Klawiatury mechaniczne Okazje

Promocje Klawiatury mechaniczne

4 aktywne okazje8 057 komentarzy
Klawiatura mechaniczna REDRAGON K607 APS Pro TKL | Bezprzewodowa 2,4GHz/BT, blue switche, niski profil
121°
maj 20.maj 20.
Fajna klawiaturka mechaniczna na bezprzewodzie. Standardowo koło 250zł (wg ceneo). Niby na allegro i komputroniku są K607P jeszcze ze 2 dychy taniej, ale nazwa mówi jedno, a opis wskazuje na…
Tosiek_Ajomi

Cieszę się, niech służy (y)

pgrzesko

Dzięki za wrzutkę. Zastąpiła 4-letniego Motospeeda również na niebieskich switchach. Nowa dużo cichsza, niski profil też bardzo mi pasuje.

Adam_Malysz_Official

Wie ktoś jak się mają przełączniki z tej klawiatury do Kailh Blue Low ?

Tosiek_Ajomi

To fajnie wiedzieć :D Ja póki co tydzień bez ładowania i też nie wyłączam

Raf_Ceg

Nie, jest cały czas na 2.4ghz. Nawet jak ja ładuje to zostawiam tak jak jest.

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna Keychron K14 M3
349° Zakończono
maj 20.maj 20.
bardzo przyjemna klawiatura
Avatar Crypton_XxxX
Degus

Spróbuj w aplikacji mobilnej, na stronie jest info, że "tylko w aplikacji"

salciu

A jak wygląda RK84 - korzysta ktoś?

PeZet2

Ja ze swojej strony mogę polecić keychron k3 v2. Jest to mechanik w wersji z niskim skokiem. Mi akurat bardzo pasuje + brązowe switche. Podświetlenie oczywiście jest (rgb lub tylko biel, w Polsce głównie biel jak kupowałem w zeszłym roku). Są jeszcze inne 75% z podświetleniem np Royal Kludge. Nie 75%, to polecam mx keys. Gdyby nie to że układ w keychronie bardziej mi odpowiada, wybrałbym mx keys.

milosz.master

2 lata temu to był inny świat klawiaturowy

MajsterKlepka

Pewnie cena jest obecnie do niczego. Ja swoją kupowałem ze dwa lata temu, więc pewnie była przystępniejsza. Bo sama klawiatura jest sztos ;)

Klawiatura Razer BlackWidow V3 Tenkeyless Green Switch
118° Zakończono
maj 16.maj 16.
Mechanik, na zielonych przełącznikach. Ktoś korzysta? W innych sklepach cena około 350 zł. Cena wydaje się przyzwoita :)
Avatar Usunięty608500
Cirzpisław

Cena miodna ale podobno przełączniki się łamią. Sam niedawno wybierałem klawiaturę i w porównaniu z tą wybrałem xpg summoner.

Fiufściak

Ja mam V3 Pro i ogólnie Razerowate mają dużo możliwości customizacji, ale... czasem mi się klawisze podwójnie wciskają. Także nie wiem, czy polecać.

Leminairre

DreamKey > Blackwidow V3 Jak nic się nie zmieniło, to przełączniki Razera są dalej produkowane na liniach Greetech. Przełącznik BOX w DreamKey'u to topowy switch w katalogu Kailha, jedne z najlepszych przełączników w mainstreamowych pre-buildach. No i materiałem dla klawiszy jest PBT, a nie ABS jak w V3.

Logitech G Pro League of Legends w @Komputronik
473°
maj 11.maj 11.
Dobra klawiatura dla fanów League of Legends :D OPIS PRODUCENTA GRAJ Z LEGENDAMI Nareszcie mamy klawiatur ę do League of Legends. Odzialiśmy naszą zaprawioną w turniejach klawiaturę PRO…
Kacper733

DreamMachines i będą pasowały przyciski do każdych przełączników w ksztalcie + czyli do Kailh Box trz

Superhot

Przepraszam może śpiący jestem ale nie do końca zrozumiałem (y) Po pierwsze którą Twoim zdaniem wybrać - DreamMachines DreamKey na Kailh Box Brown czy Krux Atax Pro na Gateron Brown? A po drugie czy wspomniane Keycapy (CH-9911040-NA) będą ok na oba te przełączniki (Kailh Box Brown i Gateron Brown)?

Kacper733

Kailh boxy są lepsze niż zwykle zauważalnie, mają specyficzny top switcha, ale przyciski od Cherry pasują nawet z lepsza stabilizacja

Superhot

No właśnie Panie Kolego... DreamMachines DreamKey na Kailh Box Brown czy Krux Atax Pro na Gateron Brown? Przy okazji czy obie będą mi współgrać z nakładkami Corsair PBT Double-shot Pro Keycaps (CH-9911040-NA)?

Mateusz_keXu

Ktore masz na mysli?

Klawiatura mechaniczna Logitech G413 Carbon @Komputronik
183° Zakończono
maj 11.maj 11.
Opis producenta OPIS PRODUKTU Logitech G413 CarbonLogitech G413 Carbon to przewodowa klawiatura dla graczy, którą wyposażono w klawisze mechaniczne. Komfort obsługi podnosi wydzielona sek…
Budrys

Nie pamiętam już ile klawiszy musiałem ze sobą zamieniać ale ta klawiatura to porażka.

pepciobox

Mam już że 2 lata w wersji z białym podświetleniem, jestem całkiem zadowolony, ale to mój pierwszy mechanik i nie mam porównania do innych. Trochę ją słychać, ale dla mnie to nie jest problem. Jeśli komuś wywala podwójne znaki to tylko współczuję.

matt11

Wsadź tam gąbkę i ogarnij stabilizatory to zmienisz zdanie. Zależy z czym porównasz w tych 80zł nie ma konkurencji nawet na Ali. Poklikaj, dla mnie żółte/czarne, niebieskie i brązowe nie są aż takie złe :D

jakub.skowron

O tej z Biedronki: https://www.hykker.com/sprzet-komputerowy/klawiatura-mechaniczna-x-range-pro/

Boxster78

Tak, rak. Miałem i 2x reklamowałem, na szczęście oddali kasę.