155°
Opublikowano 14 marca 2024

ZHSIHAI Obrotowy organizer na długopisy, na biurko, z 9 przegródkami, obracany o 360°, do biura, szkoły, na biurko (kolor szary)

16,49zł
8,99zł ·
Opublikowane przez
gawron74
Dołączył w 2020
485
563

O tej okazji

Z Prime dostawa gratis
809804_1.jpg
O tym produkcie
 • Wysokiej jakości materiał: organizer na długopisy jest wykonany z pogrubionego materiału PP, który jest bardziej stabilny i trwały i nie odkształca się. Krawędź uchwytu na długopis jest gładka i bez zadziorów, dzięki czemu nie wrzynają się w ręce i jest łatwy do czyszczenia; obrotowy organizer na biurko nie musi być montowany, można go po prostu położyć na biurku, aby zapewnić porządek w biurku.
 • Obrotowy uchwyt na długopisy o dużej pojemności: 17,8 x 17,8 x 13 cm. Ten obrotowy uchwyt na ołówki ma dużą pojemność z różnymi indywidualnymi przegródkami, w których można posortować i przechowywać ponad 100 zwykłych ołówków i innych przyborów piśmienniczych. Postaw go na biurku, aby przechowywać wszystkie rodzaje przyborów piśmienniczych. Można go również przechowywać w domu, aby przechowywać pędzle do makijażu, szminki, pilota zdalnego sterowania TV itd.
 • Konstrukcja z 9 przegródkami: wyjątkowy uchwyt na ołówki na biurko z 9 przegródkami nadaje się nie tylko jako uchwyt na ołówki obrotowe na biurko, ale również idealnie nadaje się do przechowywania przyborów piśmienniczych. Zwiększona pojemność, przejrzysta klasyfikacja. Wysokie i niskie podziały, wbudowany papier listowy jest przejrzysty na pierwszy rzut oka, łatwy do wyjmowania i umieszczania, dzięki czemu przechowywanie jest uporządkowane. Idealne rozwiązanie dla dzieci, nauczycieli, studentów itd.
 • Obrotowy organizer na biurko o 360°: Ten uchwyt na długopis na biurko jest obracany o 360° i można go łatwo obracać bez jąkania. Można go obracać pod dowolnym kątem, aby przechowywać lub odzyskać wybrane przedmioty, dzięki czemu Twoje przybory piśmiennicze są uporządkowane i łatwe do znalezienia, co zwiększa wydajność.
 • Idealny prezent: Nasz obrotowy uchwyt na długopisy jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i jest świetnym wyborem na prezent dla dzieci, przyjaciół, matek lub każdego, kto lubi rysować lub szyć.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mkmk19
  Nawet ta cena 25 jest spoko , mam 2 i polecam, na alle po 35 zł+ wysyłka
 2. Awatar użytkownika Nefju
  A se zamówiłem, dzięki
 3. Awatar użytkownika siedok
  Dzięki Plus.
 4. Awatar użytkownika RRybak
  Próbowałem sobie coś takiego wydrukować, ale w sumie chyba w tej cenie lepiej kupić
 5. Awatar użytkownika GREGX
  już 25,5 eh
 6. Awatar użytkownika Psikuśny
  Koniec
 7. Awatar użytkownika ameba83
  cena 25,50
 8. Awatar użytkownika Bilgejts
  W Action są fajne organizery na biurko
Awatar użytkownika