Opublikowano 24 października 2023

Kross esker 1.0

Witam mam pytanie bo znalazłem oto tego krossa w tej cenie. Pytanie czy jest ona adekwatna do tego co on oferuję jako pierwszy rower dla mnie ? Czy lepiej będzie poczekać aż cena spadnie i czy wgl spadnie ewentualnie czy jest coś godnego w tym przedziale cenowym? Dziękuję za opinię

greenbike.pl/row…BwE
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Grybsiu
  Ostatnio ceny rowerów poleciały w dół i ciężko powiedzieć czy będą jeszcze spadać. Jak dla mnie to dobra cena. Dla przykładu - kupiłem w czerwcu Eskera 2.0 MS za 3,5k. teraz jest za niecałe 3k Teraz końcówka sezonu, więc być może jeszcze spadnie, ale to wróżenie z fusów.
  Z samym rowerem nie miałem do czynienia, ale jego nieco wyższa wersja to dla mnie fajny sprzęt na początek. Wkurzają trochę przerzutki (ciężko wyregulować żeby było idealnie), opony to śmietnik (te same co w 1.0), a hamulce mogłyby być na hydraulice, ale to chyba tylko moje przyzwyczajenie z MTB. Na pierwszy rower spoko, dowiesz się czy wolisz bardziej agresywną jazdę, czy raczej wycieczkowe klimaty.
  Awatar użytkownika PinczerLuna
  Autor
  Właśnie też mam dylemat czy nie lepiej dopłacić do wersji 2.0 ,nie powiem że pod względem estetycznym bardziej mi się podoba ( kokorycznie ) 1.0 ale to nie ma znaczenia wiadomo. W czwartek pojadę do sklepu rowerowego przejadę się kawałek i najwyżej zobaczę jak się mi na nim jeździ i ewentualnie zamówię 1.0 bo tak jak mówię to będzie pierwszy kontakt z tego typu rowerem.
 2. Awatar użytkownika crealive
  Brak sztywnych osi. Linki prowadzone są na zewnątrz. Jeden blat z przodu. Opony noname. W tej cenie kupisz fajniesze mtb na hydraulice i powietrznym amorku.

  Ale jeśli tak bardzo chcesz gravela, to ten się nada na jazde do okoła komina. Na widelcu jeden otwór..