Niestety, ta okazja już wygasła
GoTV M3U IPTV Player
98° Zakończono

GoTV M3U IPTV Player

iTunes Okazje
5
98° Zakończono
GoTV M3U IPTV Player
paź 1. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aplikacja normalnie kosztuje 1,99$

GoTV pozwala oglądać kanały telewizyjne na żywo na iPhonie lub iPadzie. Dodaj link do playlisty M3U lub wklej go do aplikacji i oglądaj telewizję online. Technologia IPTV umożliwia oglądanie telewizji na żywo od operatora telewizji kablowej lub bezpłatne kanały telewizji na żywo w dowolnym miejscu. Dzięki tej aplikacji możesz oglądać swoją ulubioną drużynę sportową lub kanał muzyczny, gdy jesteś w pociągu lub podczas leżenia na plaży. Potrzebujesz tylko połączenia z Internetem. Zwróć uwagę, że ta aplikacja jest aplikacją kliencką i użytkownicy muszą udostępniać własne listy odtwarzania M3U, aby oglądać IPTV. Aplikacja obsługuje automatyczne aktualizacje list odtwarzania dodanych przez URL. Obsługiwane są różne protokoły, w tym protokół HLS (strumienie m3u8), RTMP, RTSP i inne.
Aktualizacje społecznościowe
ITunes Okazje
5 Komentarzy
Nie wiem jak to się ma w iOS, ale na Androidzie i Windowsie większym problemem były zawsze listy z kanałami za darmo, a nie oprogramowanie. Aktualna lista do działających kanałów, to wydatek ok 20-30 zł miesięcznie, jak sprawdzałem parę miesięcy temu.
Piotr_Jankowski01/10/2018 10:08

Nie wiem jak to się ma w iOS, ale na Androidzie i Windowsie większym p …Nie wiem jak to się ma w iOS, ale na Androidzie i Windowsie większym problemem były zawsze listy z kanałami za darmo, a nie oprogramowanie. Aktualna lista do działających kanałów, to wydatek ok 20-30 zł miesięcznie, jak sprawdzałem parę miesięcy temu.


Ziomek ale to nielegalne 😃
djpimpek01/10/2018 13:09

Ziomek ale to nielegalne 😃


Wiem, dlatego się na to nie zdecydowałem
Ale z drugiej strony, chyba zawsze założenie tych programów jest takie, że to nie będzie legalne?
Piotr_Jankowski01/10/2018 14:51

Wiem, dlatego się na to nie zdecydowałem ;)Ale z drugiej strony, chyba z …Wiem, dlatego się na to nie zdecydowałem ;)Ale z drugiej strony, chyba zawsze założenie tych programów jest takie, że to nie będzie legalne?Sam program nie. Są stacje np. TV TRWAM, TELE5 co nadają w necie za darmo i możesz sobie zrobić z nimi playlistę i oglądać w tym programie xD Jednak lewe IPTV zastępuje sharing SAT i streaming online kanałów TV i staje się coraz bardziej popularne, ale korzystanie z takich usług jest wysoce ryzykowne..
djpimpek31 min

Sam program nie. Są stacje np. TV TRWAM, TELE5 co nadają w necie za darmo i …Sam program nie. Są stacje np. TV TRWAM, TELE5 co nadają w necie za darmo i możesz sobie zrobić z nimi playlistę i oglądać w tym programie xD Jednak lewe IPTV zastępuje sharing SAT i streaming online kanałów TV i staje się coraz bardziej popularne, ale korzystanie z takich usług jest wysoce ryzykowne..


Heh, tak jak Kazaa czy uTorrent powstały z myślą o wymianie plików między ludźmi, z pełnym poszanowaniem praw własności intelektualnej
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst