141°
Opublikowano 2 dni temu

Eckhart Tolle - Potęga teraźniejszości

21,48zł29zł-26%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Micha.Nowak
Dołączył w 2017
79
1 477

O tej okazji

Tą okazją chciałem przedstwić tworczość Erckhart'a Tolle
Jest on powszechnie uznawany za jednego z najbardziej oryginalnych i inspirujących przewodników duchowych naszych czasów. Jego głębokie, ale proste i praktyczne nauki pomogły tysiącom ludzi osiągnąć wewnętrzny spokój, uzdrowienie i spełnienie w ich życiu.

Książkę przeczytałem po przewałkowaniu dziesiątek poradników i szukaniu „tego czegoś”. Dopiero jej treść przykuła moją uwage na dłuższy, już czas.. Pomogła mi również inaczej spojrzeć na świat

Poniżej pare recenzji książki, na Youtube można znaleźć też audiobooki jeśli ktoś nie chce kupować ksiązki

"Książka, którą przeczytałam jednym tchem. Pierwsze 140 stron przeczytałam od razu od momentu zakupu w księgarni i to jeszcze na przerwach w pracy! Ona dała mi nie tylko pojęcie czym jest tak naprawdę życie w teraźniejszości, ale... No nie wiem... Dała jeszcze coś czego nie da się tu opisać, coś bardzo duchowego. Polecam dla każdego kto szuka głębi w życiu."

"Moment, w którym to czytasz, a ja piszę, jest doprawdy magiczny oraz jakże istotny. W zasadzie jest On jedynie prawdziwy bez względu na, kiedy jest Teraz dla Ciebie. Energia ukryta pod postacią słów zebranych w opisach przez Eckharta jest niepozorna, ale jakże silna, nie ma w niej pompatyczności, można nawet powiedzieć, że jest dziecinnie prosta i dziecinnie pasuje tutaj doskonale, dzieci nie posiadają silnego Ego, są obecne tak bardzo, jak my nie potrafimy. Czy ta książka pomoże Ci odkryć to w sobie? Nie pozostaje nic innego jak się o tym przekonać... teraz."

Kilka cytatów z książki:
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

19 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Ezxc95
  Na YT jest darmowy audiobook jeśli ktoś woli
  Awatar użytkownika Fox00
  Cały?
 2. Awatar użytkownika Major_Rafal
  W sumie sama ta książka i fakt że istnieje jest okazją.
  Awatar użytkownika nmx
  Rozwiń proszę.
 3. Awatar użytkownika pron
  przeczytalem "potega trzezwosci" chyba jest ze mna zle
  Awatar użytkownika Tomasz_Ozzy
  To była "Potęga podświadomości" 😝
 4. Awatar użytkownika NerveAxis
  Książka jest niezwykła jak i sam Eckhart Tolle.
  Niestety, nie każdy jest w stanie ją zrozumieć i jeśli to "coś" nie zaskoczy to będzie dla niektórych brzmiała jak bełkot. Jest to najlepsza książka jaką przeczytałem. (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika Kapiejek
  Książka daje wskazówki jak doświadczyć stanu świadomości wyzwolonego z myślenia i umysłowego poczucia siebie jako ego. Zasadniczo pozwala osiągnąć stan, któremu towarzyszy głębokie poczucie spokoju, radości, ożywienia i jedności z wszystkim co istnieje, bez żadnych psychodelików, które też mogą do tego prowadzić, ale po pewnym czasie efekt przemija, a poza tym jest ryzyko bad tripa.
 6. Awatar użytkownika Libertariansky
  Postmodernistyczne popułczyny po filozofii.
  Awatar użytkownika Micha.Nowak
  Autor
  Wydaje mi się, że tu będziesz miał lepsze doznania
  pepper.pl/pro…473
Awatar użytkownika