Opublikowano godzinę temu

rower EMTB + dziecko +3L

Czołem wszystkim, istnieje model roweru fulla elektrycznego z możliwością zamontowania fotelika dla dziecka / przyczepki / bagażnika? Aktualnie taki konfig mam w hexagonie od krossa i fajnie byłoby to kontynuować. Śmigam po asfalcie, ścieżkach leśnych, pagórkach (chciałbym góry), wożę dziecko do przedszkola/wyprawy w foteliku. W dalsze wyprawy podpinam dodatkowo przyczepkę. Na wyjazdy/wakacje podpinam sakwę na bagażnik. Chciałbym pośmigać na fullu ale zachować dotychczasowe zwyczaje. Czy jest coś takiego na rynku? Pod jakim hasłem szukać?
#rower
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika LucaS_82
  Będzie ciężko. Zobacz może foteliki montowane z przodu typu kangoroo

  Np.

  allegro.pl/oferta/weeride-safe-front-deluxe-fotelik-rowerowy-usa-eu-15514121400?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=high-asp&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_sport_rowery_pla_pmax_high-asp&ev_campaign_id=20403278818&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwxLKxBhA7EiwAXO0R0N-Gnz9pkv6ueeY_RGIUjGt_IcehLgilfG-MOvkZSgAwmaMbOs9uABoCVuIQAvD_BwE


  Przy poziomej ramię która nie schodzi mocno w dół zamontujesz. Jeżeli mocno cięta w dół rama to można zastosować dodatkowy element biegnacy od wspornika kierownicy do sztycy podsiodlowej i do niego montujesz fotelik. Widać to na jednym zdjęciu z tej przykładowej aukcji którą podałem wyżej.

  W przypadku starszych dzieci które już potrafią same siedzieć na rowerze to można zobaczyć coś w stylu WeeRide Co Pilot. Montujesz do sztycy podsiodlowej. (Edytowano)