Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
-105°
Opublikowano 8 marca 2024

GPS tracker, lokalizator GPS, nadajnik śledzenia w czasie rzeczywistym, bateria 6000 mAh

29,49zł
8,99zł ·
Opublikowane przez
Omen66616
Dołączył w 2018
1 682
5 984

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Akcesoria i gadżety

Znajdź więcej okazji Akcesoria i gadżety

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Wanwaytech S20 GPS Tracker to zaawansowane urządzenie śledzące w czasie rzeczywistym, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje, które zapewniają użytkownikom precyzyjne dane o lokalizacji i kompleksową ochronę bezpieczeństwa. To urządzenie może być używane do ochrony różnych pojazdów i kosztowności, w tym samochodów, motocykli, skuterów, rowerów, walizek i innych.

Dzięki wydajnemu systemowi pozycjonowania GPS i konstrukcji instalacji magnetycznej, lokalizator GPS S20 może dokładnie śledzić i lokalizować zasoby w czasie rzeczywistym i stale aktualizować co 10 sekund, aby zapewnić terminowe i dokładne monitorowanie. Urządzenie obsługuje również nieograniczone śledzenie odległości, z dokładnością pozycjonowania do 5 metrów, co czyni go niezawodnym rozwiązaniem do zarządzania flotą, logistyki transportu, higieny osobistej i innych dziedzin.

S20 GPS Tracker ma wbudowaną baterię o dużej pojemności 6000 mAh, która może działać do 30 dni w inteligentnym trybie oszczędzania energii, zapewniając długotrwałą wydajność i nieprzerwaną obsługę. Dodatkowo urządzenie posiada ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości i geofence, które ostrzegają użytkowników, gdy pojazd przekroczy odpowiednio ustawione ograniczenie prędkości lub wjedzie/opuści wyznaczony obszar. Urządzenie posiada również wrażliwy na światło alert usunięcia, który natychmiast powiadamia użytkownika, gdy urządzenie zostanie usunięte z jego lokalizacji.

Ponadto S20 GPS Tracker jest dostarczany z międzynarodową kartą SIM w pakiecie, użytkownicy nie muszą kupować dodatkowej. Urządzenie działa od razu po wyjęciu z pudełka, a użytkownicy mogą subskrybować usługę Tracker One za jedyne 6,25 € miesięcznie z abonamentem rocznym.
O tym produkcie
 • 【Brak ukrytych opłat】: Obejmuje międzynarodowych Simów, których nie można wymazać (tego numeru można używać tylko z kartą Sims). Długoterminowy plan przedpłacony kosztuje 8,99 € lub do 6,08 € miesięcznie (w tym automatyczne płatności za wszystkie funkcje - anuluj w dowolnym momencie). Wyszukaj w Google Play lub App Store „Tracker one”, aby pobrać aplikację.
 • 【Akumulator 6000 Mah i silny magnes】: Wbudowany akumulator S20 6000 Mah. Po zamknięciu możesz kontynuować wysyłanie danych o lokalizacji do terminala platformy. Łatwy w instalacji na metalowych przedmiotach o silnym magnetyzmie.
 • 【Inteligentny alarm i śledzenie złodziei】: Skonfiguruj alarm Fender, aby otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym podczas wchodzenia i opuszczania obszarów Fender. Otrzymuj SOS, alerty prędkości, śledź odtwarzanie z powiadomieniami aplikacji, monitoruj swój pojazd i otrzymuj powiadomienia, gdy się porusza.
 • 【Alarm przekroczenia prędkości, wykrywanie światła, alarm demontażu】: Gdy prędkość przekroczy ustawioną wartość, włączy się alarm przypominający o zwróceniu uwagi na bezpieczeństwo. Powiadomienia o alertach są wysyłane, gdy ktoś usunie urządzenie.
 • 【Alarm niskiego poziomu naładowania baterii】: Gdy urządzenie jest włączone, wyśle wiadomość przypominającą o naładowaniu go na czas. Transport i logistyka.

Specyfikacja
 • Marka: wanwaytech
 • Funkcja specjalna: SOS
 • Wymiary elementu dł. x szer. x wys: 8 x 5 x 3 cm
 • Pojemność baterii: 6000 Miliamperogodziny
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

39 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika KrzysztofV
  Ostatnio dostałem wersję z LTE ale udało mi się odblokować wg. porad z długiego wątku na pepperze. Moja wersja: WW_4GS20_DS_EA_V01_22.12.01
  Użyłem kodu: LOCKIP,WWDSS20,UNLOCK# oraz LOCKAPN,WWDSS20,UNLOCK#
  Musiałem dodatkowo ustawić APN - kod: APN,internet# - tego nie trzeba było robić w wersji 2G (Edytowano)
  Awatar użytkownika atc
  Dostałeś wersje z LTE kupując tą, czy kupiłeś wersję LTE?
 2. Awatar użytkownika Compile6605
  To jest model który można odblokować? Podobno coś namajstrowali w nowych i się nie da podłączyć polskiej karty.
  Awatar użytkownika A_Spag
  Poczytaj wcześniejsze wątki. Btw ruhavik ma apke równoległa petovik, niestety podobne zasady jeśli chodzi o ilość urządzeń podpiętych za free . Nawet gorzej bo chyba maks. 1 można dodać ale jak ktoś nie ma opcji klonowania na telefonie to 1gps ruhavik 2gps petovik
 3. Awatar użytkownika defender
  Zmieniał ktoś akumulator w tym GPS? U mnie już chyba nie daje rady, bo ciągle się wyłącza.
 4. Awatar użytkownika ggregg
  Powtórka z rozrywki:) Ktoś wie czy nadal wysyłają nadające się do wymiany karty sim na swoją żeby nie płacić abonamentu?
 5. Awatar użytkownika _omd_
  to raczej zablokowane wersje
  Awatar użytkownika Pan_Arek
  Na czym opierasz swoje zdanie?
 6. Awatar użytkownika hdjhfghgfjj
  A ja zamówiłem z tej wstawki 3 sztuki i dostałem wersję 01.04.2023 zabrokowana, na reset nie odp, na 2 powyższe komenty odp ERROR:101. Właśnie odesłałem
 7. Awatar użytkownika ForfiterMamut
  Słyszałem jakieś plotki, że w tym modelu zablokowano funkcję resetu urządzenia, czyli swojej karty już nie ustawimy. Prawda to?
 8. Awatar użytkownika Pan_Arek
  Gdzieś czytałem, że wersje LTE są zablokowane, a 2G nie są zablokowane.

  Chyb nie trzeba resetować, aby użyć własnej karty?
  Ja bez włączania, włożyłem swoją kartę i używam do dzisiaj.
  Super sprawa, choć urządzenie jest duże, no ale bateria trzyma kilka tygodni. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Tr4nce
  Jaką kartę włożyłeś? 2G mają wygaszać :/ Masz instrukcję jak to zrobić?
 9. Awatar użytkownika S1falcon
  ktoś podpowie, tam jest karta sim ? trzeba coś jeszcze dodatkowo płacić ?
  Awatar użytkownika akir_
  Tak abonament Musisz płacić. W starych dało się zmienić kartę i używać karty tradycyjnego operatora plus trackcar lub np ruhavic
 10. Awatar użytkownika peya23
  Zamówiłem z tej wstawki. Dostałem wersję WW_S20_DS_V01_22.12.12 na pudełku manufacture date 2023.01.17. Odblokowane bez problemu i działa jak należy
  Awatar użytkownika hdjhfghgfjj
  Jak odblokowałeś? 2 komendy podane niżej u mnie nie działały
Awatar użytkownika