z pompą ciepła GORENJE REA26IN KC REA26OUT KC wraz z usługą montażu @ Media Expert

2 899zł3 699zł-22%
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika grochu
Opublikowane przez
grochu Edytor
Dołączył w 2014
6 530
1 908

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Klimatyzatory

Znajdź więcej okazji Klimatyzatory

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Klimatyzator Split z pompą ciepła (powietrze-powietrze) GORENJE REA26IN KC REA26OUT KC wraz z usługą montażu za 2899 zł w Media Expert

 • Max. powierzchnia pomieszczenia [m2]: 14
 • Moc [W]: 2600
 • Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: 56
 • Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: -15 – 50 °C
 • Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: -20 – 24 °C
 • Funkcje: Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota, Funkcja grzaniaGORENJE REA26IN KC REA26OUT KC

715052_1.jpg
GORENJE REA26IN KC został zaprojektowany z myślą o efektywności energetycznej, co pozwala na optymalizację zużycia energii elektrycznej. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortową temperaturą przez cały rok, jednocześnie oszczędzając na rachunkach za energię. Klasa efektywności energetycznej - grzanie A+, chłodzenie - A++.

715052_1.jpg
To nie tylko klimatyzator, ale także pompa ciepła, która zapewnia szybkie i skuteczne ogrzewanie wnętrza w chłodniejszych miesiącach w zakresie -20 – 24 °C. Dzięki temu masz możliwość utrzymania przyjemnej temperatury, nawet gdy na zewnątrz jest zimno.

Klimatyzator GORENJE REA26IN KC jest wyposażony w filtr z węglem aktywnym, zawiera węgiel drzewny, który oprócz cząstek stałych wychwytuje również substancje chemiczne, opary i dym papierosowy. Zapewnia to czyste i zdrowe powietrze, co szczególnie docenią osoby borykające się z alergiami lub problemami z drogami oddechowymi.

715052_1.jpg
Wygodne sterowanie klimatyzatorem z dowolnego miejsca w domu za pomocą telefonu komórkowego i połączenia Wi-Fi. Klimatyzator GORENJE REA26IN KC ma intuicyjny panel sterowania, który umożliwia łatwe dostosowanie ustawień do swoich preferencji. Nowa aplikacja HiSmart Life APP jest kompatybilna z wirtualnym asystentem Google lub Amazon Alexa. Dzięki interakcji głosowej możliwe jest włączanie, wyłączanie i regulowanie temperatury, a także ustawianie trybu pracy (chłodzenie lub ogrzewanie). HiSmart Life można znaleźć w aplikacji "Amazon Alexa" oraz w aplikacji "Home".

Czyste powietrze jest ważne dla zdrowia. Funkcja samoczyszczenia usunie z aluminiowej powierzchni parownika poprzez cykl odmrażania i odszraniania nagromadzony kurz, mikroorganizmy, tłuszcz. GORENJE REA26IN KC REA26OUT KC będzie utrzymywał wysoką jakość i świeże powietrze!

715052_1.jpgKlimatyzator Split HISENSE New Comfort DJ35LE0EG DJ35LE0EW z usługą montażu.

 • Termin wykonania montażu będzie ustalany indywidualnie w trakcie realizacji złożonego zamówienia.
 • W przypadku gdy zakres wykonywanych czynności montażowych przekracza zakres podstawowej usługi montażu, wykonywana jest indywidualna wycena kosztów montażu.
Montaż podstawowy obejmuje montaż jednostki wewnętrznej oraz montaż jednostki zewnętrznej wg poniższej specyfikacji:

 • Montaż jednostki wewnętrznej do 2,5 m wysokości.
 • Montaż podpory pod jednostkę zewnętrzną i jednostki zewnętrznej do 2,5 m wysokości od gruntu lub powierzchni zapewniającej stabilną podstawę rusztowania.
 • Doprowadzenie z istniejącej instalacji elektrycznej zasilania urządzenia do 2 m odległości natynkowo z zastosowaniem listwy instalacyjnej/korytka kablowego lub w istniejącym kanale wewnątrzściennym (bez zamykania kanału).
 • Pojedynczy przewiert przez ścianę niezbrojoną do grubości 40 cm muru (wyłączając ocieplenie).
 • Wyprowadzenie instalacji skroplin grawitacyjnie do 5 m z jednostki wewnętrznej natynkowo lub w istniejącym kanale wewnątrzściennym (bez zamykania kanału).
 • Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej przewodem sterującym do 5 m wraz z materiałami natynkowo lub w istniejącym kanale wewnątrzściennym (bez zamykania kanału).
 • Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej przewodem miedzianym do 5 m wraz z materiałami natynkowo lub w istniejącym kanale wewnątrzściennym (bez zamykania kanału).
 • Zabezpieczenie instalacji miedzianej, elektrycznej i sterowania przy użyciu dedykowanych materiałów (izolacja ochronna, termiczna np. otulina/piana izolacyjna i folia aluminiowa).
 • Zapewnienie materiałów niezbędnych do realizacji instalacji, w tym również podpory ściennej lub podłogowej lub dachowej prostej.
 • Wykonanie próżni w instalacji i wyrównanie poziomu czynnika do znamionowego (do 100 g).
 • Uruchomienie urządzenia i instruktaż klienta.
 • Wszystkie materiały nieujęte w cenie podstawowej podlegają dodatkowemu rozliczeniu zgodnie z dodatkowym cennikiem. Zobacz cennik >> (https://www.mediaexpert.pl/files/klimatyzatory_cennik/cennik.pdf)
W skład montażu podstawowego nie wchodzą materiały, które serwis użyje do montażu, a nie są one elementem wyposażenia fabrycznego produktu. W ramach montażu podstawowego wykonanego przez usługodawcę, klient otrzymuje 2 lata gwarancji (przy spełnieniu wymogu realizacji okresowych przeglądów serwisowych).

