Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
104°
Opublikowano 24 kwietnia 2024

Zestaw 4 organizerów pudełek na zabawki i nie tylko SONGMICS RLB22GY

123,19zł175,99zł-30%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
Jork74_
Dołączył w 2023
353
267

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • Dobra cena, 4 pudełka, uniwersalny kolor.
  • WIĘCEJ NIŻ TYLKO PUDEŁKA: Nie wybieraj nudnych organizerów, które zawsze musisz chować pod łóżkiem! Te pięknie zaprojektowane pudełka do przechowywania SONGMICS, pokryte szarą tkaniną lnianą, dodadzą ciepłego akcentu do Twojego pokoju i będą idealnie pasować do innych mebli.
  • OPTYMALIZUJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ: Solidna żelazna rama (Ø 3 mm), stabilna tekturowa struktura i rzepy z tyłu pozwalają na układanie tych pudeł jedno na drugim, aby zaoszczędzić miejsce, bez ich deformacji lub przewracania się. Dzięki temu przedmioty wartościowe przechowywane w pudełkach są dobrze chronione.
  • WSZYSTKO WIDOCZNIE: W porównaniu do zwykłych pudełek, które trzeba rozpakowywać za każdym razem, gdy chce się je otworzyć, każde z tych pudełek ma praktyczne drzwiczki z klapką, które pozwalają zobaczyć, co jest w środku; pokrywa może być również pozostawiona otwarta, przy okazji, więc można łatwo uzyskać dostęp do rzeczy, których potrzebujesz.
  • WSZYSTKO MA SWOJE MIEJSCE: Przechowuj książki oddzielnie od dokumentów lub koszule oddzielnie od swetrów, aby stworzyć większy porządek w codziennym życiu. Do tego celu dostępne są 2 duże (50 x 35 x 25 cm) i 2 małe (25 x 35 x 25 cm) pudełka.
  • ZAWSZE DO TWOJEJ DYSPOZYCJI: W przypadku pytań i dodatkowych informacji nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji. Nie czekaj dłużej! Kup te pudełka na tkaniny i utrzymaj chaos na dystans
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika a-nin-a
    Mam takie z poprzedniej wstawki. Polecam, są super!