Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
375°
Opublikowano 3 marca 2024

Bęben tarczowy, płytowy Tongue Drum - stalowy instrument perkusyjny z pałeczkami i akcesoriami

76,31zł130zł-41%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
dOnutka
Dołączył w 2024
150
7

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Instrumenty muzyczne

Znajdź więcej okazji Instrumenty muzyczne

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Dostawa jest za darmo.

Ten stalowy bęben językowy jest w tonacji D-dur z łącznie 11 dźwiękami i szeroką gamą dźwięków. Możesz zagrać najpopularniejsze piosenki w naturalnym zakresie 11 tonów. Gra na bębnie językowym może złagodzić stres ,nie potrzebujesz podkładu muzycznego, po prostu wprowadź do swojego życia relaks i spokojną energię. 15-centymetrowy 11-tonowy stalowy językowy bęben wykonany ręcznie przez prawdziwych rzemieślników ze stali tytanowej, czysty dźwięk. Ściśle ręcznie dostrojony i precyzyjnie ręcznie cięty, może wytwarzać czysty, eteryczny dźwięk podobny do dźwięku Buddy. Unikalna matowa warstwa ochronna sprawia, że ludzie czują się spokojni. Ma zastosowanie do różnych obszarów, w tym lekcji muzyki, uzdrawiania umysłu, medytacji jogi i tak dalej.
O tym produkcie
 • Szeroki zakres - ten stalowy bęben o długości 15 cm ma 11 dźwięków i gamę dźwięków D-dur. Możesz zagrać najpopularniejsze piosenki w naturalnym zakresie 11 tonów. Gra na bębnie językowym może złagodzić stres ,nie potrzebujesz podkładu muzycznego, po prostu wprowadź do swojego życia relaks i spokojną energię.
 • Ekskluzywne wzornictwo lub rzemiosło - 15-centymetrowy 11-tonowy stalowy językowy bęben wykonany ręcznie przez prawdziwych rzemieślników ze stali tytanowej, czysty dźwięk. Ściśle ręcznie dostrojony i precyzyjnie ręcznie cięty, może wytwarzać czysty, eteryczny dźwięk podobny do dźwięku Buddy. Unikalna matowa warstwa ochronna sprawia, że ludzie czują się spokojni. Ma zastosowanie do różnych obszarów, w tym lekcji muzyki, uzdrawiania umysłu, medytacji jogi i tak dalej.
 • Z tłumikiem dźwięku z tyłu i ukrytą funkcją: Zmień barwę stalowego bębna. Po zainstalowaniu tłumika barwa dźwięku jest pełniejsza i głębsza, ton podtrzymania jest krótki i nadaje się do grania nowoczesnej muzyki pop. Gdy tłumik jest zdemontowany, barwa jest wyraźniejsza, głośniejsza i dłuższa i nadaje się do grania klasycznej chińskiej muzyki.
 • Zasada brzmienia bębna językowego: Bęben językowy to instrument perkusyjny zasilany dźwiękiem języka, który rezonuje w jamach. Dzięki pałeczkom język wibruje i opanowuje rytm b Sico, może grać piękny rytm.
 • Idealny prezent - stalowy bęben językowy z dźwiękiem jest idealny do osobistej medytacji, występów, dla muzykoterapeutów, do ćwiczeń jogi, zajęć religijnych itp. Dźwięk może oczyścić umysł i duszę i prowadzić do wewnętrznego spokoju. Bęben językowy jest idealny do treningu muzycznego dzieci, dzięki czemu uczą się grać i nie nudzą się. Stalowy bęben językowy to wspaniały i wyjątkowy prezent dla przyjaciół, melomanów i dzieci.

Opinie o produkcie
804592_1.jpg
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

21 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Krzychu007
  15cm to malutki i nie będzie tak brzmieć jak 30cm
  Awatar użytkownika bart.barczak
  That's what she said 🤭
 2. Awatar użytkownika Eferu
  da się tym wqr.... sąsiadów ?
  Awatar użytkownika RKBocian
  Jakbyś się zmęczył wymachiwaniem pałeczką a koniecznie chciał "zaprzyjaźnić" z sasiadami, to na naukę gry na wszelakich instrumentach instrumentach muzycznych, mozesz pożyczyć od znajomych/rodziny jakiegos młodego przyszłego wirtuoza.
 3. Awatar użytkownika bezpowiek
  17679336-e11iE.jpg
 4. Awatar użytkownika Borowik
  Kupiłem większy z poprzedniej wstawki. Niestety nie stroi , gra nieczysto.
  Awatar użytkownika Borowik
  Ale to nie była zdaje się wstawka tego peperowicza
 5. Awatar użytkownika Lishmeruff
  Kupiłem. Zobaczymy czy będzie tak prosto jak z ukulele 🙈
 6. Awatar użytkownika misiakofa
  Rzuf
  Awatar użytkownika Lishmeruff
  Scrabble? 😁
 7. Awatar użytkownika ekspertka
  Nie polecam, niska cena, niska jakość - nie stroi
 8. Awatar użytkownika Tomekzdomu
  Mesje Abul?
 9. Awatar użytkownika Dudeman209
  To chyba stała cena
 10. Awatar użytkownika PrzejściaNiema
  Można na takim w Mielnie stać (Edytowano)
 11. Awatar użytkownika Ozozizo
  mam mniejszą wersję i ta wstawka mi przypomniała, że to w ogóle posiadam. Znudziło mi się po dwóch dniach. Jedna nutka też nie stroi
Awatar użytkownika