Klimatyzator jest urządzeniem fabrycznie napełnionym czynnikiem chłodniczym będącym fluorowanym gazem cieplarnianym (FGC).
Media Expert Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

100 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika krycha00
  Montował ktoś w bloku, jednostka zewnetrzna na balkonie i odpowie ile czasu taki montaz zajmuje, od wejscia do wyjscia ekipy i czy duzo syfu sie robi dookola?
  Na drugie pytanie - zakladam ze niezbyt duzo bo to tylko przewiert przez sciane na balkonie, tu bedzie najwiecej pyłu. Reszta to wiercenia w ścianie pod kołki. No chyba że coś przegapiłem ?
  Awatar użytkownika WSZ
  U mnie wiercili wiertnicą z odkurzaczem, blok z wielkiej płyty. Cały mi taż około 3h, trochę się zeszło z tym przewiertem, wiercili pod kątem żeby jak najlepiej to wyglądało. Syfu nie było prawie wcale, jedynie tynk który odpadł ze sciany, więc bez tragedii
 2. Awatar użytkownika czarek89
  Czyli po montażu klimatyzacji ściana będzie wyglądała tak samo jak przed instalacja?
  Zadne szpachlowanie, malowanie, poprawianie ściany? Oni wszystko ogarną, ten kurz, brud, ściany doprowadza do porządku itp?
  Awatar użytkownika Totem
  Nie wiem czego ty oczekujesz. Zrobią ci jedną dziurę którą zaślepią pianką montażową. Wszystkie przewody puszczą na wierzchu ścian w korycie i będzie to wyglądać tak.
  15052934_1.jpgLub tak
  15052934_1.jpgLub tak
  15052934_1.jpgWszelkie inne opcje montażu są dodatkowo płatne (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika BeeGee
  No to z innej beczki. Jakie rachunki za prąd?
  Awatar użytkownika npremium
  mi w zeszłym roku wyszło 50-100zł miesięcznie więcej
 4. Awatar użytkownika Pavel76
  1250 zł drożej od opcji bez montażu i to jest okazja ?
  Awatar użytkownika mirekk
  U mnie przy montażu przez farmę zajmująca się klimatyzacjami zajęło to dwóm osobą niecałe 2 h (montaż standardowy bez udziwnień). Jak pytałem ile robią dziennie to przy takim montażu jak u mnie 3 szt. Na Spokojnie.
  Przy dziwnych życzeniach z kuciem w zelbecie po kilka metrów montują jedną, ale odpowiednio droższy montaż i w sezonie takich zlecen nie biorą.
 5. Awatar użytkownika Klitom
  Cena montażu z doopy wzięta.....
  Awatar użytkownika Esc
  Z ciekawości zapytam jaka to cena? 1250? Jeśli tak to i tak ta cena jest powiedzmy mała w Leroy merlinie cena montażu zaczyna się od 1500. A dla porównania u mnie w okolicy wymiana kaloryfera czyli przykręcenie 2 srob to koszt startujący od 500 zł więc tego...
 6. Awatar użytkownika Nat_x8k
  Czy ekipie montażowej potrzebna jakaś wstępna lub ostateczna decyzja do instalacji klimy?
  Awatar użytkownika Totem
  Jeśli mieszkasz w bloku i skraplacz ma wisieć na elewacji to niezbędne będzie pozwolenie zarządcy. Jeżeli może stać na balkonie to nie.
 7. Awatar użytkownika A_Spag
  Wygląda że już po
  15075684-i9hl1.jpg (Edytowano)
 8. Awatar użytkownika wic1
  Ile to ma być, jaka jest sprawność przy konkretnych temperaturach (współczynnik prądu do mocy grzania/chłodzenia?
  Awatar użytkownika Totem
  Daj spokój w samochodzie też tak wnikasz? Tu jest bardzo dużo zmiennych. To nie tylko temperatura. Dla tego podaje się średnio sezonowe współczynniki. (Edytowano)
 9. Awatar użytkownika cedeiks
  Może jakaś mądra duszyczka mi doradzi - mam mieszkanie dwupoziomowe, okna tylko po jednej stronie, centralnie na południe. Chciałbym zamontować klime na jednym piętrze i tylko na tym piętrze mi zależy jeśli chodzi o schładzanie - przestrzeń całkowicie otwarta, 35m2 - da radę taka 2,6kw, czy lepiej celować w 3,5?
  Awatar użytkownika matheus
  Też mam podobny metraż i zastanawiam się nad 2,5 czy 3,5 kW (Edytowano)
 10. Awatar użytkownika KrisPier
  Hodl !!
 11. Awatar użytkownika EmilSliwka
  Trochę mała moc na mieszkanie 50m2
  Awatar użytkownika Daniel_XXX
  Mam taką klimę tylko z Comfee w mieszkaniu 52m2. W dużym pokoju (24 m2) gdzie jest zamontowana, w którym głównie się przebywa jest bardzo przyjemnie, ale po przejściu do innych pomieszczeń czuć różnice temperatur. Nie ma co, to nie schłodzi takiej powierzchni odgrodzonej ścianami, ale klima musiałaby być zamontowana jakoś centralnie by schłodzić wszystkie pomieszczenia, inaczej w miejscu montażu masz mróz a w pozostałych pomieszczeniach tylko trochę chłodu. Myślę, że przez to warto skupić się na głównym pomieszczeniu i tam zamontować klimę, a w moim przypadku 2,6kw w zupełności wystarczyło. Chyba, że ktoś ma bardzo otwarte przestrzenie to niech bierze 3.5kw. na 50m2.
 12. Awatar użytkownika vaZ
  Na jakie parametry poza mocą patrzeć przy wyborze klimatyzacji?

