478°
Opublikowano 30 marca 2024

Citizen Chrono CA7061-26X Eco-Drive zegarek męski, skórzany pasek

661,58zł
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Trema
Dołączył w 2022
1 961
1 281

O tej okazji

Citizen Vintage CA7061-26X to czasomierz, w stylu retro, który przypadnie do gustu zarówno mężczyznom o sportowym zacięciu, jak i eleganckim dżentelmenom, którzy w swym ubiorze lubią stosować stonowane akcenty. Zegarek niewątpliwie o klasycznym charakterze odtworzony w dopracowanej, klasycznej ramie. To także model wyposażony w nowoczesne technologie oraz wysokiej jakości materiały stylowo i przykładnie wykończone.

Przedstawiony egzemplarz, to czasomierz bazujący na mechanizmie solarnym o innowacyjnym i ekologicznym typie Eco-Drive. Metoda ta wykorzystuje zewnętrzne źródła energii świetlnej o dowolnym pochodzeniu, które następnie zostają przez wyznaczone komponenty przekształcone w elektryczność - celem wprawienia odmierzacza w ruch. Uzyskana tą drogą aktywność odznacza się niezwykłą precyzją i niezawodnością niezależnie od miejsca pobytu, ani warunków oświetlenia. Kompleksowo naładowany czasomierz będzie wzorowo funkcjonował przez okres około 210 dni - do czasu, aż znów pojawi się potrzeba naświetlenia. Rozwiązanie to sprawia, że użytkownik nie tylko przyczynia się na rzecz dobrostanu środowiska, poprzez odpowiedzialny wybór, ale również dba o swój zasób możliwości i własną wygodę. Przy zegarku solarnym nie pojawi się bowiem konieczność wymiany baterii, nakręcania mechanizmu, czy częstego pilnowania, by czasomierz miał dostęp do światła. Gwarantuje za to dokładność, efektywność oraz dyspozycyjność zawsze i wszędzie!

Prócz doskonałej technologii zegarek posiada też inne specyfikacje, które bezpośrednio widoczne są na retro tarczy. Nakładane indeksy i zaostrzone wskazówki. Rozkład małych tarcz od stopera nie jest przypadkowy. Taki układ nawiązuje do zegarków sprzed lat, gdzie właśnie stosowano takie rozmieszczenie. Poza chronografem zegarek oferuje użytkownikowi także codzienną orientację w aktualnym dniu dzięki znajdującemu się na godzinie trzeciej datownikowi - w odznaczającej się ramce.
Szerokość koperty42.00 mm
Pasek skóra
Wodoszczelność50 metrów
Mechanizm Solarny, B642, 210-dniowa rezerwa chodu
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

22 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Rev
  Szukam zegarka do koszuli pod mankiet, mam dość chudy nadgarstek.
  Czy ten zegarek będzie ok? Czy jest za gruby? A moze cos tanszego mozna znalezc, bo zegarek bedzie uzywany sporadycznie.
  Awatar użytkownika SpiderBB
  Zobacz tego: pepper.pl/pro…458
  Taniej i 8mm. Komplikacje, typu chronograf zawsze zabiorą trochę miejsca
 2. Awatar użytkownika doktok
  hmm...
  18041853-wSCnj.jpg (Edytowano)
  Awatar użytkownika dukenukem
  Pewnie przesadzam, może dlatego że pamiętam jeszcze trochę czasy słusznie minione, ale uważam noszenie zegarka z czerwoną gwiazdą za maksymalny obciach.
 3. Awatar użytkownika JuliusCheddar
  >vintage
  >42mm

  xD
  Awatar użytkownika Schioedtei
  To samo pomyślałem, jak coś co ma 42mm może się nazywać vintage.
 4. Awatar użytkownika Pete67
  Szybka płaska czy wypukła? Przedostatni Citizen miał wypukła i już są ryski 😡
 5. Awatar użytkownika mario9
  Jakie typu tu jest szkielko?
  Awatar użytkownika R_ade_K
  Mineralne.
Awatar użytkownika