Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
-43°
Opublikowano 29 kwietnia 2024

Klawiatura Logitech G815 Mechanical Linear (920-009008)

509zł650zł-22%
Darmowa z Polska ·
Opublikowane przez
xRazorx
Dołączył w 2020
4
91

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Klawiatury

Znajdź więcej okazji Klawiatury

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Wersja linear!!! (cicha❤️)

Jedna z najlepszych klawiatur "gamingowych" dla osób, które chcą mechanika ale nisko/średnio profilowanego. Sam mam 2 takie od wielu lat, więc pozwolę sobie wymienić plusy i minusy z własnego doświadczenia:
PLUSY:
- niski profil! o wiele łatwiej się gra i pisze niż na klawiaturach o wysokim profilu klawiszy
- cicha (jak na standardy mechaników).
- numpad więc trainery w grach działają:D
- Klawisze macro G1-G5 z lewej strony. Na początku G5 myliło mi się z CTRL, ale... (więcej poniżej).
- i tu chyba jeden z największych plusów i zarazem minusów: software. Ta klawiatura działa z oprogramowaniem "Logitech G HUB", które ma OGROMNE możliwości. Profile ustawień można używać oddzielne dla każdej gry, aplikacji lub jeden profil ogólny (stały). Niektóre gry są bezpośrednio wspierane, więc jak np. dostanie się obrażenia w X grze to klawiatura odpowiednio zaświeci itp.
Do G5 przypisałem sobie "CTRL" więc nie jest już to problem. Ale do tych przycisków można przypisać w zasadzie wszystko, tak więc np. ustawiłem batcha na rozłączenie od internetu.
Ale to co w tym softwarze najlepsze to skrypty LUA... wystarczy wpisać w google: "<nazwa gry> ghub script". Super sprawa.
- jedno dodatkowe wejście USB w klawiaturze.
- przyciski od sterowania mediami - to jest moja pierwsza klawiatura w której głośność można zmienić w ciągu 0,3 sekundy, a to dlatego, że zamiast przycisków VOL+ VOL- ma "rolkę" od głośności.

MINUSY:
- klawiatura jest naprawdę długa, więc trzeba mieć trochę miejsca na biurku:)
- mnóstwo osób ma problemy z Ghub, też kilka lat temu miałem ale od tego czasu spokój, więc myślę, że jest już to "naprawione".
- jest już stosunkowo stara (premiera 2019) i wiele osób czeka na premierę kolejnej wersji, ale Logitech, nic a nic nadal nie teasował o nadchodzącej nowej odsłonie więc możliwe, że szybko się nie doczekamy.

Nadmieniam, jest to wersja linear, a nie Tactile czy Clicky.
Dlatego czytając opinie na necie trzeba zwracać uwagę na wersję.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika krzysss
  Gdyby byla bez tych klawiszy z lewej…
  Awatar użytkownika bobbaniak
  Na początku wkurzały mnie również, ale przypisałem im te same funkcje, które ma lewa strona klawiatury i już przestały przeszkadzać.
  Sama klawiatura jest rewelacyjna. Mam ją ponad 4 lata i spisuje się wzorowo: płaska (nie ma najmniejszej potrzeby stosowania podkładki pod nadgarstki), nie ma bezsensownego klikania, podświetlenie podświetla litery i znaki w klawiszach (a nie wszystko wokół).
 2. Awatar użytkownika Pablloo
  Przecież to normalna cena. Co do klawiatury super. (Edytowano)
  Awatar użytkownika xRazorx
  Autor
  nie za linear
 3. Awatar użytkownika xRazorx
  Autor
  uuu a skąd minusy?
 4. Awatar użytkownika Szix_
  Cena trochę zaporowa w ubiegłym roku kupiłem g915 ES (układ hiszpański praktycznie 1;1 nasz tylko shift jest mały) za 500
 5. Awatar użytkownika JZ0000001
  To jak już w klawiaturach siedzimy:
  Potrzebuję koniecznie czegoś niskoprofilowego i bezprzewodowego e rozmiarze tkl albo mniejszym, byle był normalny rząd klawiszy F u góry.

  Cena niska. Próbowałem już redragon horus, ale miał miękkie czerwone switche, że opierając rękę na niej w trakcie grania wszystko mi się wciskało xD

  Znajdzie się coś takiego poza Razerem Deathstalkerem za kupę kasy?

  Mam obecnie Logitech K270 w układzie US i tak jak jakość i dźwięk są do bani, tak układ jak najbardziej ok. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Tarec
  Keychron ma pełno takich modeli - o ile nie grasz kompetytywnie i nie przeszkadzają Ci opóźnienia, bo pamiętam, że niektóre modele nawet na kablu miały 10x wyższego laga, niż G915 bezprzewodowo. Musisz doczytać w recenzji konkretnego modelu, poszukać testów na rtings etc., bo nowsze modele radziły sobie nieco lepiej. Chyba, że tylko pracujesz, to wtedy nawet 30ms na BT nie będzie przeszkadzać. Samo wykonanie jest bardzo dobre i w przeciwieństwie do G815/G915 bez problemu sam sobie takiego Keychrona zserwisujesz. (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika Coohtah61
  teraz jest za 499
Awatar użytkownika