  Czy ta klimatyzacja (jednostka wewnetrzna) nie jest bardzo głośna?
  Awatar użytkownika Infinitimind
  W tej cenie to wszystkie będą niemal identyczne.
 13. Awatar użytkownika Zadzioreq89
  jak sie ma montaż do domu na którym dopiero bedzie położone ocieplenie?
  Awatar użytkownika Totem
  Przed ociepleniem kładzie się tylko instalacje i zakłada wspornik. Agregat dopiero po skończeniu elewacji. Trzeba dokładnie wiedzieć jakie będzie urządzenie bo potem nie da się zmienić rozstawu czy przewodów. A znam przypadki że ktoś zrobił w jednym roku instalacje a w następnym roku wymiary urządzeń się zmieniły i był problem. (Edytowano)
 14. Awatar użytkownika broker
  Jaką wtyczkę Smart Wifi polecacie do pomiaru zużycia energii elektrycznej?
 15. Awatar użytkownika czarek89
  Panowie a jak to jest z tym montażem? Przyjeżdża ekipa montująca klimatyzację, robi odwierty, troszkę się kurzy, ściany skupie i co dalej?
  Sam mam potem zaszpachlować i pomalować ścianę? Czy oni robią to tak, że o nic się już nie martwię i nic nie robię?
  Awatar użytkownika Infinitimind
  Dziura w ścianie pod odkurzaczem. Na to rynienka i przewody do jednostki wewnętrznej. Nic nie musisz robić ewentualnie zapiankowac dziurę.

  Po drugiej stronie to samo.
 16. Awatar użytkownika Bartek_.HeJ
  Za około 1200pln można zrobić kurs z instalatora klimatyzacji, czy po nim będę mógł wystawić odpowiedni papierek dla Media Expertu, abym zakupił takowy bez montażu z ich strony? Ma to sens?
  Awatar użytkownika Totem
  Nie ma. Potrzebusze uprawnienia UDT wystawioną na firmę nie na osobę. O wiele prościej jest kupić urządzenie na oświadczenie. Tylko nie wiem czy ME honoruje takie.
  Tak z ciekawości gdzie jest info o warunkach zakupy bez instalacji na stronie ME? (Edytowano)
 17. Awatar użytkownika Qurchuck
  Ktoś może ogarniał dofinansowanie z programu Czyste powietrze? Da się na to podpiąć?
  Awatar użytkownika Mortadela
  Jeśli na fakturze będzie klimatyzator z funkcją grzania to raczej tak, ale to odpis z pit. W czyste powietrze musisz wymienić kocioł aby program się włączył.
  Nie bierz tego co piszę za pewnik, dawno nie zaglądałem do warunków programu.
 18. Awatar użytkownika Sebastian_Lbh8
  Do tych co montowali z ME. Firma skontaktowała się czy były jakieś przeboje?
  Awatar użytkownika A_Spag
  Nie było przebojów, goście chyba z okolic Tarnowa montaż w KRK. Przez wideo pokazania gdzie miałoby by się ustalenie terminu, na miejscu szczegółówe dopasowanie czy się da i tyle
Awatar użytkownika